TEST: Jednej świetnie się powodzi, a druga tylko udaje bogatą. Która ma więcej na koncie?

Rozwiązanie zagadki wymaga dużej spostrzegawczości.
TEST: Jednej świetnie się powodzi, a druga tylko udaje bogatą. Która ma więcej na koncie?
źródło: fabiosa.com
03.07.2019

Zwracanie uwagi na najdrobniejsze szczegóły to ogromna sztuka, której powinni uczyć w szkole. Czasami to, co ledwo widoczne, okazuje się mieć największe znaczenie. Najlepszym przykładem niech będzie drobny druk na umowach. Jeden niewidoczny gołym okiem dopisek zmienia wszystko. Niestety, nadmiar bodźców w życiu codziennym sprawia, że przestajemy zauważać drobnostki. Czasami bardzo istotne.

Zobacz również: Jeden z tych uczniów ściąga na sprawdzianie. Mało komu udaje się wskazać oszusta

Umysł i spostrzegawczość, podobnie jak ciało, należy ćwiczyć - zachęca fabiosa.com. Taką możliwość daje m.in. ten niepozorny obrazek opublikowany na łamach serwisu. Widzimy na nim dwie młode kobiety. Obie wyglądają na stylowe, zadbane i dobrze sytuowane, ale w rzeczywistości tylko jednej z nich dobrze się powodzi.

Której? Właśnie na tym polega zadanie. Wskaż dziewczynę, która jest naprawdę bogata, a która tylko udaje.

źródło: fabiosa.com

Która z nich jest bogatsza?

Na pierwszy rzut oka obie radzą sobie w życiu całkiem nieźle. Pierwsza ma na sobie designerskie okulary przeciwsłoneczne, a w dłoni trzyma drogi komputer. Druga może się pochwalić złotą biżuterią i torebką od projektanta.

Zobacz również: Które z tych dzieci jest dziewczynką? Zdradza ją tylko jeden niepozorny szczegół

Ale prawda jest taka, że jedna z nich tylko stwarza pozory grubego portfela. Zastanów się przez chwilę i sprawdź rozwiązanie.

źródło: fabiosa.com

Okazuje się, że droga biżuteria, modna torebka i smartfon w dłoni to tylko pozory. Kobieta oznaczona numerem 2 ma na sobie bluzę wyglądającą na firmową, ale to tylko marna podróbka. Bogaczka raczej nie zdecydowałaby się na taki zakup.

Drogą eliminacji - bogatsza jest ciemnowłosa dziewczyna. Nie tylko dlatego, że druga ubiera się w podróbki. Badania wykazują, że im lepiej nam się wiedzie, tym mniej lubimy się tym obnosić. Jej strój nie ma widocznych logotypów, a mimo to wygląda bardzo porządnie.

Udało Ci się wskazać prawidłową odpowiedź?

Zobacz również: Jedno z tych dzieci zostało adoptowane. Mało kto potrafi je wskazać

Polecane wideo

Znaki zodiaku, którym ciągle brakuje pieniędzy
Znaki zodiaku, którym ciągle brakuje pieniędzy - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 4.5 / 5
edferf (Ocena: 5) 05.07.2019 11:42
http://www.technologiescenter.net http://www.technologypolicy.net http://www.collegeofeducation.net http://www.educationsupport.net http://www.insurancebenefit.net http://www.businessfinancial.net http://www.financevalue.net http://www.financeinvestor.net http://www.healthadvantages.net http://www.healthcarebenefit.net http://www.healthyfoodideas.net http://www.luxurytravelservices.net http://www.lawyerguide.net http://www.businessimprove.net http://www.businesspromotions.net
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.07.2019 20:04
Od początku widziałam, czekałam tylko aż papilot mnie zaskoczy i stwierdzi, że to jednak lambadziara po prawej jest ta bogatsza a ja jestem zbyt głupia by to zrozumieć, ale zawiodłam się xd
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.07.2019 16:09
Po prostu panna nr 2 wygląda jak Karyna lambadziara która idzie się lansować a 1 ze smakiem ubrana
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.07.2019 20:11
Tak, domyśliłam się trafnie prawidłowej odpowiedzi
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.07.2019 14:11
Mam sąsiadkę która od stóp do głów ubrana jest w podróbki np. Chanel , zawsze mi się śmiać chce jak ją widzę . Strasznie to tandetnie wygląda , już lepiej ubrać się w sieciówce hehe .
odpowiedz

Polecane dla Ciebie