Polska święta przewidziała koniec świata. Jej wizja zaczyna się spełniać

Faustyna Kowalska otrzymała tę informację od Jezusa.
Polska święta przewidziała koniec świata. Jej wizja zaczyna się spełniać
Fot. Unsplash
10.03.2019

Robi się coraz bardziej nerwowo - twierdzą zwolennicy teorii spiskowych i zjawisk nadprzyrodzonych. I trudno im się dziwić, bo kolejne przerażające wizje zdają się zwiastować najgorsze. Współcześni i żyjący przed wielu lat jasnowidze wydają się zgodni co do tego, że zmierzamy w naprawdę złym kierunku.

Zobacz również: Pięciu jasnowidzów i jedna straszna wizja. Ich słowa przerażają

Nostradamus, Krzysztof Jackowski, Baba Wanga, o. Czesław Klimuszko, a teraz jeszcze św. Faustyna Kowalska. Autorka słynnego „Dzienniczka”, w którym opisała swoje przeżycia duchowe oraz prawdy przekazane przez samego Jezusa, także przewidywała koniec świata. Ma to oznaczać powtórne przyjście Zbawiciela.

Wizja sprzed kilkudziesięciu lat ma się spełnić bardzo niedługo - wieszczą niektóry interpretatorzy.

Nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzień sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak krzyża na niebie, a z otworów, gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, będą wychodziły wielkie światła, które przez jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krótki czas przed dniem ostatecznym

- to słowa Jezusa spisane przez członkinię Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia.

Dla niewierzących brzmi to jak scena z kiepskiego filmu, ale podobno wszystkie znaki na ziemi i niebie potwierdzają tę wizję - czytamy na nczas.com.

Zobacz również: Przepowiednia sprzed kilkudziesięciu lat znów rozpala wyobraźnię. Jest straszna

Masz mówić światu o Jego wielkim miłosierdziu i przygotować świat na powtórne przyjście Jego, który przyj­dzie nie jako miłosierny Zbawiciel, ale jako Sędzia sprawiedliwy. O, on dzień jest straszny. Postanowiony jest dzień sprawiedliwości, dzień gniewu Bożego, drżą przed nim aniołowie

- czytamy w „Dzienniczku”.

Krzyżem z przepowiedni może być… asteroida. Obiekt znany jako 2014 OL 339 znany jest od kilku lat, ale ostatnio zmienia swój kształt. „Obecnie jest podłużna, ale zaczynają się też formować „ramiona”. Ostatecznie za kilkanaście lub kilkadziesiąt lat asteroida może być istnym pędzącym po kosmosie krzyżem” - wieszczy portal.

Gdyby tak się stało, podobieństwo do wizji św. Faustyny byłoby uderzające.

Zobacz również: Jackowski: Na przełomie października i listopada stanie się coś strasznego

Horoskop miłosny na 2019 rok
Horoskop miłosny na 2019 rok - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 4.25 / 5
gość (Ocena: 3) 27.06.2019 12:33
Jak można porównać Krzysztofa Jackowskiego do św. Faustyny i innych św. - nie rozumiem
odpowiedz
MissJa (Ocena: 5) 10.03.2019 18:24
No cóż, nie dowiem się, czy to prawda, bo nie przeżyłam ostatniego końca świata w 2012 😂
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 10.03.2019 17:26
Patrząc na to co się dzieje, coś musi pierdyknąć, bo dłużej nie może być tak szybko postępującego zdziczenia wśród ludzi jakieś pedofilie, handel organami, mężczyźni przebrani za kobiety i do tego paradujący po ulicach, przecież to nie jest normalne.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 1) 10.03.2019 15:54
Co za bzdury...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie