Przepowiednia sprzed kilkudziesięciu lat znów rozpala wyobraźnię. Jest straszna

Polski jasnowidz przewidział wybuch III wojny światowej.
Przepowiednia sprzed kilkudziesięciu lat znów rozpala wyobraźnię. Jest straszna
fot. Pixabay
23.02.2019

Najsłynniejszym żyjącym polskim jasnowidzem jest bez wątpienia Krzysztof Jackowski. Wizjoner nie tylko pomaga w rozwikłaniu zagadek kryminalnych, ale jest w stanie zajrzeć także w przyszłość. Coraz częściej jego przepowiednie dotyczą losów całego świata i nie brzmią zbyt optymistycznie.

Zobacz również: Przepowiednie Jackowskiego już się spełniają. A będzie jeszcze gorzej

Tylko w ostatnim czasie najbardziej znany mieszkaniec Człuchowa wieszczył przetasowania na scenie politycznej, rewolucję, wybuch wojny domowej, a także konfliktu o zasięgu globalnym. I nie jest w tym osamotnionym, bo przewidział to kilkadziesiąt lat temu także ojciec Czesław Klimuszko.

Franciszkanin zaczął miewać przerażające wizje na dzień przed wybuchem II wojny światowej. Kolejne miały dotyczyć trzeciej.

Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę

- wieszczył, a dziś wielu widzi w tym napływ nielegalnych imigrantów na nasz kontynent. Mówił wprost o „pierwszej fazie początku końca naszej cywilizacji”.

Zobacz również: Przeczytał uważnie Biblię i zamarł. W najbliższym czasie ma dojść do najgorszego

Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój. Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna

- zapowiadał słynny wizjoner i zielarz.

Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki… Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop! Zadławi się w Giblartarze! Wychlupnie do środka Hiszpanii! Wleje się na Saharę, zatopi włoski but, aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą.(…) Te wody szły przez Niemcy aż tutaj. Sięgnęły Polski. Tu, gdzie jesteśmy dziś, będzie morze. Woda pokryje mój cmentarzyk

- głosił o. Klimuszko.

Najprawdopodobniej nie chodzi jednak o typową katastrofę naturalną, na którą nie mamy większego wpływu. Niszczycielski żywioł ma być efektem użycia broni jądrowej. Kiedy? To według niego kwestia najbliższych lat.

Zobacz również: Wszyscy czytają ten rozdział Apokalipsy św. Jana. „Przepowiednia właśnie się wypełnia”

Więcej przepowiedni znajdziesz tutaj
Wielki horoskop na 2019 rok
Wielki horoskop na 2019 rok - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (24)

Ocena: 4.38 / 5
gość (Ocena: 5) 07.04.2019 16:54
Brednie chorych szydów.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 20.03.2019 16:29
Brednie głów niedowarzonych. A na razie to do wojny pchają nas półmózgi na usługach Hamaryki.
odpowiedz
Jurek 64 (Ocena: 5) 19.03.2019 17:38
Weźta sie wszytkie copy i baby - kurna - za robote, bo Wam ino gupoty we łbach kisno i o waryjactwach ino myślita. ;-)))
odpowiedz
Dorota (Ocena: 5) 15.03.2019 00:13
Te komentarze pisząsami komuniści nie ma komentarza co jest chociaż trochę nie czerwony.ach wy komuniści plemię Żmijowe.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.03.2019 18:09
Każdy wierzy w to co chce . A że ludzie są różni , więc to mamy co mamy. Mądry człowiek uśmieje się z tego , a taki fantasta , no cóż - popuszcza fantazji , a później wierzy w swoją fantazję.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie