Odczytano sekretny kod Biblii. Zdradza najważniejsze wydarzenia z przyszłości

Święta księga Żydów i chrześcijan pełna jest przepowiedni.
Odczytano sekretny kod Biblii. Zdradza najważniejsze wydarzenia z przyszłości
Fot. Unsplash
07.02.2019

Wbrew pozorom, przewidywaniem przyszłości zajmują się nie tylko osoby obdarzone darem jasnowidzenia. Do tego wcale nie są potrzebne paranormalne zdolności, ale analityczny umysł - przekonują niektórzy badacze. Ci nie mają problemu, by połączyć religię z nauką. Efekty tego bywają niezwykłe.

Zobacz również: Przepowiednie Jackowskiego już się spełniają. A będzie jeszcze gorzej

O najnowszym odkryciu dziennikarza Michaela Drosnina i trzech żydowskich matematyków informuje express.co.uk. Według nich Biblia to nie tylko opowieść o Bogu, ale również zapis historii świata. Z jej kart można dowiedzieć się o przełomowych wydarzeniach, które dopiero nastąpią. Przepowiednie te charakteryzuje niezwykła wręcz dokładność.

Pomiędzy literami zapisane są tajemne przepowiednie. Były tam zawsze, ale dopiero współczesna technologia pozwoliła je odczytać

- przekonują eksperci.

Odkrycie możliwe było wyłącznie dzięki bardzo mądrym naukowcom i specyficznej metodzie zapisu tekstu Biblii. Ten może być czytany na wiele różnych sposobów. Liczy się odległość pomiędzy literami i konkretne sekwencje znaków

- tłumaczy jeden z nich.

Dowodem na to ma być m.in. dramatyczna historia premiera Izraela. Icchak Rabin zasłynął z zawarcia porozumienia z Palestyńczykami, które umożliwiło powstanie Autonomii Palestyńskiej. W 1995 roku po zakończeniu pokojowego wiecu został postrzelony i zmarł.

Można się o tym dowiedzieć z tekstu powstałego kilka tysięcy lat temu. Naukowcy pokazują dwa przykłady ze Starego Testamentu.

Zobacz również: Dramatyczna przepowiednia Benedykta XVI. Miał wizję na temat Kościoła

źródło: Bible Code, express.co.uk

Yitzhak Rabin / Zabójca, który zostanie zabity

To oryginalna pisownia imienia premiera Icchaka Rabina, który zginął w zamachu. Dlaczego został nazwany zabójcą? Przed zostaniem politykiem robił karierę w wojsku. A jak wiadomo - wojna rządzi się swoimi prawami.

źródło: Bible Code, express.co.uk

Zabójstwo Rabina / w 5756 roku / Amir / Tel Aviv

Tutaj także wszystko się zgadza. Rabin to nazwisko zamordowanego premiera. Doszło do tego w 5756 roku wg kalendarza żydowskiego w stolicy Izraela. Zamachowcą okazał się Jigal Amir.

Matematykom udało się odczytać wydarzenie z przeszłości. Teraz mają się skupić na tym, by przewidzieć przyszłość. W Biblii nie brakuje konkretnych wskazówek.

Zobacz również: Wszyscy czytają ten rozdział Apokalipsy św. Jana. „Przepowiednia właśnie się wypełnia”

Polecane wideo

Najstraszniejsze zdjęcia duchów. Są tak wyraźne, że uwierzysz w ich istnienie
Najstraszniejsze zdjęcia duchów. Są tak wyraźne, że uwierzysz w ich istnienie - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 2.8 / 5
gość (Ocena: 2) 07.02.2019 23:45
Jak sobie wybiore odpowiednie litery to nawet w "Kubusiu Puchatku" bedzie wialo groza . . .
odpowiedz
Marlenka (Ocena: 1) 07.02.2019 16:05
NIC was nie zniecheci KRETYNI z redakcji,prawda ??Niestety tak musze was okreslic,bo na nic innego nie zaslugujecie.jakim ttrzena byc cynicznym,podlym zalganym scierwem,zeby regularnei publikowac to wszystko.Gdzie wasz honr,ambicja,sumienie.Jak mzoecie patzrec w lustro po tym,co ladujecie w siec !
zobacz odpowiedzi (1)
Jurek 64 (Ocena: 5) 07.02.2019 15:36
A czy jest tam przepowiednia mówiąca o tym kiedy - nawet najgłupsim- przestaną wierzyć te brednie?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie