Pierwsza litera imienia zdradza, jak potoczy się Twoje życie miłosne

Związek na całe życie czy przelotne romanse?
Pierwsza litera imienia zdradza, jak potoczy się Twoje życie miłosne
Fot. Unsplash
06.02.2019

W życiu różnie się układa. Niektórzy mają sporo szczęścia - zakochują się młodo i od razu tworzą udane związki. Inni przez lata szukają tego jedynego, ale trafiają im się tylko przelotne znajomości. Trudno stwierdzić, dlaczego tak się dzieje i jaka jest tego przyczyna. Chyba, że wierzymy w znaczenie symboli.

Zobacz również: Imiona, które noszą wierni faceci. Sprawdź, czy imię Twojego jest na liście

Wtedy odpowiedzi możemy szukać w horoskopach albo… danych osobowych. Do tego właśnie zachęca serwis wholesecrets.com, według którego imię ma bezpośredni wpływ na relacje międzyludzkie. A konkretnie - jego pierwsza litera, bo to ona ma zdradzać, co sobą reprezentujemy i czego oczekujemy od partnera.

Sprawdź, co ten drobny szczegół mówi o tobie i osobach z najbliższego otoczenia.

A

W związku to ty musisz rządzić. Nie lubisz rutyny, ani słodkiego podrywu. Twój partner musi być bezpośredni i stanowczy.

B

Trudno ci się zakochać, bo wszystko analizujesz. Targają tobą silne emocje, dlatego pisany jest ci związek z bardzo poukładaną osobą.

C

Często zmieniasz obiekty westchnień, bo szybko się nudzisz. Po rozstaniu nie cierpisz zbyt długo, tylko wchodzisz w kolejną relację.

D

Każdego dnia utwierdzasz swojego partnera w przekonaniu, że jest ideałem. W związku cenisz sobie wolność i niezależność.

E

Masz romantyczną duszę i bardzo łatwo cię zranić. Nie ufasz każdemu, więc kiedy to się stanie - chcesz spędzić z obiektem swoich westchnień resztę życia.

F

Alergiczni reagujesz na nudę. W związku ciągle musi się coś dziać. Nie lubisz też ograniczeń wynikających z bycia razem.

G

Od partnera oczekujesz przede wszystkim lojalności. Nie musi być ideałem. Wystarczy, że jest obok i cię nie oszukuje.

Zobacz również: Imiona z piekła rodem. Ich właściciele są wyjątkowo niegrzeczni

H

Masz w sobie mnóstwo ambicji, która w związku może zgubić. Nie lubisz stabilizacji, bo wciąż chcesz próbować nowych rzeczy.

I

Doceniasz małe rzeczy, dlatego nie zwracasz uwagi na stan posiadania partnera. Możecie być biedni, ale przy okazji bardzo szczęśliwi.

J

Masz samolubną naturę. Chcesz, by wszystko kręciło się wokół ciebie. To partner ma się starać, a ty nie masz zamiaru się przemęczać.

K

Chcesz znaleźć miłość na całe życie, ale z drugiej strony - nie do końca wierzysz w jej istnienie. Ciągle trzeba cię przekonywać o swoich uczuciach.

L

Masz skłonność do nałogów i problemów emocjonalnych. Partner pełni więc rolę nie tylko przyjaciela, ale też terapeuty.

M

Brakuje ci cierpliwości. Już w czasie pierwszej randki planujesz wspólną przyszłość, co może przestraszyć drugą stronę.

N

Każdy powinien mieć jakieś standardy, ale ty oczekujesz od partnera zbyt wiele. Obniż trochę oczekiwania, a wreszcie kogoś znajdziesz.

O

Cenisz sobie związki, w których nie ma miejsca na fajerwerki i nagłe zwroty akcji. Miłość to dla ciebie tulenie się na kanapie i oglądanie telewizji.

P

Masz skłonność do niegrzecznych partnerów, którzy są twoim przeciwieństwem. Fascynują cię ekscentryczne postaci, ale równie szybko cię nudzą.

R

Interesują cię chłodne i bardzo powściągliwe osoby. Liczysz na to, że twoje towarzystwo pozwoli im się wreszcie otworzyć. Zazwyczaj bez efektów.

S

Wokół ciebie zawsze krąży przynajmniej kilku adoratorów zafascynowanych twoją urodą. Ty czekasz na tego, który doceni też inteligencję.

T

Marzysz o szybkim ślubie i powiększeniu rodziny. Przelotne związki cię męczą, a stabilizacja dodaje skrzydeł.

U

Zależy ci na tym, by partner starał się o twoje względy. Jeśli daje ci prezenty i poświęca swój czas - szybko się zakochujesz.

W

Od ukochanej osoby oczekujesz wyłącznie tego, żeby… była. Nie znosisz samotności, dlatego pokochasz pierwszą osobę, która zaproponuje ci związek.

Z

Masz skłonność do podejmowania ryzykownych decyzji. Odrzucasz tych, którzy podobają ci się wizualnie, bo bardziej cenisz więź intelektualną.

Zobacz również: 10 polskich imion, z których śmieją się obcokrajowcy. W ich języku mają bardzo dziwne znaczenie

Polecane wideo

Dla właścicieli tych imion 2019 rok będzie wyjątkowo szczęśliwy
Dla właścicieli tych imion 2019 rok będzie wyjątkowo szczęśliwy - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 07.02.2019 20:30
Nijak nie pasuje. Ewentualnie do drugich imion może pasować, ale i wtedy mocno naciągane.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 06.02.2019 21:51
Tak się zastanawiam... po co ja tu zaglądam? żenada
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 06.02.2019 21:50
nie umiecie alfabetu? brakuje literki " Ł"
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.02.2019 15:14
Gwno prawda i zabobon
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.02.2019 09:59
K-no u mnie trafiliście...zgadza się
odpowiedz

Polecane dla Ciebie