10 imion męskich, które BARDZO podobają się kobietom

Faceci, którzy je noszą, mają większe powodzenie u płci przeciwnej.
10 imion męskich, które BARDZO podobają się kobietom
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/anthonygastelier/ & https://www.instagram.com/kortajarenajon/)
09.02.2019

Wiele osób jest przekonanych, że imiona w jakimś stopniu mają wpływ na nasz charakter. Niezależnie od tego, czy to prawda, na pewno determinują sposób, w jaki postrzegają nas inni. Jedne imiona są uważane za ładne, inne za brzydkie. Można też wyróżnić imiona kojarzące się z atrakcyjnymi mężczyznami. Chociaż w pewnym sensie to kwestia gustu, jakie imię uznamy za ładne czy brzydkie, niektóre z nich powszechnie się za takie uważa.

Imiona sprzed 100 LAT mają wrócić do łask. Sprawdzamy, jakie królowały w 1918 roku

Tym razem publikujemy listę imion męskich, które bardzo podobają się kobietom. Faceci, którzy je noszą, mają większe powodzenie u płci przeciwnej.

1. Tomasz

Tomasz jest bardzo kulturalny i inteligentny. Potrafi sobie zjednywać ludzi, a zwłaszcza kobiety. One są pod wrażeniem jego szarmanckości. Na ten wizerunek ma też wpływ imię, które brzmi dostojnie, jednocześnie sexy. Warto również zauważyć, że mężczyźni o tym imieniu z dobrymi mężami.

2. Grzegorz

Na pozytywne postrzeganie tego imienia ma wpływ jego twarde brzmienie. Grzegorzowie są śmiali, pewni siebie i mają silną wolę. Charakteryzuje ich również mocno zakorzeniona moralność.

3. Jakub

Jakub jest ciekawski, wesoły i ruchliwy. Kocha podróże i wystawne życie. Poza tym zdrobnienie Kuba brzmi po prostu słodko.

4. Krzysztof

To imię, podobnie jak Tomasz, brzmi dostojnie i poważnie. Dodatkowo wiele kobiet postrzega je jako bardzo seksowne. Osoby o tym imieniu są pewne siebie, aktywny i pomysłowy.

Teraz w modzie się ANIELSKIE imiona dla dzieci. Pięknie brzmią i mają niezwykłe znaczenie

5. Bartosz

Kobiety uznały imię Bartosz za jedno z najbardziej seksownych. To dlatego, że kojarzy im się z odpowiedzialnym, poważnym i sumiennym facetem. Poza tym świetnie brzmi.

6. Jan

Jan to obecnie bardzo popularne imię. Nic dziwnego, każda jego forma (Jan, Janek, Jaś) jest ładna. Jednak seksowny charakter przypisuje się tylko do Jana. Poza tym brzmi to dystyngowanie. Osoby o tym imieniu są kulturalne, pracowite i sprawiedliwe.

7. Marek

Znalazło się kilka kobiet, które uznały za seksowne imię Marek. Mężczyźni o tym imieniu są energiczni, lojalni, pracowici, weseli i posiadają bujną wyobraźnię.

8. Aleksander

Aleksandra charakteryzuje zdyscyplinowanie, wytrwałość, wrażliwość i subtelność. Kobiety przyznały, że to imię wywołuje w nich skojarzenie z bohaterami literackimi – przystojnymi zawadiakami o arystokratycznych korzeniach. Właśnie dlatego uważają je za seksowne.

9. Łukasz

Kilka kobiet uważa za seksowne imię Łukasz. Mężczyźni o tym imieniu są cierpliwi, spokojni, obowiązkowi, sumienni, pracowici i dokładni. Dla niektórych kobiet zestaw tych cech brzmi nudno, ale dla innych bardzo pociągająco. Właśnie taki typ faceta jest dla nich seksowny.

Te imiona najbardziej drażnią Polaków. Nie lubią ich wymawiać

10. Cezary

Imię Cezary zostało uznane przez kobiety za seksowne na tej samej zasadzie co Aleksander. Cezary ma opanowany charakter, jest odpowiedzialny i uczciwy. Cechuje go realistyczne spojrzenie na świat.

Zjawiskowa blondynka pokazała swojego męża. Internauci: „Piękna i bestia!”
Zjawiskowa blondynka pokazała swojego męża. Internauci: „Piękna i bestia!” - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 3.86 / 5
gość (Ocena: 1) 10.02.2019 21:22
A Janusz??
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 09.02.2019 16:35
Panowie lajcik, żadne z tych imion nie budzi pozytywnych skojarzeń
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.02.2019 11:11
Całe życie nienawidziłam imienia Daniel. Uważałam je za kompletny koszmar. Kto zgadnie jak ma na imię mój mąż? :D
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 09.02.2019 09:45
Yyyy... Marek? Serio?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie