Influencerzy zwariowali na punkcie Czarnobyla. Robią seksowne selfie w miejscu katastrofy

Instagramerzy są krytykowani za brak szacunku w miejscu ludzkiej tragedii.
Influencerzy zwariowali na punkcie Czarnobyla. Robią seksowne selfie w miejscu katastrofy
Fot. Instagram.com (@caninemedia/@svet_boatych/@nz.nik)
14.06.2019

Od ostatnich paru tygodni teren dawnej elektrowni jądrowej w Czarnobylu oraz sąsiadujące z nim opuszczone miasto Prypeć przeżywają prawdziwe oblężenie ze strony turystów. Do tzw. zony zjeżdżają tysiące blogerów i influencerów z całego świata ciekawych tego, jak po ponad 30 latach wygląda miejsce jednej z największych katastrof jądrowych na świecie. Wszystko za sprawą bijącego rekordy popularności mini-serialu “Czarnobyl” produkcji HBO, który zbiera bardzo pochlebne recenzje za równo ze strony krytyków, jak i fanów. 

Zobacz również: Przerażające zdjęcia z opuszczonego Czarnobyla. Będą śnić ci się po nocach

Po obejrzeniu serialu wiele osób pragnie przekonać się na własnej skórze, jak naprawdę wygląda teren Czarnobyla i opuszczonej Prypeci. Zona stała się najmodniejszą destynacją zwłaszcza dla influencerów, którzy tłumnie zjeżdżają na miejsce katastrofy i robią sobie selfie. Niestety wielu z nich nie okazuje żadnego szacunku wobec tragedii, jaka rozegrała się w Czarnobylu ponad 30 lat temu. Instagramerzy robią sobie seksowne i ponętne zdjęcia, gloryfikując czarnobylską katastrofę. Pod wieloma tego typu postami pojawiły się nieprzychylne komentarze oskarżające instagramerów o brak szacunku i bezmyślną pogon za lajkami. Jednak oni zdają się nie widzieć niczego niestosownego w swoim zachowaniu.  

W galerii zobaczycie najbardziej kontrowersyjne zdjęcia influencerów z Czarnobyla i Prypeci. Co sądzicie o modzie na takie fotki? 

Polecane wideo

TOP 10 miast europejskich, które musisz odwiedzić
TOP 10 miast europejskich, które musisz odwiedzić - zdjęcie 1
Komentarze (21)
Ocena: 4.71 / 5
gość (Ocena: 2) 23.03.2020 01:26
to klikbajt. Jest jedna goła dupa niekoniecznie z Prypiaci (*widać jakąś ścianę, kilka miejsc w moim mieście wygląda tak samo) i jeden fotomontaż w pościeli, a reszta to zwykłe fotki z wycieczki do Prypiaci i Czarnobyla, na marginesie z niewielką ilością lajków (max 80).
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.06.2019 02:44
To bluznierstwo.
odpowiedz
nadachu (Ocena: 2) 18.06.2019 01:26
Czyli te debile, w większości z wschodnich zakątków Europy, nie znały Prypeci?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.06.2019 12:39
to dokoladnie jest uosobieniem calkowitej patologii, w przyszlym roku beda robic na cmentarzach
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.06.2019 11:32
Influencerzy od slowa ,,influenza"?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie