Wybierz tylko jedną z tych kart. Tarot marsylski celnie opisuje przyszłość

XVII-wieczna talia sprawdza się także dziś.
Wybierz tylko jedną z tych kart. Tarot marsylski celnie opisuje przyszłość
13.02.2019

Dla jednych to po prostu karty. Dla innych - magia umożliwiająca spojrzenie w przyszłość. Tarot cieszy się wielką popularnością od wieków, a nowoczesność wcale nie odbiera mu zwolenników. Wciąż wielu z nas wierzy, że jego konkretne ustawienie opisuje lub wpływa na nasze dalsze życie. Czy na Twoje również?

Zobacz również: PSYCHOTEST: Która twarz jest szczęśliwsza? Wybór zdradza, jak działa Twój mózg

Możesz się tego przekonać wybierając jedną z trzech znaczących kart tarota marsylskiego - przekonuje wholesecrets.com. To jedna z najbardziej rozpowszechnionych talii, której historia sięga XVII wieku. Pomimo upływu czasu nadal okazuje się bardzo skuteczna w przewidywaniu kolejnych zdarzeń.

Nie zastanawiaj się zbyt długo. Zaufaj przeczuciu i wskaż tylko jedną z nich.

Karta 1

Wszystko wskazuje na to, że podjęta przez ciebie niedawno decyzja nie przyniosła oczekiwanych skutków. Zastanawiasz się, czy to błąd, a może spodziewany skutek dopiero nastąpi. Musisz wiedzieć, że wciąż masz szansę nieco zmodyfikować swój wybór.

Przed tobą czas dużej jasności umysłu. Nie zamykaj się na wiedzę, bo ta kiedyś bardzo ci się przyda. Nie unikaj też uczuć. W twoim najbliższym otoczeniu jest osoba, która się w tobie kocha. Masz wątpliwości, czy pozwolić sobie na odwzajemnienie. Czasami warto zaryzykować.

Zobacz również: 8 pytań Freuda. Błyskawiczny psychotest, który powie o Tobie wszystko

Karta 2

Masz skłonność do polegania na innych. Wciąż sugerujesz się cudzymi opiniami, zamiast po prostu posłuchać siebie. W ten sposób generujesz kolejne problemy, których naprawdę łatwo się pozbyć. Wystarczy nabrać nieco odwagi i zaufać własnej intuicji.

Ktoś bliski boryka się ze sporym problemem, który spędza mu sen z powiek. Widzisz to, ale nie reagujesz. Czas podjąć działania - poruszyć temat i dać mu się wygadać. W ten sposób dodasz tej osobie otuchy, a być może w wymierny sposób pomożesz. Przez tobą wiele nowych znajomości.

Karta 3

W pracy lub nauce pojawi się spory problem, który wydaje się nie do rozwiązania. To oczywiście nieprawda. Masz wpływ na własne życie, więc nie czekaj z założonymi rękami. Działaj, a wszystko prędzej czy później się ułoży. Te kłopoty tylko cię wzmocnią.

Otrzymasz ciekawą, ale bardzo ryzykowną propozycję ze strony kogoś, kogo dobrze znasz. Karta sugeruje, by ją przyjąć. Efekt okaże się bardzo pozytywny, choć wcześniej wszyscy będą ci tego odradzać. Problem pojawi się też w rodzinie, ale dzięki tobie zostanie rozwiązany.

Zobacz również: Ten test osobowości sprawdza się niemal w 100 procentach. Wystarczy, że odpowiesz na 4 krótkie pytania

Najsłodsza cecha każdego znaku zodiaku
Najsłodsza cecha każdego znaku zodiaku - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 1 / 5
gordejuela (Ocena: 1) 13.02.2019 15:11
ze tez wam sie to nie znudzi;jk mozna tracic zycie na takie brednei ?jak moze kawalek tektury cokolwiek"opisywac" czy "przewidywac" .?Macie czytelnikow z akretynow czy po prostu w takich celujecie ??Jak sie czuja autorzy tych bredni,czy szmacenie sie nei ma u wa szadnych granic??
odpowiedz

Polecane dla Ciebie