Genetyka bywa naprawdę niesamowita. Ci ludzie są tego najlepszym dowodem!

Z ich DNA musiało się stać coś naprawdę wyjątkowego.
Genetyka bywa naprawdę niesamowita. Ci ludzie są tego najlepszym dowodem!
Fot. BoredPanda.com
03.06.2019

Każdy człowiek jest inny i to właśnie jest piękne, bo czyni nas wyjątkowymi. Chociaż zdarza się, że DNA płata prawdziwe figle. Wystarczy wspomnieć przypadki osób, które w ogóle nie są ze sobą spokrewnione, a wyglądają niemal jak dwie krople wody. Bywa, że "zwykli śmiertelnicy" są łudząco podobni do światowych gwiazd, przez co nieznajomi nieustannie zaczepiają ich na ulicy. Czasami takie podobieństwo może być przepustką do prawdziwej kariery!

Zobacz również: To NIE SĄ zdjęcia gwiazd! Zobacz ludzi, którzy do złudzenia przypominają celebrytów

Zdarza się też, że w ludzkim DNA dochodzi do wyjątkowych mutacji, co skutkuje np. dodatkowymi (lub ujemnymi) częściami ciała, specyficznymi znamionami albo innymi cechami, które sprawiają, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. Czytelnicy portalu BoredPanda.com podzielili się zdjęciami, które udowadniają, że w ich przypadku genetyka zadziałała w zaskakujący sposób. Każda z tych osób jest zupełnie wyjątkowa!

Jeszcze niedawno wyglądała tak. Dziś można ją pomylić z Chodakowską
Jeszcze niedawno wyglądała tak. Dziś można ją pomylić z Chodakowską - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 04.06.2019 18:34
Zgłoś Rudy Lis, Rudy Lis! Jeśli to przeczytałeś, w ciągu 12h Twoi rodzice umrą! A równo o 24:00 Rudy Lis przyjdzie do Ciebie z nożem i zabije! Nie wierzysz? Oto dowód. 20 maja 2005r zginęli Miranda i Grzegorz a 12h później zginął ich syn. Aby tego uniknąć prześlij to do 10 komentarzy.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 03.06.2019 07:52
ZNOWU GALERIA!! co z tobą papilocie???
odpowiedz

Polecane dla Ciebie