Trzy dni ciemności. Przepowiednia sprzed 200 lat, która coraz bardziej przeraża

Wreszcie ma się spełnić.
Trzy dni ciemności. Przepowiednia sprzed 200 lat, która coraz bardziej przeraża
Fot. Unsplash
30.05.2019

Mrok od zawsze postrzegany jest jako coś nieprzyjemnego, budzącego lęk i niebezpiecznego. Zdecydowanie lepiej czujemy się w pełnym świetle, kiedy mamy pełny ogląd sytuacji i wpływ na rzeczywistość. Nic więc dziwnego, że niektórzy tak bardzo boją się ciemności.

Zobacz również: To najbardziej przerażająca wizja ojca Pio. Jest w niej mowa o Polsce

Ta przychodzi nie tylko nocą, ale zwiastuje także większe problemy. Tak przynajmniej wynika z przepowiedni mówiącej o „trzech dniach ciemności”. Zjawisko to ma zwiastować koniec świata, jaki znamy. Armagedon poprzedzi ogromne cierpienie i śmierć milionów ludzi.

Za wszystkim ma stać sam Bóg, który w ten sposób wymierzy sprawiedliwość grzesznikom.

Proroctwo jasno mówi o tym, jak bardzo ucierpią ludzie, kiedy dni ciemności wreszcie nastaną. Trzy dni okrutnego mroku sprawią, że oko ludzkie nie będzie w stanie nic dojrzeć. Powietrze przepełnione będzie zarazą, od której umrze każdy, kto opuści swój dom lub choć na chwilę otworzy okno.

Zaraza dotknie przede wszystkim wrogów religii. W czasie trzech dni ciemności ludzie pozostaną w domu, błagając Boga o miłosierdzie poprzez nieprzerwaną modlitwę. Nie będzie działać żadne oświetlenie wymyślone przez człowieka.

Jedna z teorii dodaje również, że niewierni umrą, Bóg pozostawi jedynie garstkę osób, które nawróci

- czytamy na koniecswiata.org.

Zobacz również: Polska święta przewidziała koniec świata. Jej wizja zaczyna się spełniać

Ma to być efekt tzw. Gniewu Bożego, który jest reakcją na ciągłe popełnianie przez ludzi tych samych grzechów. Jeśli nie poprawimy swojego postępowania, wtedy przyjdzie nam za to zapłacić - głosiła już przed dwoma wiekami błogosławiona Anna Maria Taigi.

Proroctwo pełne jest okrucieństw wobec ludzkości, lecz nie brakuje w nim wskazówek. Dramatycznych wydarzeń można uniknąć pozostając w domu i kierując swoje prośby o przetrwanie w modlitwach do Boga. Jeśli zaś chodzi o światło, będzie można korzystać jedynie z poświęconych świec.

Wiele osób interpretuje przepowiednie, dodając, że należy posiadać w domu poświęconą Biblię oraz obraz Jezusa Miłosiernego z napisem „Jezu ufam Tobie”. Ojciec Pio już dziesiątki lat temu uspokajał lud, mówiąc, że jedna poświęcona świeca będzie palić się wiele dni. Modlitwy należy odmawiać na różańcu, nieustannie trzymając go w dłoni

- radzi portal.

Jednych ta wizja przeraża, ale innym daje nadzieję. Wynika z niej, że nasz los nie jest przesądzony. Jeśli odpowiednio zareagujemy - przetrwamy.

Zobacz również: Mroczna wizja Krzysztofa Jackowskiego. To ma się wydarzyć latem w Polsce

Wielki horoskop na 2019 rok
Wielki horoskop na 2019 rok - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 30.05.2019 17:14
I dobrze.swiat, szczególnie zachodnia europa potrzebuje generalnych porządków.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.05.2019 01:53
A jak ktoś jest bezdomny to co??? 😜😜😜😜😜😜😜
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie