Bezlitośnie parodiuje „perfekcyjne” zdjęcia celebrytek – z komicznym efektem. Internauci ją pokochali!

Te zdjęcia są o wiele lepsze od oryginałów.
Bezlitośnie parodiuje „perfekcyjne” zdjęcia celebrytek – z komicznym efektem. Internauci ją pokochali!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/celestebarber/)
19.03.2019

Znane modelki, aktorki czy ogólnie pojęte celebrytki prowadzą luksusowe życie, o którym większość z nas może tylko pomarzyć. Ich czas wypełniają m.in., sesje zdjęciowe do magazynów, podczas których nad ich perfekcyjnym wizerunkiem godzinami pracuje sztab specjalistów. W dodatku gwiazdy chętnie chwalą się efektami swojej ciężkiej pracy na planie zdjęciowym na Instagramie. Oglądając te idealne zdjęcia czasem trudno im nie zazdrościć. 

Zobacz również: Zwykłe kobiety naśladują celebrytki z Instagrama. Można się popłakać ze śmiechu!

Ale Instagram ma to do siebie, że oglądając perfekcyjne zdjęcia często zapominamy, że większość z nich to fikcja. Pewna kobieta postanowiła pokazać, do jakiego stopnia. Celeste Barber to 36-letnia Australijka i komiczka. Jest mamą czwórki dzieci - dwójki biologicznych, a dwójki przyrodnich. Jakiś czas temu Celeste stwierdziła, że ma dość perfekcyjnych zdjęć celebrytek i modelek na Instagramie, które często pozują w niezwykle wymyślnych pozach i aranżacjach. Postanowiła pokazać, jak absurdalne są te zdjęcia, gdyby pozbawić je celebryckiej otoczki i zaczęła sama odtwarzać te fotki. Efekty jej pracy są wprost komiczne, a parodie Celeste docenili internauci – na Instagramie komiczka ma już ponad 5,5 mln fanów, którzy domagają się kolejnych przeróbek. 

Na jednym ze zdjęć Celeste odtwarza look Kim Kardashian w stroju Aniołka Victoria’s Secret. Australijka podpisała je słowami: “Kiedy twoja siostra dostaje pracę, o której zawsze marzyłaś, więc przebierasz się za aniołka na parkingu, żeby sobie z tym poradzić”. To aluzja do Kendall Jenner, młodszej siostry Kim, która została Aniołkiem VS (sama Kim nigdy nie była modelką tej marki). Na innych zdjęciach Celeste parodiuje też odważne stylizacje Belli Hadid, Emily Ratajkowski, Kourtney Kardashian, Hailey Baldwin czy Seleny Gomez. 

Jak oceniacie zdjęcia Celeste Barber? Bardziej podobają się wam jej przeróbki czy oryginalne fotki? 

Nazwali ją najbrzydszą panną młodą na świecie. Nie uwierzysz, jak pięknie wygląda dzisiaj
Nazwali ją najbrzydszą panną młodą na świecie. Nie uwierzysz, jak pięknie wygląda dzisiaj - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie