Wiadomo, ile potrwa strajk nauczycieli. Krzysztof Jackowski miał wizję

Czy egzaminy odbędą się zgodnie z planem?
Wiadomo, ile potrwa strajk nauczycieli. Krzysztof Jackowski miał wizję
Fot. Unsplash
09.04.2019

Po tygodniach zapowiedzi i niekończących się dyskusji, ogólnopolski strajk nauczycieli stał się faktem. W poniedziałek wielu pedagogów odstąpiło od swoich obowiązków, a z tego powodu niektóre szkoły zostały całkowicie zamknięte. Wszystko na zaledwie kilka dni przez egzaminami gimnazjalnymi.

Zobacz również: Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Wkrótce w Polsce ma wybuchnąć wojna

Wcześniejsze rozmowy z rządem nie przyniosły skutku. Pracownicy oświaty domagają się odczuwalnego wzrostu pensji. Zamiast tego zaproponowano im niewielkie podwyżki i to w zamian za jeszcze więcej pracy. Protest ma charakter bezterminowy - ma się zakończyć dopiero wtedy, kiedy zostanie osiągnięte porozumienie.

Czyli kiedy? Najsłynniejszy polski jasnowidz miał na ten temat wizję.

Krzysztof Jackowski jeszcze przed strajkiem dawał do zrozumienia, że ten prawdopodobnie w ogóle się nie odbędzie. A jeśli tak, to nie potrwa zbyt długo.

Są ugrupowania w Polsce, które chciałby ugrać na strajku nauczycieli dość dużo

- stwierdził wizjoner. Ale to, że opozycja próbuje wykorzystać sytuację, nie powinno dziwić żadnego obserwatora sceny politycznej. To naturalna reakcja bez względu na partyjne barwy.

Na proteście jednak zbyt wiele nie ugrają, bo jego zdaniem sytuacja bardzo szybko się uspokoi.

Zobacz również: Jackowski: Na przełomie października i listopada stanie się coś strasznego

Mam wrażenie, że rządzący nie pozwolą na to, by ten strajk się wyrwał spod kontroli. Wydaje mi się, że ten strajk, jeśli się zacznie, to się dość szybko skończy dzięki zawarciu porozumienia. Moim zdaniem PiS nie zgodzi się na eskalację strajku, pójdzie na ustępstwa i da takie propozycje, że ten strajk zgaśnie

- wieszczy Jackowski w rozmowie z „Super Expressem”.

To szczególnie dobra informacja dla gimnazjalistów przystępujących w tym tygodniu do egzaminu, a także tegorocznych maturzystów. Jeśli wierzyć medium z Człuchowa, nauczyciele wywalczą swoje, a uczniowie w żaden sposób na tym nie ucierpią.

Zobacz również: „Krwawa jatka”. Krzysztof Jackowski ujawnił przerażające wizje na najbliższe tygodnie

Horoskop tygodniowy 8.04.-14.04.
Horoskop tygodniowy 8.04.-14.04. - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 1.33 / 5
gość (Ocena: 1) 10.04.2019 19:28
Przecież to co on klepie to wszyscy wiedzą. Dzieci i młodzież się cieszą że mają dłuższe święta.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 09.04.2019 22:15
Jackowski wszystko wiesz znawca z ciebie w każdej dziedzinie. A nie wiesz brudadie, że śmieci sie do śmietnika wyrzuca nie sąsiadom pod drzwi. Do mieszkania wejść nie można. Zabieraj to brudasie.
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 09.04.2019 02:32
XXIw. gdzie ludzie w Boga nie wierzą i w naukę, ale wierzą w magie, ezoterykę i jasnowidzówXD A te całe wróżki to nikt inny jak dobry analizator, psycholog, ale co tam... "Baśce z klatki wróżka przepowiedziała,że ino wnuka bedzie miała">.<
odpowiedz

Polecane dla Ciebie