Podróżuje w czasie i już wie, kto w 2045 roku będzie prezydentem USA. To potomek sławnego polityka

Zdaniem przybysza z przyszłości to najlepszy prezydent w historii Ameryki.
Podróżuje w czasie i już wie, kto w 2045 roku będzie prezydentem USA. To potomek sławnego polityka
Fot. YouTube.com@ApexTV/Instagram.com (@yolandareneeking)
29.03.2019

Przyszłość i to, co nieznane od zawsze fascynuje ludzkość. Wszyscy chcą wiedzieć, co czeka nas za kilkadziesiąt czy kilkaset lat i zastanawiają się, jak wtedy będzie wyglądał nasz świat oraz jakie osiągnięcia technologiczne będą ułatwiać ludziom życie. Niektórzy są przekonani, że to już ostatnie lata, w których na Ziemi panuje rasa ludzi. Inni wieszczą, że koniec świata jest blisko. 

Zobacz również: Kolejne dramatyczne wizje Krzysztofa Jackowskiego. Taki ma być 2019 rok

Adam Archon przekonuje, że jest podróżnikiem w czasie i właśnie wrócił do rzeczywistości, jaką znamy prosto z roku 2045. Mężczyzna opowiedział o tym, co widział w przyszłości podłączony do wykrywacza kłamstw. Ze względu na jego bezpieczeństwo wizerunek Archona został zamazany. Podczas wywiadu dla telewizji Apex TV podróżnik w czasie zdradził, jak będzie wyglądał świat za 26 lat. Archon wyznał, że wielkie metropolie, takie jak Los Angeles, w roku 2045 znajdują się całkowicie pod wodą, w związku z podniesieniem się poziomu oceanów. “Miasto zostało przeniesione i teraz mamy nowe Los Angeles” - wyjaśniał przybysz z przyszłości. Dodał, że w związku z zatopieniem wielkich miast na świecie występuje problem z przeludnieniem. 

Fot. Unsplash.com

Ale najbardziej szokująca informacja, jaką Archon zdradził na temat roku 2045 to ta odnosząca się do przyszłego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Podróżnik w czasie wyjawił, że 26 lat później władzę nad tym krajem sprawuje najlepszy prezydent w historii Ameryki. W roku 2045 prezydentem Stanów Zjednoczonych jest potomek, a właściwie potomkini znanego amerykańskiego aktywisty, lidera ruchu praw obywatelskich i laureata pokojowej Nagrody Nobla. Chodzi o Yolandę Renee King, czyli wnuczkę pastora Martina Luthera Kinga, zamordowanego w 1968 roku. W roku 2045 to właśnie Yolanda sprawuje urząd 36. prezydenta Stanów Zjednoczonych i rezyduje w Białym Domu. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by YOLANDA RENEE KING (@yolandareneeking) on

Jeśli przyszłość, o której opowiedział podróżnik w czasie naprawdę się sprawdzi, przed wnuczką Martina Luthera Kinga jeszcze długa droga do prezydentury. Aktualnie Yolanda ma zaledwie 9 lat, ale już udowadnia, że pragnie pójść w ślady słynnego dziadka. Rok temu dziewczynka wygłosiła płomienne przemówienie w Waszyngtonie przed dziesiątkami tysięcy ludzi, w którym domagała się reformy prawa do posiadania broni palnej 

Mój dziadek miał marzenie, że czwórka jego małych dzieci nie będzie oceniana ze względu na kolor skóry, ale ze względu na ich charakter. Ja mam marzenie, że już wystarczy. I że ten świat powinien być wolny od broni – koniec, kropka. 

Myślicie, że wizja przyszłości w roku 2045 według podróżnika w czasie rzeczywiście się sprawdzi? 

Zobacz również: Co wydarzy się w Europie w 2030 roku?

Polecane wideo

Poznaj swój słowiański znak zodiaku
Poznaj swój słowiański znak zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie