Powstał Tinder dla psów. Dzięki aplikacji możesz adoptować czworonoga

Wspaniała inicjatywa!
Powstał Tinder dla psów. Dzięki aplikacji możesz adoptować czworonoga
Fot. Unsplash
09.02.2019

Tinder to aplikacja randkowa, dzięki której mężczyźni i kobiety mogą poznać drugie połówki. Polega ona na przeglądaniu profili użytkowników i odrzucaniu nieciekawych oraz wybieraniu tych interesujących. Jedną z największych zalet Tindera wydaje się być informacja o tym, czy my również podobamy się tej konkretnej osobie. Jeżeli tak się dzieje, aplikacja łączy nas w parę i można rozpocząć rozmowę.

Dlaczego powinnaś spotykać się z przyjaciółkami dwa razy w tygodniu?

Na Litwie powstała bardzo ciekawa aplikacja, która przypomina Tindera. Nie służy ona jednak poznawaniu ludzi, a szukaniu domu dla bezdomnych psów. Jej nazwa to GetPet. Można z niej korzystać od około miesiąca. Wiele osób jest nią zainteresowanych.

Zamiast zdjęć innych ludzi, użytkownicy GetPet przeglądają zdjęcia czworonogów. Na podstawie założonych profili mogą się również dowiedzieć o nich czegoś więcej. Jeżeli serce zabije mocniej na widok jakiegoś kundelka, można przyjechać do schroniska i zobaczyć go na żywo, a potem zabrać do domu.

Zupełnie nowe słowa w języku polskim. Dopiero niedawno trafiły do słownika

Twórcy aplikacji myślą również o tym, aby stworzyć profile innym zwierzakom. Trzeba przyznać, że to wspaniała inicjatywa. A wy co o niej myślicie?

Źródło: ofeminin.pl

Internauci bezlitośnie komentują dom Kylie Jenner: „Tandeta, okropny!”
Internauci bezlitośnie komentują dom Kylie Jenner: „Tandeta, okropny!” - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie