Rewolucyjna zmiana na Instagramie. Nie wszystkim się spodoba…

Zwłaszcza infuencerki nie będą zachwycone.
Rewolucyjna zmiana na Instagramie. Nie wszystkim się spodoba…
Fot. pexels.com
25.04.2019

„Życie to nie Instagram”. Można do znudzenia powtarzać tę formułkę, ale wiele osób wciąż o niej zapomina i sugeruje się tym, co widzi w social mediach. Zazdrościmy innym zagranicznych wakacji i pięknych mieszkań, a na widok idealnie smukłych ciał popadamy w kompleksy. Portale społecznościowe, choć przecież nie taki był ich cel, sprawiają, że popadamy w kompleksy. Czujemy się gorsi, jeśli ilość naszych followersów znacznie odbiega od liczby, którą mogą pochwalić się znajomi. Często irytujemy się też faktem, że influencerki zarabiają krocie wyłącznie za publikowanie sponsorowanych zdjęć.

Zobacz także: Zaryzykował życie ukochanej dla... zdjęcia na Instagram

Na Instagramie nie będzie widać lajków?

Wszystko wskazuje jednak na to, że wkrótce Instagram wprowadzi rewolucyjną zmianę i… ukryje liczbę polubień pod postami. Powód? Ostatnio coraz głośniej mówi się o tym, że użytkownicy social mediów czują na sobie zbyt dużą presję społeczną. Jeśli zamieszczona przez nich fotografia nie spotyka się z takim zainteresowaniem otoczenia, na jakie liczyli, czują się odtrąceni.

W związku z tym Instagram rozważa opcję, by ukryć widoczność lajków. Jak miałoby to wyglądać po zmianie? - Użytkownicy Instagrama wciąż będą widzieli kto, i ile osób polubiło zamieszczone przez nich zdjęcie. Liczba lajków nie będzie jednak widoczna publicznie. Wyświetli się tylko kilka nicków oraz dopisek „i inni”. Skala polubień zostanie jednak utajniona – wyjaśnia harpersbazaar.pl.

Zwykli użytkownicy będą z takiej rewolucji zadowoleni, influencerzy – niekoniecznie. W końcu chwalenie się zasięgami postów było kluczowe w zdobywaniu intratnych kontaktów.

Chcecie utajnienia lajków na Instagramie czy jesteście przeciwne tej rewolucji?

Zobacz także: Internauci komentują NAGIE zdjęcie Anji Rubik: „Takiego selfie nic nie przebije”

Instagramerka "umiera" pod słynnymi zabytkami. Jej anty-selfie podbijają Internet
Instagramerka "umiera" pod słynnymi zabytkami. Jej anty-selfie podbijają Internet - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (15)

Ocena: 5 / 5
wikiaa (Ocena: 5) 03.05.2019 14:59
Szukam kochaanka na sex spotkania. Mam 20 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: ona20.pl i wyszukaj mnie po niku: Wikaa20 napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam
odpowiedz
Uni (Ocena: 5) 25.04.2019 18:15
Mi się podoba ⭐
odpowiedz
Człowiek (Ocena: 5) 25.04.2019 18:08
Czyli nie będzie nawet widać kto (oprócz ludzi których obserwujemy) polubił czyjeś posty?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 25.04.2019 16:49
Trzeba być ignorantem by uważać że instagram to samo dno i promują się tam jedynie wymalowane dziunie. Jest wiele podróżniczych profili, z pięknymi zdjęciami, już nie wspomnę o ludziach którzy dzielą się swoimi często naprawdę ciekawymi pasjami. Tak jak wszędzie, na insta można doszukać się też wartościowych treści.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 25.04.2019 14:36
Jak dla mnie mogliby całkowicie zamknąć Instagram. Gdy wychodzę na ulicę doznaje szoku, że człowiek nie wygląda tak jak na zdjęciu po użyciu Photoshopa a tona tapety, która sprawdza się na fotkach, wygląda conajmniej dziwnie w świetle dziennym na przystanku autobusowym lub spacerze z psem.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie