Śmierć tego człowieka ma zwiastować koniec świata. To wydarzy się w tym roku

Wstrząsająca przepowiednia ma się wkrótce spełnić.
Śmierć tego człowieka ma zwiastować koniec świata. To wydarzy się w tym roku
Fot. Unsplash
11.03.2019

Przepowiednie mają to do siebie, że zależą od interpretacji. Od tego, kto, kiedy i w jakich okolicznościach stara się je wytłumaczyć. Ale gdy kilku wizjonerów niezależnie od siebie przewiduje to samo - tu nie ma już miejsca na wątpliwości. Sprawa staje się ewidentna i nieunikniona.

Zobacz również: Przepowiednia sprzed kilkudziesięciu lat znów rozpala wyobraźnię. Jest straszna

Jedna z włoskich telewizji postanowiła niedawno rozwikłać zagadkową przepowiednię słynnego Nostradamusa. Efekt jest wstrząsający, bo zgodnie z nią wkrótce życie ma stracić jedna z najbardziej popularnych i wpływowych osób na świecie. Chodzi o samego papieża Franciszka.

Według tej teorii głowa Kościoła powinna obawiać się o swoje niebezpieczeństwo. Choć i tak na niewiele się to zda, bo wyrok już zapadł.

Jak informuje nczas.com, wizja Nostradamusa mówi o dwóch papieżach, którzy żyją jednocześnie. To sytuacja wyjątkowa, a z taką mamy do czynienia od kilku lat po rezygnacji Benedykta XVI. Następnie mówi się o „ucieczce”, która ma oznaczać nic innego, ale… morderstwo.

W 2019 roku papież Franciszek ma zostać zabity. Przez kogo? Tego możemy się tylko domyślać, ale następca świętego Piotra zdążył się już wielu narazić. Podobno jest tego świadomy, dlatego niedawno mianował nowego kamerlinga, czyli kardynała, który w momencie wakatu na stanowisku papieża przejmuje administrację Watykanu.

Interpretatorzy twierdzą, że nie jest to kwestia przypadku.

Zobacz również: Pięciu jasnowidzów i jedna straszna wizja. Ich słowa przerażają

Co ciekawe, o Franciszku ma także opowiadać przepowiednia św. Malachiasza rzekomo z XII wieku. To 112 krótkich łacińskich zdań, które mają opisywać wszystkich papieży od czasów Celestyna II wybranego w 1143 roku. Irlandzki święty napisał je pod wpływem wizji, jakich miał doświadczyć przebywając wtedy w Rzymie na zaproszenie głowy Kościoła.

Jest w niej mowa m.in. o „pasterzu i żeglarzu”, którym miał być papież Jan XXIII (patriarcha Wenecji, który zapewne pływał gondolami), „kwiecie kwiatów” - Paweł VI (na jego herbie znajdowały się trzy kwiaty lilii), „z pracy Słońca” - Jan Paweł II (urodzony w dniu zaćmienia słońca i pochowany w czasie zaćmienia tej gwiazdy) czy „chwała oliwki” - Benedykt XVI (symbol zakonu benedyktynów to gałązka oliwna).

Ostatnim papieżem w historii ma być właśnie Franciszek.

Zobacz również: Jackowski: Na przełomie października i listopada stanie się coś strasznego

Ludzkie oblicze brytyjskiej rodziny królewskiej. Te zdjęcia wywołały skandal
Ludzkie oblicze brytyjskiej rodziny królewskiej. Te zdjęcia wywołały skandal - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 20.03.2019 16:26
Co się stanie? Skończy się panowanie Kościoła katolickiego dla 1 mld poddanych. To się wreszcie stanie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie