Przerażająca wizja 90-latki. Przepowiednia staruszki właśnie się spełnia

Pół wieku temu przewidziała III wojnę światową i koniec świata.
Przerażająca wizja 90-latki. Przepowiednia staruszki właśnie się spełnia
Fot. Unsplash
28.03.2019

Temat końca świata rozpala wyobraźnię. Niemal każdego dnia docierają do nas kolejne krwawe wizje, które mają się spełnić w najbliższym czasie. Tak wynika z proroctw współczesnych jasnowidzów, jak i przepowiedni sprzed dziesiątek, a nawet setek lat. Żadna jednak nie jest tak konkretna, jak ta autorstwa pewnej 90-latki.

Zobacz również: Polska święta przewidziała koniec świata. Jej wizja zaczyna się spełniać

W 1968 roku parafianka z Valdres w Norwegii zdradziła pastorowi przerażającą historię. Nie z przeszłości - opisywała w niej wydarzenia, które dopiero mają nadejść. Opowieść wydawała się tak niedorzeczna, że po spisaniu trafiła na dno szuflady. Trzy dekady później Emanuel Minos postanowił do niej wrócić. Nagle wydała mu się bardziej prawdopodobna.

Dlaczego? Mężczyzna zrozumiał, że wizja sprzed kilkudziesięciu lat zaczęła się spełniać. Staruszka z dużą dokładnością opisała, co się wydarzy i jak zgubny będzie miało to na nas wpływ. Kiedy wypełnią się cztery jej proroctwa - Chrystus ma ponownie przyjść na Ziemię, a to będzie oznaczało koniec świata jaki znamy.

Etap 1

Zanim Jezus ponownie przyjdzie i krótko przed wybuchem trzeciej wojny światowej będzie takie odprężenie, jakiego przed tym nie było. Zapanuje pokój między supermocarstwami na Wschodzie i na Zachodzie, i zapanuje długotrwały pokój. (Pomyślcie o tym, że to było powiedziane w 1968 roku, kiedy zimna wojna osiągnęła swój kulminacyjny punkt! E. Minos) W trakcie tego pokojowego okresu w wielu krajach dojdzie do rozbrojenia, również w Norwegii, a my nie będziemy przygotowani do trzeciej wojny światowej. A wojna rozpocznie się w taki sposób, jakiego nikt nie oczekiwał, z całkowicie nieoczekiwanego kierunku.

Etap 2

Wśród chrześcijan zapanuje taka letniość, jak nigdy dotąd - odstępstwo od prawdziwego żywego chrześcijaństwa. Chrześcijanie nie będą otwarci na poważne, napominające prorocze zwiastowanie zanim przyjdzie Jezus. Nie będą chcieli słuchać jak dawniej o grzechu i zmianie swego życia. Zamiast tego pojawi się namiastka: Ewangelia dobrobytu. Nadrzędnym celem będzie, aby wiele osiągnąć – coś znaczyć. Dobra materialne i te rzeczy, których nam Bóg na Swej drodze nigdy nie przyrzekł, będą najważniejsze. Kościoły, domy modlitwy i salę zborowe wolnych kościołów będą coraz bardziej pustoszały, z drugiej strony za milionowe sumy budowane będą prestiżowe budowle! Zwiastowanie, do jakiego byliśmy przyzwyczajeni przez wiele pokoleń, jak: wziąć Jego krzyż i naśladować Jezusa, zastąpią: rozrywka, sztuka, kultura, i to zacznie opanowywać kościoły, domy modlitwy, kaplice, tam gdzie należałoby z wzdychaniem bojować o odnowę, uświęcenie i przygotowanie na powtórne przyjście Jezusa. Stan taki będzie się nasilać w coraz większej mierze, krótko przed przyjściem Jezusa.


Zobacz również: W piątek 13-go będzie już po wszystkim. Ujawniono nową datę końca świata

Etap 3

Będzie miał miejsce upadek moralny, jakiego nigdy dotąd ta stara Norwegia nie przeżywała. Ludzie żyć będą "na dziko bez ślubu". (To był rok 1968, a ja nie wierzę że w tym czasie było znane pojęcie współżycia małżeństwa "na dziko". E. Minos) Nieczystość przedmałżeńska niewierność w małżeństwie będą całkowicie akceptowane i na wszystkie możliwe sposoby usprawiedliwiane. Pojawi się to nawet w chrześcijańskich kręgach i będzie tolerowane. To, co jest wbrew naturze – homoseksualizm, nie będzie uznawane za grzech. Krótko przed przyjściem Jezusa będą takie programy telewizyjne, jakich nigdy dotąd nie oglądaliśmy. (Telewizja dotarła właśnie w 1968 roku do Norwegii. E. Minos) Telewizja będzie przepełniona przemocą, okrutną przemocą tak, że ludzie będą się uczyć mordować, wzajemnie niszczyć, a na ulicach nie będziemy czuć się bezpiecznie. Ludzie będą naśladować to, co widzą. W telewizji będzie nie jedna stacja (1 pogram). (Ona nie znała pojęcia "kanał", którego my używamy obecnie. Dlatego nazwała kanały "stacjami" E. Minos) Będzie to tak samo, jak w radio gdzie możemy po kolei włączać jednego nadawcę po drugim, a to będzie pełne przemocy. Ludzie będą to oglądać dla rozrywki. Będziemy widzieć przerażające sceny morderstw i wzajemnego wyniszczania. A to będzie się rozpowszechniać w społeczeństwie. Również sceny cielesnego współżycia małżeńskiego będą pokazywane w telewizji. Te najintymniejsze wydarzenia w małżeństwie będą się ukazywać na szklanym ekranie. (To był rok 1968 i ja zaprotestowałem wskazując na to, że mamy paragrafy zabraniające czegoś podobnego. E. Minos) Wtedy ta starsza pani powiedziała: "Tak się stanie, a ty to zobaczysz. Wszystko to co mieliśmy kiedyś, zostanie zniweczone, a to najbardziej nieprzyzwoite zostanie pokazane naszym oczom.”

Etap 4

Ludzie z ubogich krajów w będą przybywać masowo do Europy. (W 1968 roku o takim napływie cudzoziemców nie było jeszcze mowy. E. Minos) Oni również przyjdą do Skandynawii i Norwegii. Ich będzie tak dużo, że ludzie będą myśleć o nich negatywnie i nieprzychylnie traktować. Będą ich tak traktować, jak Żydów przed wojną. Potem zostanie osiągnięta miara naszych grzechów. (Ja zaprotestowałem w sprawie napływu cudzoziemców. W tym okresie tego nie rozumiałem. E. Minos) Wtedy popłynęły łzy po policzkach tej starszej pani. "Ja już tego nie zobaczę, ale ty to będziesz mógł zobaczyć." I wtedy nagle przyjdzie Jezus i wybuchnie trzecia wojna światowa. To będzie krótka wojna. (Ona to w swoim widzeniu oglądała). Wszystko, co dotychczas widziałam w czasie wojny jest zwykłą zabawą porównaniu do tego, i to skończy się bombami atomowymi. Powietrze będzie tak bardzo zanieczyszczone, że nie będzie można oddychać. To przejdzie przez kilka kontynentów – Ameryka, Japonia, Australia i inne bogate kraje. Woda będzie skażona. Nie będzie możliwa uprawia ziemi. Rezultat powyższego będzie taki, że pozostanie tylko resztka. A ta resztka z tych bogatych krajów będzie próbować ucieczki do tych ubogich krajów, a tam będą tak samo źle i nieprzyjaźnie traktowani, jak my obchodziliśmy się z nimi, gdy byli u nas. Jestem szczęśliwa, że tego nie będę musiała oglądać, ale kiedy się ten czas przybliży, musisz się zdobyć na odwagę, by to opowiedzieć, co Ja otrzymałam to od Boga. Z tego wszystkiego nic nie jest sprzeczne z tym, co mówi Biblia. Ale ten, komu są przebaczone grzechy i dla kogo Jezus jest Panem i Odkupicielem, jest zachowany.

Zobacz również: Niepokojąca wizja greckiego mnicha. 2019 rok ma być wyjątkowo tragiczny

Poznaj swój słowiański znak zodiaku
Poznaj swój słowiański znak zodiaku - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 4.67 / 5
Quba (Ocena: 3) 16.05.2019 13:44
Koniec świata będzie 31.II.2052 r
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.05.2019 20:01
gość Boże,broń nas od złego i wybacz nam .
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 28.03.2019 07:41
Taaa jasne. Kazdy etap zycia jest jedna wielka masakra , wczesniej gwalcili i scinali glowy teraz tez gwalca i scinaja glowy, wczesniej byla przemoc teraz tez jest. To sie nic nie zmienia czlowiek zawsze byl taki
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 28.03.2019 05:39
Masakra... oby nie....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie