Twierdzi, że odwiedziła piekło. Spotkała tam dwie bardzo znane osoby

Wizjonerka zdradziła zaskakujące nazwiska.
Twierdzi, że odwiedziła piekło. Spotkała tam dwie bardzo znane osoby
Fot. Unsplash
02.03.2019

Ateiści są przekonani, że nasze życie zaczyna się i kończy na ziemi. Wierzący mają nadzieję, że to tylko przejściowy etap i pewnego dnia trafią do nieba. To dwie zupełnie skrajne wizje, które trudno ze sobą pogodzić. Kto ma rację? Przekonamy się dopiero po śmierci. A ona twierdzi, że ją przeżyła.

Zobacz również: Przeczytał uważnie Biblię i zamarł. W najbliższym czasie ma dojść do najgorszego

Angelica Elizabeth Zambrano Mora nie ma wątpliwości, że śmierć to dopiero początek. Kilkadziesiąt lat ziemskiego istnienia to bowiem nic w porównaniu do wieczności w zupełnie innym miejscu. Kobieta przekonuje, że raj faktycznie istnieje. Ale jest też przerażające piekło - czytamy na wholesecrets.com.

Obywatelka Ekwadoru miała okazję przyjrzeć mu się z bliska, po tym jak zabrał ją tam sam Jezus Chrystus.

Mora potwierdza, że piekło to bardzo smutne i gorące miejsce. Przypomina wielki piec, w którym ludzie płoną i błagają Boga o litość. Tak jak pewna dziewczyna, którą tam spotkała. Ogień trawił jej doczesne ciało, a ona prosiła Stwórcę o łaskę. Ten okazał się nieugięty. Miał stwierdzić, że jest już za późno na poprawę.

Według jej relacji, wszystkiemu towarzyszy przerażający rechot demonów, które pojawiają się wraz z deszczem. Grzesznicy nie mogą jednak liczyć na kojącą moc wody. Ludzie płoną, a diabły śmieją się w niebogłosy.

Angelica widziała też tunel, którym skazani na wieczne cierpienie podążają w stronę piekła. Wszyscy mieli ciężkie kajdany na nogach oraz rękach i płakali z przerażenia. Dostrzegła tam kilku członków swojej rodziny, ale w piekle spotkała też dwie postaci znane na całym świecie.

Zobacz również: Odczytano sekretny kod Biblii. Zdradza najważniejsze wydarzenia z przyszłości

Jedną z nich był Jan Paweł II. Kiedy zapytała Boga, co święty papież robi w takim miejscu, ten odpowiedział: dużo się modlił, ale nie mówił prawdy. Bardziej cenił pieniądze, niż zbawienie i nie wierzył w istnienie piekła. Widziała też Michaela Jacksona, który miał być podobno satanistą. Sławę zawdzięczał umowie zawartej z diabłem, dlatego wierzący nie powinni słuchać jego piosenek.

Zgodnie z jej relacją tysiące ludzi zostało zrzuconych w przepaść. Ich ciała spadały w ciemność, a wtedy Bóg zapłakał. Prawdopodobnie było mu żal, że musi skazywać własne dzieci.

Niestety, Mora nie zdradziła, co widziała w niebie i kogo tam spotkała. Opowiadając tę historię ma jednak nadzieję, że wiele osób się nawróci i uniknie najgorszego.

Zobacz również: Przepowiednia sprzed kilkudziesięciu lat znów rozpala wyobraźnię. Jest straszna

Polecane wideo

Oto największe wyzwanie, któremu będziesz musiała stawić czoła w 2019 roku. Zdradza je twój znak zodiaku
Oto największe wyzwanie, któremu będziesz musiała stawić czoła w 2019 roku. Zdradza je twój znak zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (20)
Ocena: 4.45 / 5
gość (Ocena: 5) 07.01.2021 17:04
Akurat spotkała Jana Pawła to jakaś obłąkana psychopatka .Chory mózg daje jej urojone wizje.Noi jeszcze to!!! Jezuz ją zaprowadził do pieka ?Ludzie co te warjiaty wypisują .A może jeszcze Jezusa karty grał z diabłami o dusze..Nie ,to jakiś obłęd takie pierdoły wypisywać.Jedynie co tyko to za takich można modlić się do Boga ,aby ich zbłąkane dusze i umysły przed śmiercią uzdrowiły się ,bo jak już znajdą się wpiekle to by te wszystkie diabły świra dostałynawet od takiej jednej nawiedzonej .
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.07.2019 23:30
Jestem wierząca, jestem katoliczką, ale w to niestety nie wierzę. Nie wiem dlaczego... Może dlatego, że w przepowiednie czy wróżby się w chrześcijaństwie nie wierzy?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 04.03.2019 14:54
Taa ?
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 03.03.2019 09:40
Nihil novi w psychozie strachu
odpowiedz
luj PO-wski (Ocena: 5) 02.03.2019 22:49
widziała , była w dup... i g...….. widziała
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie