Jego luksusowe życie to tylko iluzja na Instagramie. 19-latek pokazał, jak łatwo oszukać cały Internet

Wszyscy dali się nabrać na te zdjęcia!
Jego luksusowe życie to tylko iluzja na Instagramie. 19-latek pokazał, jak łatwo oszukać cały Internet
Fot. YouTube.com/byron
03.04.2019

Ciuchy od największych projektantów, podróżowanie prywatnymi odrzutowcami, szampańskie imprezy z celebrytami – nie sposób przejść obojętnie wobec takich zdjęć na Instagramie. Piękne kadry wywołują zachwyt, ale także zazdrość, bo komu z nas nie marzy się życie pełne luksusów, choćby na jeden dzień? 

Zobacz również: Zwiedzają cały świat, robią piękne zdjęcia, a przy tym są... zupełnie nadzy. Para nudystów w podróży podbija Instagram

Jednak żeby móc sobie pozwolić na styl życia, jaki prowadzą najsłynniejsi influencerzy z Instagrama trzeba mieć albo intratne kontrakty reklamowe, albo sporo pieniędzy na koncie (albo i jedno, i drugie). Tylko... czy aby na pewno? Pewien 19-latek (!) właśnie udowodnił, że niekoniecznie. Przy pomocy zaledwie paru aplikacji i programów do obróbki zdjęć stworzył perfekcyjną iluzję luksusowego życia na Instagramie. Zdjęcia z jego światowych podróży prywatnym samolotem albo w modnych stylizacjach w ubraniach od największych projektantów zapewniły mu tysiące lajków na Instagramie – mimo że w rzeczywistości chłopak nie ma ani znajomości wśród gwiazd, ani milionów na koncie, ani nawet drogich, markowych ubrań. 

19-letni Byron Denton postanowił przeprowadzić eksperyment społeczny aby przekonać się, jak łatwo jest stać się popularnym na Instagramie i jak niewiele potrzeba, aby wszyscy uwierzyli, że jest bajecznie bogatym i wpływowym influencerem. “Zawsze się zastanawiałem, czy ludzie są tak zafascynowani celebrytami tylko dlatego, że mogą sobie oni pozwolić na styl życia, który dla reszty ludzi jest nieosiągalny” - tłumaczył Byron w rozmowie z mediami. Wygląda na to, że odpowiedź na to pytanie brzmi “tak”, ponieważ wystarczyło zaledwie parę luksusowych fotek, aby 19-latek wielokrotnie pomnożył liczbę fanów na Instagramie. Dla przykładu: zdjęcie, na którym Byron siedzi w luksusowym odrzutowcu otrzymało tysiąc polubień w zaledwie 7 sekund. Problem polega na tym, że fotka wcale nie została wykonana na pokładzie prywatnego samolotu, a wszystko było iluzją. 

Zobacz, jak 19-latkowi udało się oszukać cały Internet i dzięki jakim zdjęciom wszyscy nabrali się na jego luksusowe życie. Też dalibyście się nabrać? 

Ta dziewczyna z profilu wygląda jak CENTAUR. Polka szokuje pośladkami
Ta dziewczyna z profilu wygląda jak CENTAUR. Polka szokuje pośladkami - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.04.2019 09:39
pamiętam jak jeszcze do niedawna wpadłam w kompleksy na widok pięknych, smukłych dziewczyn z Insta. Jak im zazdrościłam napakowanych chłopaków i ciągłych podróży. Ale wiecie co? Przestałam, bo zrozumiałam, że to wszystko ściema na pokaz. One są pewnie bardzo nieszczęśliwe i żyją tylko dla lajków, a ich pewność siebie można skruszyć jednym nieprzychylnym komentarzem. Więc doceniajmy to, co mamy: prawdziwe przyjaźnie, prawdziwe związki, prawdziwe, nawet niedoskonałe życie.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie