O tragicznej wizji ojca Pio mówią wszyscy. Teraz skomentował ją Krzysztof Jackowski

Co najsłynniejszy polski jasnowidz myśli o przepowiedni włoskiego stygmatyka?
O tragicznej wizji ojca Pio mówią wszyscy. Teraz skomentował ją Krzysztof Jackowski
Fot. Unsplash
10.06.2019

Choć Francesco Forgione zmarł ponad 50 lat temu, jego słowa wciąż mają ogromną siłę oddziaływania. Włoch znany jako ojciec Pio był nie tylko stygmatykiem, ale potrafił także spoglądać w przyszłość. Niektórzy twierdzą, że był w stanie z dużą dokładnością przewidzieć nawet najbardziej odległe w czasie zdarzenia.

Zobacz również: To najbardziej przerażająca wizja ojca Pio. Jest w niej mowa o Polsce

Dar ten bywał da niego przekleństwem, bo wizje najczęściej dotyczyły sytuacji bardzo dramatycznych. Jedną z nich jest bez wątpienia wybuch kolejnego konfliktu o zasięgu globalnym, który już teraz nazywa się III wojną światową. O tragicznych w skutkach walkach mówi wielu wizjonerów, a coraz częściej mówi się o tym, że te wydarzą się jeszcze za naszego życia.

W ostatnich tygodniach szczególnie mocno rozbrzmiewają słowa właśnie tego katolickiego świętego. Skomentować je zdecydował się nawet Krzysztof Jackowski, czyli najsłynniejszy polski jasnowidz.

Całej ludzkości grozi niebezpieczeństwo. Niebo czekało długo i ostrzegało, ale ludzie się tym nie przejmują. Gdy będzie za późno, wyłoni się duży głaz z nocnej mgły. Nocą nagle, bez wypowiedzenia, rozpocznie się wojna. Z południa przylecą czarne i szare ptaki z taką potęgą, że zmienią widok nieba i ziemi. Czołgi będą miażdżyć domy z ludźmi, z których zwisać będą martwe, zwęglone twarze.

Wskutek powodzi znikną wsie i miasta. Kto spojrzy w kierunku zniszczeń wojennych, umrze, bo jego serce nie wytrzyma tak straszliwych widoków. W jedną noc zginie więcej ludzi niż podczas ostatnich dwóch wojen światowych

- miał przewidywać ojciec Pio.

Co ciekawe, opisywane przez niego wydarzenia najprawdopodobniej mają zupełnie ominąć Polskę.

Zobacz również: Trzy dni ciemności. Przepowiednia sprzed 200 lat, która coraz bardziej przeraża

Co na to Krzysztof Jackowski? Zdradził to w rozmowie z portalem se.pl.

Przepowiednie ojca Pio są bardziej słowami ludzi, którzy już po śmierci ojca Pio, budują jego legendę, nawet większą, jaka ona była. Uważam, że ojciec Pio to stygmatyk, który miewał przeczucia, ale osobiście nie zetknąłem się z informacjami z których by wynikało, że ojciec Pio mówił o III wojnie światowej

- ujawnia jasnowidz z Człuchowa.

Wynika z tego jednoznacznie, że nie wierzy dar słynnego świętego. Sugeruje wręcz, że wszystkie rzekome przepowiednie zostały wymyślone dopiero po jego śmierci. Czy to oznacza, że nie ma się czego obawiać? Niestety nie. Jackowski także od miesięcy ostrzega przed kolejną wojną światową.

Zobacz również: Ujawniono straszną przepowiednię zmarłego duchownego. Do tej pory się nie mylił

Wielki horoskop na 2019 rok
Wielki horoskop na 2019 rok - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 3 / 5
EAV3 (Ocena: 5) 11.06.2019 10:29
Najpierw Tajwan i przyjdzie czas na Polskę...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.06.2019 20:19
Kolego wiele rzeczy nie mówią w telewizji. Wręcz ukrywają prawdę a nam mówią to co chcemy usłyszeć.
odpowiedz
Gość1 (Ocena: 1) 10.06.2019 15:05
Bzdury.. Gdyby była jaka kolwiek wojna to by mówili tez o tym w telewizji ;) a tak to cisza.. Informacje nie potwierdzone.. A wojna Ukraińców od dawna trwa więc nic nowego.. Piszą bzdury w internecie dla kilu groszy strasząc przy tym ludzi.. Tak samo ja mogę wymyślać historię o nadchodzącym końcem świata a wszyscy to łykną :p nie mają o czym pisać więc wymyślają co się da dla kilku groszy , dopóki nie powiedzą nic o tym w telewizji to nie mamy się czego obawiać gdyż te informacje nie są potwierdzone a napisane przez 'idiotów' bez pomysłu na artykuł :)
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 10.06.2019 13:59
Dno...
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 10.06.2019 10:02
Jackowski, bierz te leki od psychiatry!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie