Zostań dziewczyną COSMO!

… albo zgłoś przyjaciółkę, która Twoim zdaniem zasługuje na ten tytuł.
Zostań dziewczyną COSMO!
Fot. Unsplash
17.03.2019

Kogo szukamy? Silnej, mądrej, uroczej, a przy tym optymistycznej, otwartej i bardzo wrażliwej kobiety. Tak ujęłybyśmy to w skrócie.

Już po raz kolejny startuje akcja MOCNE STRONY KOBIETY. To polska wersja organizowanej od kilku lat w Stanach Zjednoczonych sztandarowej akcji COSMOPOLITAN - Fun Fearless Female, mającej na celu promowanie filozofii brandu. Dzięki tej niezwykłej platformie chcemy pokazać, że Polki są niebanalne i potrafią działać cuda.

Pokaż nam i reszcie świata swoje zaskakujące umiejętności, godną naśladowania postawę społeczną czy inicjatywę charytatywną, którą zainicjowałaś lub wspierasz. A może wykonujesz niecodzienny zawód lub bijesz rekordy w pewnej dziedzinie? Kliknij tu i dowiedz się szczegółów.

Jak się zgłosić?

Kandydatki na COSMOgirl są wybierane nie tylko pośród czytelniczek magazynu, ale również zachęcamy nasze czytelniczki, aby zgłaszały inspirujące kobiety ze swojego bliskiego otoczenia, np. siostrę, przyjaciółkę czy koleżankę z pracy.

Kogo szukamy?

Niezwykłej, przebojowej kobiety, która może być wzorem do naśladowania przez innych. Inteligentnej, odważnej, optymistycznej z wyraźnie postawionym celem, a przy tym serdecznej i odrobinę szalonej – to wszystko cechy COSMOgirl.

Na laureatkę konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

ZAPRASZAMY CIĘ DO WZIĘCIA UDZIAŁU W WIELKIEJ AKCJI COSMO. POKAŻ SWOJE MOCNE STRONY!

5 ubrań, dzięki którym każdy facet obejrzy się za tobą na ulicy
5 ubrań, dzięki którym każdy facet obejrzy się za tobą na ulicy - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Jednozdaniowa (Ocena: 5) 18.03.2019 17:56
Szukacie nieistniejącego ideału czy prawdziwej osoby?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.03.2019 10:17
Cosmo to tak durna ogłupiająca gazeta że to chyba wstyd być cosmo girl
odpowiedz

Polecane dla Ciebie