Zostało nam tylko 31 lat. Ujawniono, co stanie się z nami w 2050 roku

Czarny scenariusz, którego już raczej nie da się uniknąć.
Zostało nam tylko 31 lat. Ujawniono, co stanie się z nami w 2050 roku
Fot. Unsplash
12.06.2019

Przepowiedni na temat końca świata było już tyle, że trudno je zliczyć. Jeśli wierzyć jasnowidzom i innej maści wizjonerom - Armagedon powinien wydarzyć się jeszcze w tym tygodniu. Czy tak się stanie? Szanse na to są raczej niewielkie. Ale czy to oznacza, że jesteśmy całkowicie bezpieczni? Najnowsze teorie naukowców wcale nas nie uspokajają.

Zobacz również: Mroczna wizja Krzysztofa Jackowskiego. To ma się wydarzyć latem w Polsce

Jeśli nie dojdzie do wojny nuklearnej, powtórnego przyjścia Chrystusa czy ataku kosmitów, to i tak wykończymy się sami - przekonują eksperci z Breakthrough National Centre for Climate Restoration. Australijscy badacze podali nawet datę, kiedy może dojść do najgorszego.

Zostało nam tylko 31 lat, zanim sytuacja całkowicie wymknie się spod kontroli. W 2050 roku ma być naprawdę źle.

Wcześniejsze wyliczenia mówiły o tym, że w kolejnych dekadach klimat jeszcze bardziej się ociepli. O około 2 stopnie Celsjusza. Niby niewiele, ale i tak wywołałoby bardzo negatywne skutki. Wyniki ostatnio wykonanych pomiarów i badań wykazują, że będą to jednak 3 stopnie. A to już katastrofa.

Trzydzieści pięć procent globalnej powierzchni lądu oraz około 55 proc. światowej populacji będzie przez 20 dni w roku narażone na śmiercionośne warunki, poza progiem ludzkiej przeżywalności

- czytamy na radiozet.pl, które cytuje naukowców z Melbourne. Z ich obserwacji wynika, że słońce zacznie nas dosłownie palić.

Zobacz również: O tragicznej wizji ojca Pio mówią wszyscy. Teraz skomentował ją Krzysztof Jackowski

Jeśli nie zrobimy nic, by zahamować globalne ocieplenie, już wkrótce ok. 30 procent powierzchni Ziemi przemieni się w pustynię. Będziemy mogli zapomnieć o lodowcach, rafach koralowych, dżunglach, puszczach. Lasy Amazonii zwyczajnie uschną.

Katastrofa dotknie także rolnictwo. Doszczętnie zniszczone uprawy i pastwiska zmuszą miliardy ludzi do poszukiwania nowego miejsca do życia w innych częściach świata. Masowa migracja przyczyni się z kolei do powstawania kolejnych konfliktów zbrojnych, oraz jak wskazują naukowcy, ryzyka wybuchu wojny atomowej

- ostrzegają naukowcy.

Przesadzają?

Zobacz również: Trzy dni ciemności. Przepowiednia sprzed 200 lat, która coraz bardziej przeraża

Przerażające zdjęcia z opuszczonego Czarnobyla. Będą śnić ci się po nocach
Przerażające zdjęcia z opuszczonego Czarnobyla. Będą śnić ci się po nocach - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 3.83 / 5
gość (Ocena: 5) wczoraj 19:28
30% ziemi zamieni się w pustynię przez globalne ocieplenie? wydaje mi się, że mamy za dużo wody w oceanach i morzach żeby było to możliwe w dodatku jak lodowce zaczną topnieć to wody nie ubędzie tylko przybędzie, zaczną tworzyć się nowe morza na terenach poniżej poziomu morza i w depresjach, tak więc czekają na nas w przyszłości długie rajskie plaże i woda wokó£ :) musimy już dziś zapamiętać jak śnieg wygląda żeby było o czym wnukom opowiadać jak to sie bałwana lepiło :)
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 14.06.2019 22:22
kolejny sposob na wyludzenie kasy od ludzi - na poprawe klimatu... brednie klimat zawsze sie zmienial i bedzie to robil, niezaleznie od nas (fakt, ze mu w tym pomagamy)
odpowiedz
Marie Rose (Ocena: 5) 14.06.2019 15:29
Porażka to wszystko i tyle.
odpowiedz
Marlena (Ocena: 1) 13.06.2019 13:25
jedno jest pewne; wtedy nie ebdzie juz ani kretynskich wpisow Laury Piotrowskiej ani calego rownie kretynskiego Plotka.Czekamy z utesknieniem
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.06.2019 13:47
Zamiast biadolic podali by konkrety co robic aby temu zapobiec
odpowiedz

Polecane dla Ciebie