Pod koniec roku wydarzy się coś przerażającego. Padła konkretna data

Świąt nie będzie?
Pod koniec roku wydarzy się coś przerażającego. Padła konkretna data
Fot. pexels.com
14.04.2019

Jeśli wierzyć jasnowidzom, którzy uaktywnili się w ostatnim czasie - nasza przyszłość wisi na włosku. Wszyscy zgodnie twierdzą, że katastrofa jest nieunikniona. Jedni przewidują powtórne przyjście Chrystusa i koniec świata, jaki znamy. Inni straszą wybuchem III wojny światowej i zamachami terrorystycznymi na niespotykaną dotąd skalę. Są też wizje dotyczące potężnych katastrof naturalnych.

Zobacz również: „Krwawa jatka”. Krzysztof Jackowski ujawnił przerażające wizje na najbliższe tygodnie

Kiedy ma się to wydarzyć? Wkrótce. Nie pada żaden konkretny termin, co może oznaczać, że został nam tydzień albo równie dobrze 10 lat. Żadne szanujące się medium nie poda dokładnej daty, bo jeśli przepowiednia się nie spełni - straci całą wiarygodność. On postanowił jednak zaryzykować.

Niejaki David Montaigne także snuje czarne scenariusze, ale nie boi się wskazać dnia ich spełnienia.

Pochodzący ze Stanów Zjednoczonych wizjoner pracuje jako elektryk, ale ma ogromną słabość do czasów antycznych. W wolnych chwilach analizuje starożytne teksty, a jego konikiem jest interpretacja Biblii. To właśnie z Pisma Świętego (choć nie tylko) wyczytał, co nas czeka i kiedy to dokładnie nastąpi. Odkrycie opisał w książce „Koniec czasów i 2019 rok”.

Krok po kroku, od astronomicznych wskazówek podanych przez Majów, przez egipskie piramidy, mitologię z różnych zakątków świata, na Biblii skończywszy – autor zdradza wydarzenia, jakie mają mieć miejsce w końcowej fazie naszej cywilizacji. Przekaz Montaigne’a – choć kontrowersyjny – jest poparty setkami udokumentowanych cytatów, z których każdy wskazuje na te same wydarzenia

- alarmuje astroweb.pl. Czas przyjrzeć się konkretom.

Zobacz również: Przerażająca wizja 90-latki. Przepowiednia staruszki właśnie się spełnia

Nastąpi zaćmienie słońca, a wraz z nim na Ziemię powróci Jezus Chrystus. Ma to zakończyć siedmioletni okres ucisku. W tym czasie dojdzie również do przesunięcia biegunów, co będzie spowodowane przez falę grawitacyjną z centrum galaktyki, która w nas uderzy

- streszcza portal.

Z wyliczeń Montaigne’a wynika, że wspomniany „okres ucisku” rozpoczął się 21 grudnia 2012 roku. A skoro ma trwać 7 lat, to zakończy się dokładnie 21 grudnia 2019 roku. Trudno wyobrazić sobie, by ludzkości udało się przeżyć kosmiczne uderzenie. A to oznacza jedno - za kilka miesięcy nasza planeta przestanie istnieć, a co za tym idzie - my też.

Czy w tym roku nie będzie Bożego Narodzenia? Tę wizję będzie łatwo zweryfikować, więc niecierpliwie czekamy na grudzień.

Zobacz również: W piątek 13-go będzie już po wszystkim. Ujawniono nową datę końca świata

Wielki horoskop na 2019 rok
Wielki horoskop na 2019 rok - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (12)

Ocena: 3.92 / 5
gość (Ocena: 4) 23.05.2019 11:07
Powiem wam jedno. QW roku 2012 Ziemia miała być spalona przez Słońce. ! lata temu ludzkość na ziemi miała być zlikwidowana za grzechy. Czy następne przypadki nastąpią zależy od ludzkości i ich podjętych decyzji. Ale to co widzę jest coraz gorzej i może zginąć mnie tylko ludzkość jak i cały wszechświat w jednej chili i zniknie cłae życie we wszechświecie wraz z duszami. Życie zostanie odbudowane od nowa bez tych dusz które były. Ja obecnie jestem tylko obserwatorem i moim celem jest nabieranie sił do pracy i posprzątania tego całego burdelu we wszechświecie. Z moich wizji które miałem i noje poświęcenie okazało się marne bo ludzkość dąży do samozagłady. Coraz więcej nienawiści jaduy pogardy, rasizmu na Ziemi. Tylko te dobre znikome czyny miłości jeszcze trzyma mnie na ziemi. oraz moja obietnica choćby działa się co piszecie nie popełnię samobójstwa, Ja muszę tu być i cierpieć duchowo za grzechy nie moje tylko ludzkości ale sił dla ich obrany jest coraz mniej.
odpowiedz
ja (Ocena: 5) 23.04.2019 12:16
kochany wodzunio obieca emerytom każdego miesiąca po 1500+, i tak kuniec świata
odpowiedz
Marie Rose (Ocena: 5) 16.04.2019 21:01
Kurva, nie zdążę zagrać w mortal kombat 11, super _-_
odpowiedz
Wierzę Jasnowidzom (Ocena: 5) 16.04.2019 08:58
"Czy w tym roku nie będzie Bożego Narodzenia?" - uwielbiam Was! Niby wszyscy twierdzą, że głupotą jest wiara w takie rzeczy, ale to chyba silniejsze od ludzi, żeby doszukiwać sie drugiego dna w niektórych wydarzeniach. Jak wczorajszy pożar Katedry Notre Dame - w Wielki Poniedziałek to niezwykle symboliczne i na pewno wielu osobom różne myśli przyszły do głowy...
odpowiedz
Mądra Dziewczyna (Ocena: 5) 15.04.2019 20:01
Przeraża mnie głupota ludzka, dla tych którzy sie boją nie istniejącej "katastrofy" to od razu mówię że żadna z takich głupot jak podają media społecznościowe sie nigdy nie wydarzy, a przynajmniej do twojej śmierci (starość) mówiąc inaczej : Taka obsrana patologia wypowiedziana przez jakiegos tam niby "naukowca" nigdy sie ku*wa nie spełni czyli se ku*wa jeszcze pożyjesz :}
odpowiedz

Polecane dla Ciebie