Przeczytał uważnie Biblię i zamarł. W najbliższym czasie ma dojść do najgorszego

To nie jest pierwsza przepowiednia, która o tym mówi.
Przeczytał uważnie Biblię i zamarł. W najbliższym czasie ma dojść do najgorszego
Fot. Unsplash
13.02.2019

Żyjemy w bardzo niespokojnych czasach. Wojny, kataklizmy, terroryzm, rewolucje - świat wrze, a dowody na to łatwo odnaleźć w każdym serwisie informacyjnym. Według niektórych sytuacja jest wyjątkowo napięta i prędzej czy później musi wydarzyć się coś jeszcze gorszego.

Zobacz również: Przepowiednie Jackowskiego już się spełniają. A będzie jeszcze gorzej

To dopiero zapowiedź prawdziwych kłopotów - przekonuje Paul McGuire, który specjalizuje się w interpretacji Pisma Świętego. Według niego biblijne przepowiednie spełniają się na naszych oczach i w konsekwencji doprowadzą do końca świata, jaki znamy. Najbliższe lata mają obfitować w widoczne znaki.

Potężne trzęsienia ziemi, niszczycielskie tsunami i zupełnie niespodziewane erupcje wulkanów - to perspektywa najbliższych trzech dekad.

Według eksperta kolejne katastrofy naturalne i kryzysy finansowe można porównać do ostatnich konwulsji ludzkiego ciała. Ziemia doświadcza przedśmiertnych drgawek, które prędzej czy później doprowadzą do zgonu - tłumaczy jego słowa express.co.uk.

To wydarza się na naszych oczach i musi skończyć się Armagedonem znanym z Apokalipsy św. Jana. Chrystus powróci na Ziemię aby przywrócić tutaj raj. Nie mogę podać konkretnej daty, ale zegar tyka. Pędzimy w kierunku katastrofy z prędkością światła

- przekonuje wizjoner. Jego zdaniem wybuch kolejnej wojny światowej nie jest już jedną z możliwości, ale nieuniknionym faktem.

Zobacz również: Odczytano sekretny kod Biblii. Zdradza najważniejsze wydarzenia z przyszłości

Jego zdaniem globalny konflikt, który czeka nas w najbliższym czasie, opisano tysiące lat temu w Księdze Ezechiela. Biblijne krainy Gog i Magog to dzisiejsza Rosja i Iran, które zjednoczą się przeciwko Izraelowi. Początek właściwego Armagedonu ma zwiastować użycie broni nuklearnej, a Paul McGuire nie ma wątpliwości, że któraś ze stron sięgnie po ładunki atomowe.

Kolejny etap to potężne trzęsienia ziemi, które nawiedzą praktycznie cały świat oraz uderzenie w naszą planetę trzech asteroid. Te już lecą w naszym kierunku, ale żaden naukowiec się tego nie spodziewa.

Wszystko to ma się wydarzyć w najbliższych 30 latach, czyli maksymalnie w 2050 roku będzie już po wszystkim. O ile można mu wierzyć.

Zobacz również: Kolejne dramatyczne wizje Krzysztofa Jackowskiego. Taki ma być 2019 rok

Oto największe wyzwanie, któremu będziesz musiała stawić czoła w 2019 roku. Zdradza je twój znak zodiaku
Oto największe wyzwanie, któremu będziesz musiała stawić czoła w 2019 roku. Zdradza je twój znak zodiaku - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 1.5 / 5
gość (Ocena: 1) 23.02.2019 10:02
Nie gog i magog tylko gog z magog... i to pokazuje calkowitą nieprawdę tego tekstu
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 14.02.2019 08:32
Powinien być zakaz pisania takich glupot. Przeczytałem tylko tytuł i wystarczy. "Przeczytał i zamarł".... Co to w ogóle na być...
odpowiedz
ateista (Ocena: 1) 13.02.2019 11:48
polska slynie z czary mary.a tak a propo.w biblii pisze tez ze bog jest miloscia!! wiec dlaczego mialby na nas nieszczescie rzucac? to glupie jak biblia napisana z reszta w wiekszej czesci przez sumerow
odpowiedz
Julka (Ocena: 3) 13.02.2019 00:27
Mam 28 lat, a przeżyłam już ze 20końców świata... Nie piszcie głupot
odpowiedz

Polecane dla Ciebie