Przeczytał uważnie Biblię i zamarł. W najbliższym czasie ma dojść do najgorszego

To nie jest pierwsza przepowiednia, która o tym mówi.
Przeczytał uważnie Biblię i zamarł. W najbliższym czasie ma dojść do najgorszego
Fot. Unsplash
13.02.2019

Żyjemy w bardzo niespokojnych czasach. Wojny, kataklizmy, terroryzm, rewolucje - świat wrze, a dowody na to łatwo odnaleźć w każdym serwisie informacyjnym. Według niektórych sytuacja jest wyjątkowo napięta i prędzej czy później musi wydarzyć się coś jeszcze gorszego.

Zobacz również: Przepowiednie Jackowskiego już się spełniają. A będzie jeszcze gorzej

To dopiero zapowiedź prawdziwych kłopotów - przekonuje Paul McGuire, który specjalizuje się w interpretacji Pisma Świętego. Według niego biblijne przepowiednie spełniają się na naszych oczach i w konsekwencji doprowadzą do końca świata, jaki znamy. Najbliższe lata mają obfitować w widoczne znaki.

Potężne trzęsienia ziemi, niszczycielskie tsunami i zupełnie niespodziewane erupcje wulkanów - to perspektywa najbliższych trzech dekad.

Według eksperta kolejne katastrofy naturalne i kryzysy finansowe można porównać do ostatnich konwulsji ludzkiego ciała. Ziemia doświadcza przedśmiertnych drgawek, które prędzej czy później doprowadzą do zgonu - tłumaczy jego słowa express.co.uk.

To wydarza się na naszych oczach i musi skończyć się Armagedonem znanym z Apokalipsy św. Jana. Chrystus powróci na Ziemię aby przywrócić tutaj raj. Nie mogę podać konkretnej daty, ale zegar tyka. Pędzimy w kierunku katastrofy z prędkością światła

- przekonuje wizjoner. Jego zdaniem wybuch kolejnej wojny światowej nie jest już jedną z możliwości, ale nieuniknionym faktem.

Zobacz również: Odczytano sekretny kod Biblii. Zdradza najważniejsze wydarzenia z przyszłości

Jego zdaniem globalny konflikt, który czeka nas w najbliższym czasie, opisano tysiące lat temu w Księdze Ezechiela. Biblijne krainy Gog i Magog to dzisiejsza Rosja i Iran, które zjednoczą się przeciwko Izraelowi. Początek właściwego Armagedonu ma zwiastować użycie broni nuklearnej, a Paul McGuire nie ma wątpliwości, że któraś ze stron sięgnie po ładunki atomowe.

Kolejny etap to potężne trzęsienia ziemi, które nawiedzą praktycznie cały świat oraz uderzenie w naszą planetę trzech asteroid. Te już lecą w naszym kierunku, ale żaden naukowiec się tego nie spodziewa.

Wszystko to ma się wydarzyć w najbliższych 30 latach, czyli maksymalnie w 2050 roku będzie już po wszystkim. O ile można mu wierzyć.

Zobacz również: Kolejne dramatyczne wizje Krzysztofa Jackowskiego. Taki ma być 2019 rok

Polecane wideo

Oto największe wyzwanie, któremu będziesz musiała stawić czoła w 2019 roku. Zdradza je twój znak zodiaku
Oto największe wyzwanie, któremu będziesz musiała stawić czoła w 2019 roku. Zdradza je twój znak zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 2.2 / 5
Polak (Ocena: 5) 25.02.2022 15:38
Goga i Magoga wy głupcy. Nawet nie wiecie co piszecie. Ta wojna albo jest tą między drugą a ostatnią albo już ostatnią. Ma wybuchnąć wojna globalna zmieszana czyli wojna o poglądy polityczne, religijne i seksualne. Na to ma przyjść ucisk znaku bestii czyli 666. Możliwe, że chodzi o zmuszanie do szczepień bo mowa o czymś pod skórą, na ręce i czole bez czego nie Kulisz, nie sprzedasz, nie pojedziesz i nie wyjdziesz z domu - to się kumuluje z maskami, obostrzeniami, nakazami, zakazami czy mandatami. Kto nie przyjmie znaku bestii zostanie zabity. I z Apokalipsy to : Mali i duzi, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znak. CZY TO NIE SĄ SZCZEPY, po których ludzie w coraz młodszym wieku umierają ? Pokłonić się bestii i przyjąć znak to też plan utworzenia światowego rządu i waluty cyfrowej która wyprze banknoty. To nic innego jak czipowy czytnik 21 wieku który otworzy drzwi zastąpi portfel i po przyłożeniu do czytnika w sklepie pozwoli pobrać twoje pieniądze dane i wrażliwe szczegóły twojej ludzkiej egzystencji. To bardzo niebezpieczne. Żaden luksus a większa niewola niż w czasach hitlera. Jak się sprzeciwisz, wyłączą cię jak robota czyli czip przestanie działać. Bez tego ni chleba nie kupisz. Wojna putina ... Moim zdaniem wyręczy who w depopulacji planowanej przez Gatesa co dla who czy ONZ to na rękę, ale jest wiele sprzeczności. Jedni mówią, że to trzecią wojna. Inni że Europejska ale nie światowa. Przepowiednie też są sprzeczne. Biblia zapewnia, że trzecia wojna wybuchnie ale ingerencja Boga sprawi, że do niej nie dojdzie. Jackowski pisze i mówi o szczegółach wojny. Nostradamus też pisze o wojnie, lecz nie o trzeciej, gdyż ta dopiero nadejdzie jego zdaniem. Sybilla pisze o 27 latach wojny, potem pisze o królestwie Boga. Czas pokaże gdzie jest prawda. Pozdrawiam wszystkich 👍
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 23.02.2019 10:02
Nie gog i magog tylko gog z magog... i to pokazuje calkowitą nieprawdę tego tekstu
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 14.02.2019 08:32
Powinien być zakaz pisania takich glupot. Przeczytałem tylko tytuł i wystarczy. "Przeczytał i zamarł".... Co to w ogóle na być...
odpowiedz
ateista (Ocena: 1) 13.02.2019 11:48
polska slynie z czary mary.a tak a propo.w biblii pisze tez ze bog jest miloscia!! wiec dlaczego mialby na nas nieszczescie rzucac? to glupie jak biblia napisana z reszta w wiekszej czesci przez sumerow
odpowiedz
Julka (Ocena: 3) 13.02.2019 00:27
Mam 28 lat, a przeżyłam już ze 20końców świata... Nie piszcie głupot
odpowiedz

Polecane dla Ciebie