Przewidział, co wydarzy się w Polsce na początku 2019 roku. Będzie jeszcze gorzej

Jego przepowiednia spełnia się krok po kroku.
Przewidział, co wydarzy się w Polsce na początku 2019 roku. Będzie jeszcze gorzej
fot. Unsplash
23.05.2019

Trudno powiedzieć, dlaczego jasnowidze z reguły przewidują tragiczne zdarzenia, a całkowicie pomijają te bardziej pozytywne. Być może otrzymali dar, by ostrzegać przed niebezpieczeństwem? A może zdają sobie sprawę, że im bardziej nośny temat, tym głośniej o nich będzie? To specjalność nie tylko słynnego Krzysztofa Jackowskiego.

Zobacz również: Mroczna wizja Krzysztofa Jackowskiego. To ma się wydarzyć latem w Polsce

W ostatnich dniach furorę w Internecie robi przepowiednia autorstwa Wojciecha Glanca. Jasnowidz i tarocista już kilka miesięcy temu w rozmowie z serwisem thefad.pl zdradził, co jego zdaniem wydarzy się w 2019 roku. Niektórzy twierdzą, że część z jego przewidywań spełnia się na naszych oczach.

A później będzie jeszcze gorzej…

Jego zdaniem sytuacja w Polsce wcale się nie uspokoi. Wręcz przeciwnie - władzą i społeczeństwem będą targały skrajne emocje. Wojciech Glanc przewiduje wzrost liczby samobójstw w naszym kraju i kłopoty natury politycznej.

Przegrana PiS jest tylko pozorna. To ośmiornica, która zmienia swoje kolory ale macki ma wszędzie. Oczywiście czeka nas parę skandalicznych niespodzianek. Poważna katastrofa kolumny rządowej, tym razem śmiertelna dla pasażera wywoła poważne zamieszanie w rządzie

- twierdzi.

Tematami zastępczymi takimi jak aborcja czy in vitro będzie próbowano przykryć prawdziwe działania władz. Unia Europejska ma nałożyć na Polskę bolesne sankcje, a szef partii rządzącej „w czerwcu dostanie na mównicy dziwnego ataku”.

Zobacz również: Tragedii nie da się uniknąć. Przepowiednia Aloisa Irlmaiera pokazuje krok po kroku, co nas czeka

Piekło otworzy bramy dla następnego kościelnego hierarchy. Po prostu cofnie mu "delegację". Jego śmierć uwolni następne "demony", bo wypłyną sprawy ciągle nieznanych afer kościelno-rządowych

- mówił kilka miesięcy temu, mając najprawdopodobniej na myśli głośny film braci Sekielskich o pedofilii w polskim Kościele. Glanc przewiduje, że rodacy zaczną dokonywać na księżach samosądów.

Jasnowidz ostrzega też przed potężnym wybuchem wulkanu we Włoszech i niszczycielskim tsunami w Japonii. Możliwa jest także wojna na naszym kontynencie, w której jedną ze stron będzie Rosja.

Zwolennicy jego teorii twierdzą, że skoro udało mu się już tyle przewidzieć, to pozostałe wizje też muszą być prawdziwe.

Zobacz również: Prorok wskazał nazwisko osoby, która doprowadzi do końca świata. Przepowiednia ma się wkrótce spełnić

Według horoskopu chińskiego dla tych znaków rok 2019 będzie wyjątkowo pechowy. Powinny zachować ostrożność
Według horoskopu chińskiego dla tych znaków rok 2019 będzie wyjątkowo pechowy. Powinny zachować ostrożność - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
Lech (Ocena: 1) wczoraj 19:16
Ile razy Jackowski się pomylił to jakoś nikt nie wspomni. I to żeby choć jego przepowiednie spełniały się 50/50 ale nie, to jakie 1/100. Żerujecie na ludzkiej niewiedzy, po co takie banialuki piszecie ?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.06.2019 08:55
Pierdoły pierdoły pierdoły gdybyście się na prawdę narobili to pierdoły by wam wyszły z głowy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.05.2019 14:35
Haha czekam na te jego brednie. Niech sie wezmie za robote
odpowiedz

Polecane dla Ciebie