Przepowiednie Jackowskiego już się spełniają. A będzie jeszcze gorzej

2019 rok zapowiada się bardzo niespokojnie - twierdzi jasnowidz.
Przepowiednie Jackowskiego już się spełniają. A będzie jeszcze gorzej
Fot. Unsplash
29.01.2019

Najsłynniejszy polski jasnowidz jest w ostatnim czasie wyjątkowo aktywny. Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się z opinią publiczną swoimi w większości katastroficznymi wizjami. Doświadczenie pokazuje, że nie wszystkie się spełniają, ale według niego - to tylko kwestia czasu. Drobny poślizg nie oznacza, że przepowiednia okazała się fałszywa.

Zobacz również: Dramatyczna przepowiednia Benedykta XVI. Miał wizję na temat Kościoła

Wizjoner z Człuchowa nadal ma przeczucie, że 2019 rok wcale nie będzie lepszy od poprzedniego. Jego fatalny początek każe nam się zastanowić, czy nie jest to przypadkiem prawda. Według niektórych wiele przewidzianych przez 55-latka wydarzeń sprawdziło się w ostatnich tygodniach. Wypełnienie się kolejnych ma być więc równie prawdopodobne.

Serwis pikio.pl przyjrzał się jeszcze raz słowom wypowiedzianym przez Jackowskiego. Z perspektywy czasu brzmią wyjątkowo upiornie.

Zamachy

Jasnowidz w ostatniej wizji w 2018 roku wspominał o tym, że widzi krwawe zamachy. Te mają dotyczyć Europy. Według niektórych wizja ta spełniła się chwilę później za sprawą tragicznych wydarzeń w Gdańsku. Nie ulega bowiem wątpliwości, że prezydent Paweł Adamowicz zginął w zamachu.

Terroryzm

Atak na prezydenta Gdańska można także postrzegać w kategoriach ataku terrorystycznego, a tych zdaniem Jackowskiego ma być w 2019 roku sporo. Skala zjawiska przybierze na sile, co doprowadzi do śmierci wielu niewinnych ofiar.

Rozruchy

Nie trzeba być wizjonerem, żeby dostrzec coraz bardziej napiętą sytuację w Europie. Jego zdaniem tzw. ruch żółtych kamizelek we Francji to dopiero początek. Niepokój rozleje się na cały kontynent i czekają nas protesty na niespotykaną dotąd skalę.

Zobacz również: Twierdzi, że podróżował w czasie. Zdradził, co czeka nas od 2019 do 2045 roku

Wybuch

Jedna z przepowiedni mówi o poważnej awarii fabryki lub innego typu przedsiębiorstwa. Wydarzenie to ma mieć wpływ na miliony ludzi. Jackowski wspomina o kolejce ludzi, którzy piją coś z butelek, aby przeżyć. Interpretatorzy podejrzewają, że chodzi o wybuch elektrowni atomowej i słynny płyn Lugola.

Wzrosty

Dobra informacja jest taka, że PKB Polski ma rosnąć w takim samym lub jeszcze większym tempie, niż w 2018 roku. Nasza gospodarka ma być coraz silniejsza. Niestety, wzrosty mają dotyczyć też cen, które powoli wymkną się spod kontroli. Będziemy biednymi ludźmi w bogatym kraju.

Polityka

Według jasnowidza chwilowe problemy ma mieć premier Mateusz Morawiecki, ale prezes partii, Jarosław Kaczyński, nie zdecyduje się na jego wymianę. Z polityki ma zniknąć Ryszard Petru, a nowa inicjatywa Roberta Biedronia raczej nie odniesie spodziewanego przez niektórych sukcesu. Prawo i Sprawiedliwość wygra kolejne wybory.

Tylko ile w tym prawdy?

Zobacz również: Wszyscy czytają ten rozdział Apokalipsy św. Jana. „Przepowiednia właśnie się wypełnia”

Wielki horoskop na 2019 rok
Wielki horoskop na 2019 rok - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 4.2 / 5
stanley (Ocena: 5) 06.07.2019 22:38
Z tego co wiem Jackowski mówił zima będzie stulecia mrozy do 25 stopni a co było 2 dni po 10 stopni . Po co mówić bzdury . Tacy prorocy co ziemniaki jedzą to g,,,,wiedzą .
odpowiedz
m.kopla (Ocena: 5) 29.01.2019 15:47
tak bredzić to i ja potrafię , terroryzm ,zamachy gospodarka i zwycięstwo PiS do takich wizji każdy jest zdolny a że ludzie stoją w kolejce to pod plajtującym bankiem po swoje oszczędności . czym bardziej zawiłe wizje tym łatwiej coś dopasować a jeśli nic się nie da to można skwitować to że czas jeszcze nie ten blablablabla itd itp
odpowiedz
Marzena (Ocena: 1) 29.01.2019 09:14
Ponownie apeluje do redakcji : opanujcie sie ludzie.Po co lansujecie tego oszusta i moczymorde ??Nawet Express wreszcie przestal w niego iwnestowac.Podliczono jego "sukcesy" 'mial zaledwiem ok. 20 procent trafien lub prawie trafien,a wiec znacznei ponziej statystycznych mozliwosci normalnych,myslacych ludzi.Nie istnieje jasnowidzenie,nei ma zadnych jasnowidzow,sa natomiast ludzie ;epiej od innych potrafiacy kojarzyc fakty i wyciagac wnioski.Za paltaliscie sie tak ,ze nawet juz nei wiadomo ,czy on cokolwiek powiedzial,czy sami to wymysliliscie.tak czy owak jest wstretne to podle,cyniczne zerownaie na biednych,oglupionych ludziach. od bardzo wielu lat czeka z ogromna nagroda bardzo prosty test przygotowany przez jeden z uniwersytetow w USA .NOKT sie nei zglosil,NIKT nie dostal nagrody.Wcia zczekamy. I my wcia zczekamy,ze jednak tam ,u was,ktos ma zwoje mozgowe zamiast papilotow
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.01.2019 07:02
Nie wierzę w żadne przepowiednie, nikt nie może wiedzieć co się wydarzy. Opisane wyżej punkty może sobie wymyslić każdy wiedząc co dzieje się obecnie na świecie...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie