Testujemy popularną aplikację do zakupów mobilnych. Jest przydatna?

Robisz zakupy przez aplikacje mobilne?
Testujemy popularną aplikację  do zakupów mobilnych. Jest przydatna?
fot. Bruno Gomiero / Unsplash
14.06.2019

Coraz chętniej robimy zakupy internetowe za pośrednictwem telefonu czy innych urządzeń mobilnych. To wygoda i komfort kupowania; jak chcesz, kiedy chcesz i skąd chcesz. Nic dziwnego, że szukamy aplikacji mobilnych, które ułatwią nam codzienne zakupy, a także zapewnią dodatkowe możliwości.

Zakupy mobilne – dlaczego warto?

Bo telefon mamy zawsze przy sobie

Większość z nas nie rozstaje się z telefonem komórkowym. Mamy go ze sobą zawsze, dlatego nie bez powodu częściej robimy zakupy za pośrednictwem aplikacji mobilnych. To zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie niż zakupy stacjonarne czy te dokonywane za pośrednictwem laptopa czy PC.

Zakupy zawsze i wszędzie!

Ogromnym plusem zakupów przez aplikacje mobilne jest to, że można je robić w międzyczasie. Czekasz w kolejce do lekarza? Siedzisz w autobusie? Masz właśnie przerwę w pracy? Spokojnie możesz zarezerwować tę chwile na zrobienie zakupów online. Szybko i sprawnie! Nie potrzebujesz do tego laptopa — wystarczy kilka kliknięć, by mieć zakupy z głowy.

Oszczędność czasu

Ten rodzaj zakupów to prawdziwa oszczędność czasu. Wystarczy parę kliknięć, by zamówić potrzebne rzeczy od razu, gdy tylko sobie o tym przypomnisz. Nie musisz z tym czekać do momentu, gdy wrócisz do domu, czy będziesz mieć wolną chwilę. Tym samym wizja zakupów przestanie ciążyć nam nad głową jako niemiły obowiązek. Co więcej, kupując od razu potrzebne rzeczy, o wiele trudniej o czymś zapomnieć, niż w przypadku, gdy odkłada się to na ostatnią chwilę.

Błyskawicznie łapiesz okazje!

Robienie zakupów mobilnych to nie tylko oszczędność czasu, ale także i pieniędzy. Dlaczego? Bo ciągle jesteś na bieżąco i masz większe szanse, by zauważyć ciekawe promocje i dobrą ofertę oraz jak z niej skorzystać. W aplikacji mobilnej Allegro dostaniesz wcześniej informację o atrakcyjnych ofertach. W ten sposób te rzeczy, które naprawdę chcesz mieć, możesz kupić dużo taniej i szybciej.

Aplikacja Allegro

Zakupy mobilne — dogodna dostawa

Aplikacje mobilne zapewniają wiele świetnych sposobów dostawy. W aplikacji Allegro Smart można cieszyć się między innymi darmową dostawą do Paczkomatów i punktów odbiorów. Co więcej, można także robić bezpłatne zwroty przesyłek.

Logowanie

W aplikacji Allegro logowanie jest niezwykle łatwe. Wystarczy tylko pobrać aplikację, wpisać swój login, później hasło i gotowe. Tym samym, by zalogować się do aplikacji i zrobić zakupy, wystarczy raptem kilka kliknięć.

Proces zakupu

Bardzo intuicyjne jest także wyszukiwanie produktów, ich filtrowanie, sortowanie i cały proces zakupów. W aplikacji dostępne są bezpieczne płatności: przelewem, kartą, BLIKiem, na raty czy za pośrednictwem Android Pay.

Raty

W aplikacji mobilnej można także kupować na raty. To wygodne rozwiązanie, zwłaszcza w sytuacji, gdy nie masz w danym dniu odpowiedniej ilości gotówki, bo np. jesteś kilka dni przed wypłatą. Nie musisz zwlekać z zakupem i liczyć, że nie przegapisz świetnej okazji. Teraz skorzystasz z niej w każdej chwili!

Aukcje internetowe

W aplikacji Allegro można też wziąć udział w aukcjach internetowych. Bez problemu będziesz uczestniczyć w licytacjach i zakupach "kup teraz" w jednej aplikacji.

Monety Allegro 

Korzystając z Allegro, możesz kupować produkty oznaczone ikonką monet. Za konkretne czynności możesz zdobyć odpowiednią ilość monet, np. 5 monet za zapisanie się i zakup w Strefie Rodzica, 20 monet za zakup nowego i sprzedaż używanego sprzętu, 5 monet za polecenie znajomemu aplikacji mobilnej Allegro, 15 monet za zainstalowanie i pierwszy zakup w aplikacji allegro. Później monety te możesz wymienić w aplikacji mobilnej na kupony o nominale 10 i 20 zł.

Powiadomienia

W aplikacji każdy użytkownik dostaje również powiadomienia dotyczące zdarzeń w serwisie: wygranej aukcji, zakupu, przegranych aukcjach czy przebiciach oferty.

Zakupy w aplikacjach mobilnych to wygoda, na którą każdy z nas może sobie pozwolić. Warto z nich korzystać, by oszczędzić czas, pieniądze, jak i skorzystać z wyjątkowych promocji. 

 

 Materiał partnera

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.06.2019 19:43
Al*legro jest pełne niesprawdzanych przez nikogo podróbek. Nie, dziękuję.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie