Prorok wskazał nazwisko osoby, która doprowadzi do końca świata. Przepowiednia ma się wkrótce spełnić

W wizji pada konkretne nazwisko i skutki jego działalności.
Prorok wskazał nazwisko osoby, która doprowadzi do końca świata. Przepowiednia ma się wkrótce spełnić
Fot. pexels.com
12.05.2019

Lata mijają, a jedno się nie zmienia - od wieków żyjemy w przekonaniu, że nic nie trwa wiecznie i świat wreszcie musi się skończyć. Wciąż słyszymy o „czasach ostatecznych”, a kolejni wizjonerzy prześcigają się w tragicznych przepowiedniach. Nostradamus, ojciec Pio, a współcześnie Krzysztof Jackowski zapowiadają najgorsze.

Zobacz również: To najbardziej przerażająca wizja ojca Pio. Jest w niej mowa o Polsce

Właśnie dołączył do nich kolejny prorok. Niejaki Sylwester Nmanwok z Nigerii to dla większości z nas postać całkowicie nieznana, ale podobno z powodzeniem udało mu się przewidzieć już kilka ważnych wydarzeń. W tym przewrót państwowy w jego ojczyźnie, do którego doszło ponad 20 lat temu.

Najnowsza teoria ma zdecydowanie bardziej globalny zasięg, bo dotyczy międzynarodowego konfliktu i apokalipsy.

Wizjoner jest przekonany, że III wojna światowa, a w konsekwencji koniec świata to tylko kwestia czasu. Wydarzy się to jeszcze za prezydentury Donalda Trumpa, który został przez niego nazwany „poplecznikiem diabła”. Amerykański polityk ma być osobą najbardziej odpowiedzialną za wybuch konfliktu.

Kolejna wielka wojna ma doprowadzić do śmierci milionów ludzi, rozpadu państw (a na pewno Stanów Zjednoczonych), dojścia krwawego dyktatora do władzy i w konsekwencji - zmierzchu ludzkości. Co okaże się punktem zapalnym?

Według niego wszystko zacznie się od potężnego zamachu terrorystycznego.

Zobacz również: Polska święta przewidziała koniec świata. Jej wizja zaczyna się spełniać

Sylwester nie zdradził kiedy dokładnie i w jakim kraju dojdzie do ataku. Wiemy natomiast, z jaką reakcją się spotka. Prezydent Donald Trump ma szybko znaleźć winnych - odpowiedzialnością za tragedię obarczy Koreę Północną oraz Rosję. Rosnące napięcie doprowadzi do starć zbrojnych, które rozleją się na cały świat. Nie wiadomo czy i w jakim stopniu ucierpi Europa.

Bez względu na wszystko - nikt nie może czuć się bezpiecznie. Po zakończeniu działań wojennych światem zacznie władać niezrównoważony dyktator, którego rządy doprowadzą ostatecznie do końca świata jaki znamy.

Proces ten podobno już się rozpoczął. Pierwszym zwiastunem katastrofy miał być wybór Baracka Obamy na prezydenta USA.

Zobacz również: Pod koniec roku wydarzy się coś przerażającego. Padła konkretna data

Wielki horoskop na 2019 rok
Wielki horoskop na 2019 rok - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 3.86 / 5
gość (Ocena: 5) 16.07.2019 08:26
Wszyscy wiedzą kto jest największy agresorem na świecie i żyje na koszt innych narodów i w tym celu jest w trakcie działań wojennych od końca II wojny do dziś A po zam ma każdej wojence sie bogaci bo wywołuje konflikty nie u siebie tylko u innych dzie temu jego potecjał przemysłowy i gospodarczy jest nienaruszony a inni są zrównani z ziemią i musza wszystko zaczynać od nowa podjego dyktando oczywiście
odpowiedz
Maxima (Ocena: 1) 13.05.2019 05:17
Paulina Lipinska; kolejna nedzna sz-m-a-ta z papilotami zamiast mózgu.Takie wlasnei nędzne,sprzedajne kre-a-t-u-ry psuja wizerunek normalnych kobiet
zobacz odpowiedzi (1)
MuttleyLaughing (Ocena: 5) 12.05.2019 18:54
Mam nadzieję, że transmisja telewizja on line z końca świata nie będzie przerywana reklamami. ;-)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.05.2019 14:26
Tak to będzie wyglądało że zamknięcie mordę
zobacz odpowiedzi (1)
Godc (Ocena: 5) 12.05.2019 13:10
Nie prawda
odpowiedz

Polecane dla Ciebie