Wyrzuciła syna z domu, bo jest gejem. List dziadka wzruszył internautów do łez

Mamy nadzieję, że przemówił jej do rozsądku.
Wyrzuciła syna z domu, bo jest gejem. List dziadka wzruszył internautów do łez
fot. Unsplash
25.07.2019

Po latach względnego spokoju do debaty publicznej powrócił jak bumerang temat LGBT. Prawa mniejszości stały się osią kampanii wyborczej i są bezwzględnie wykorzystywane przez polityków. Efekty nagonki widoczne są gołym okiem, bo niemal każdy kolejny marsz równości wywołuje agresję przeciwników. Wciąż mówi się o rzekomej „ideologii”, zapominając że geje, lesbijki, biseksualiści czy osoby transseksualne to po prostu ludzie.

Zobacz również: EXCLUSIVE: Spowiedź geja żyjącego z kobietą

Niestety, homofobia wciąż trafia na podatny grunt, o czym najlepiej świadczy list opublikowany na łamach serwisu boredpanda.com. To emocjonalna wiadomość ojca do dorosłej córki, która odrzuciła własnego syna. Tylko dlatego, że jest gejem. Autor stanął w obronie wnuka i w kilku zdaniach wytłumaczył kobiecie, że to ona zachowuje się wbrew naturze i zdrowemu rozsądkowi.

Miejmy nadzieję, że zrozumiała swój błąd. I żaden inny rodzic nie będzie próbował wyprzeć się własnego dziecka z takiego powodu.

Droga Christine,

jestem zawiedziony tobą jako córką. Masz rację, że ktoś przyniósł wstyd naszej rodzinie. Ale mylisz się wskazując winnego.

Wyrzucając syna z domu tylko dlatego, że przyznał się do bycia gejem, to jedyna „obrzydliwość” jaką widzę w tej sytuacji. Jeśli ktoś zachował się wbrew naturze, to raczej ty.

Jedyna mądra rzecz, jaką usłyszałem od ciebie na ten temat, to zdanie: „nie wychowałam syna na geja”. Oczywiście, ze nie. On się taki urodził i sobie tego nie wybrał. Tak samo jak leworęczności. Ty za to podjęłaś decyzję - postanowiłaś być nieczuła, kierować się wąskimi horyzontami i skrzywdzić swoje dziecko

- czytamy w emocjonalnym liście dziadka chłopaka.

Zobacz również: Czy homoseksualizm jest wypisany na twarzy? Tak wygląda statystyczny gej i lesbijka...

A skoro już mówimy o rozczarowaniu własnym dzieckiem - to chyba najlepszy moment, żeby się z tobą pożegnać. Mam wspaniałego wnuka, którym powinienem się zająć. I szkoda mi czasu na tak bezduszne osoby jak ty.

Kiedy wreszcie odnajdziesz swoje serce, proszę cię o telefon.

Tata

- kończy swoją wiadomość.

Chociaż mężczyzna nie przebiera w słowach i postawił wszystko na jedną kartę - pozostaje mieć nadzieję, że nie musiał zrywać kontaktu z córką, a jego słowa przemówiły jej do rozsądku.

Zobacz również: „Zdradzę wam, dlaczego byłem homofobem. Lepiej przyjrzyj się swojemu chłopakowi”

Polecane wideo

Pokazała, w jakich warunkach mieszkają jej wnuki. Chce odebrać córce dzieci
Pokazała, w jakich warunkach mieszkają jej wnuki. Chce odebrać córce dzieci - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Mama (Ocena: 5) 25.07.2019 22:28
Popieram dziadka. Co to za matka że wyrzeka się własnego dziecka z powodu jego orientacji seksualnej. Nie wyobrażam sobie wyrzec się swojego syna gdyby okazało się że jest gejem to jest część jego osobowości. Nawet w naturze zdarzają się takie przypadki. Geje, lesbijki bi byli od zawsze poprostu kiedy się tak o tym nie mówiło jak teraz. Ja do takich ludzi osobiście mieć nie mam chcą nie śluby biorą zakładają rodziny tylko od dzieci wara. Chcą się bawić w rodzinę niech psa sobie kupią i nie chodzi mi o to że nie potrafiłoby się odnaleźć w tej roli czy skrzywdzili dziecko tylko o to że dzisiaj w domach się mówi o wszystkim przy dzieciach i taki maluch nieważne kim był co sobą reprezentował przez inne dzieci byłby wytykany palcami i wyzywany przez to kim są jego rodzice
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie