Niepokojące wizje Krzysztofa Jackowskiego. Mają się spełnić jeszcze w tym roku

W najbliższych miesiącach nie będzie spokojnie - ostrzega jasnowidz.
Niepokojące wizje Krzysztofa Jackowskiego. Mają się spełnić jeszcze w tym roku
fot. Unsplash
03.08.2019

Jasnowidz z Człuchowa to postać bardzo nieoczywista. Ma zagorzałych fanów, którzy wierzą w jego niezwykły dar i nieomylność. Ale także głośnych krytyków wątpiących w jego rzekome umiejętności. Faktem jest jednak, że 56-latek żyje z opowiadania o tym, co już się wydarzyło, a ostatnio także - co dopiero nadejdzie. Z różnymi efektami.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski miał straszną wizję. Zdradził, co wydarzy się już za 2 miesiące

Najpopularniejszy polski wizjoner zasłynął współpracą z policją i rodzinami osób zaginionych. Miał trafnie wskazywać miejsce ich pobytu lub ukrycia zwłok. Od pewnego czasu poszerza swoją działalność i w transmisjach internetowych lub na łamach tabloidów kreśli scenariusze na najbliższe miesiące. Dotyczą one pogody, sytuacji politycznej, a nawet wojen.

Niektóre z tych wydarzeń mają mieć miejsce już niedługo - zauważa pikio.pl. I przypomina najbardziej mroczne przepowiednie na 2019 rok.

#1 Niepokój w Europie

Ostatni zamach był preludium do tego co szykuje się w 2019 roku. Zamachy będą w pewnym sensie szły w parze z tym co się dzieje na Bliskim Wschodzie, ale też będą szły w parze z tym, co się będzie działo w Europie. W Europie mogą mieć miejsce jakieś powstania, na pewno będzie bardzo niespokojnie.

#2 Wzrost cen

Tuż po wyborach, władze Unii podniosą zdecydowanie finansowanie Unii poprzez państwa członkowskie. To będzie komercyjny nakaz. Będziemy mieli z tym duży problem, w ogóle ceny pójdą w górę.

Zobacz również: Tak wygląda życie po śmierci. Krzysztof Jackowski szczegółowo je opisał

#3 Groźne zjawiska atmosferyczne

Lato w tym roku w Europie i chyba w Polsce to będzie istna karuzela. Od susz i upałów, po nagłe i wielkie ulewy z podtopieniami. Kompletna karuzela pogodowa. Lato fajne, gorące, z licznymi załamaniami pogody.

#4 Katastrofa lotnicza

Wielki, pasażerski samolot i coś strasznego, w Europie, ja bym powiedział, że wręcz blisko Polski, chociaż nie w Polsce. To może być w niedługim czasie.

#5 Zamach terrorystyczny

Pierwsze odczucie jakie mam. Taka myśl mnie naszła. Skojarzyło mi się takie wielkie publiczne miejsce. Jestem w środku budynku, i w tym budynku jedna osoba, albo kilka osób strzela. Mam wrażenie, że to będzie niedługo. W miejscu gdzie dużo ludzi jest, przechodzi, coś załatwia. Ktoś zacznie strzelać i to się stanie wielką masakrą. Kojarzy mi się jeden lub wielu ludzi, jedna zacznie a pozostałe się do niej dołączą.

#6 Konflikt z USA

Jakieś mocne poróżnienie mi się kojarzy między niektórymi państwami Europy, lub UE, w stosunku do działań USA na Bliskich Wschodzie. To co się zaczyna dziać na Bliskim Wschodzie, ten lotniskowiec, który płynie… Ja mam wrażenie, że niektóre państwa Europy, albo wręcz cała UE, będą mogły się oburzać na USA, na ich działania.

Myślicie, że faktycznie jest się czego obawiać? Która wizja wydaje się najbardziej prawdopodobna?

Zobacz również: Obliczono skuteczność Krzysztofa Jackowskiego. Jak często się myli?

Polecane wideo

Oto największe wyzwanie, któremu będziesz musiała stawić czoła w 2019 roku. Zdradza je twój znak zodiaku
Oto największe wyzwanie, któremu będziesz musiała stawić czoła w 2019 roku. Zdradza je twój znak zodiaku - zdjęcie 1

Komentarze (15)

Ocena: 4.4 / 5
stanley (Ocena: 5) 04.09.2019 17:35
Papilot pisze bzdury jakiś , ktoś to wymyśla . mówi przysłowie , tacy prorocy co kartofle jedzą to g-o wiedzą . Jackowski pisał że będzie zima stulecia , raz w nocy tęp . spadła do - 8 stopni tak ciepłej zimy nie było od cwierć wieku . Nie dać się zwariować .
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.09.2019 08:54
Królowa Saba nie istniała. Przepowiednie tworzyła Królowa Saby, krainy na Wschodzie.
odpowiedz
Nienawiedzona (Ocena: 1) 14.08.2019 18:21
Nic konkretnego , mamy sobie sierpień i pudło .
odpowiedz
gośc (Ocena: 5) 14.08.2019 05:59
To co przeczytałam o tych przepowiedniach co napisał jasnowidz to prawda tak pisała królowa Saba .Ja czytałam te jej dwie książki które się zachowały i zostały sprzedane za kwotę którą ona wcześniej chciała za 10 książek jeśli dobrze pamiętam .Czytałam to w latach 70-tychi nawet te przepowiednie sobie spisałam ale jeszcze jest 12 przepowiedni które już sie też sprawdziły
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.08.2019 23:26
Wierze, ze są ludzie, którzy maja dar jesnowodzenia. Te przepowiednie na 2019 są tak ogólnikowe, ze sama mogłabym coś takiego opublikować. Żadnych konkretów.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie