Cały Internet kłóci się o to, jak rysować "x". Sposób, w jaki to robisz zdradza, jaką masz osobowość

Okazuje się, że to wcale nie takie jednoznaczne!
Cały Internet kłóci się o to, jak rysować "x". Sposób, w jaki to robisz zdradza, jaką masz osobowość
Fot. Unsplash
23.01.2019

Zastanawiałaś się kiedyś nad tym, w jaki sposób kreślisz litery? Nie chodzi nam o charakter pisma, tylko o sposób stawiania znaków na papierze. Większość ludzi zupełnie o tym nie myśli i pisze w sposób automatyczny, bez zastanowienia. Dopiero gdy ktoś zwraca nam na to uwagę zaczynamy to analizować. 

Zobacz również: Jakiego koloru jest ta sukienka? Każdy widzi na tym zdjęciu zupełnie coś innego!

Aktualnie cały Internet analizuje sposób pisania litery czy też znaku “x”. Okazuje się, że można go nakreślić aż na 8 różnych sposobów! Większość osób dopiero teraz zdaje sobie sprawę z tego, że ten znak można zapisać na różne sposoby i nie mogą wyjść ze zdumienia. Wszystko zaczęło się od grafiki, która parę dni temu pojawiła się na Twitterze i z miejsca stała się viralem. Internauci natychmiast zaczęli analizować, w jaki sposób oni sami piszą “x” i dzielą się swoimi wynikami. 

Okazuje się, że to, w jaki sposób stawiasz znak “x” mówi bardzo wiele o twojej osobowości, a zwłaszcza o tym, jak podchodzisz do życia i przeszłości. Przekonuje o tym grafolożka Kathi McKnight, która rozłożyła różne metody zapisywania tej litery na czynniki pierwsze. Koniecznie sprawdź, do której grupy ludzi się zaliczasz i co to o tobie mówi: 

#1 

Jeśli rysujesz znak “x” zaczynając od prawej dolnej strony oznacza to, że skupiasz się na przyszłości i nowych wyzwaniach. Niestety mentalnie i emocjonalnie wciąż tkwisz w przeszłości i nie potrafisz się od niej zupełnie uwolnić. 

#2 

Osoby, które kreślą “x” zaczynając od lewej dolnej strony mają nieco buntowniczą naturę. Chcą zawsze iść pod prąd i zostawić za sobą to, co nieudane. Nie zawsze jednak potrafią uwolnić się od wspomnień z przeszłości, co może je hamować. 

#3 

Taki sposób rysowania znaku “x” pokazuje, że masz opinię osoby, która zawsze chadza własnymi ścieżkami, nie słuchając rad i wskazówek innych. Czasem robisz to tylko po to, by zachować się na przekór wszystkim. 

Fot. iStock

#4 

Podobnie jak w przypadku #2 i #3 taki sposób stawiania litery “x” ma silny związek z twoim podejściem do przeszłości. W tym wypadku bardzo starasz się skupić na przyszłości i tym, co dopiero ma nadejść, ale patrzysz na przyszłe wydarzenia z perspektywy tego, co już się wydarzyło. Czasami masz ochotę cofnąć się w czasie. 

#5 

Osoby, które zaczynają rysowanie “iksa” z góry na dół, od lewej strony, to urodzeni indywidualiści. Nie tylko nie chcą podążać utartymi ścieżkami i trzymać się ogólnoprzyjętych norm i zasad – one chcą tworzyć zupełnie własne zasady.  

#6 

Jeśli zaczynasz kreślenie znaku “x” od lewej strony, podobnie jak w powyższym przypadku nie przepadasz za obowiązującymi zasadami. Jesteś trendsetterką - tworzysz nowe reguły gdy i chcesz, żeby inni podążali twoimi śladami. Masz w sobie wielką charyzmę. 

#7 

Prawdopodobnie właśnie w taki sposób uczono cię pisać “x” w szkole. Jeśli wciąż podążasz za tym schematem oznacza to, że nie lubisz wyróżniać się z tłumu i zawsze przestrzegasz reguł. W życiu lubisz równowagę i harmonię. 

Fot. iStock 

#8 

Osoby, które kreślą “x” zaczynając od lewej górnej strony są bardzo kreatywne i lubią wyrażać siebie. Nie chcą ślepo podążać za utartymi schematami. Pragną pozostawić po sobie coś nowego i innego, co mogłoby być inspiracją dla innych. 

A ty w jaki sposób piszesz znak “x”? Czy to trafnie odzwierciedla twoją osobowość? 

Zobacz również: Na tym obrazku podobno ukrywa się zwierzę. Nie wszystkim udaje się je zobaczyć

Jest śliczna, ale faceci uciekają na jej widok. Przez jeden szczegół wpadła w kompleksy
Jest śliczna, ale faceci uciekają na jej widok. Przez jeden szczegół wpadła w kompleksy - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 1 / 5
wPotylicy (Ocena: 1) 04.02.2019 05:25
Kolejny wykwit bzdur kolejnej umysłowej szafiarki
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 28.01.2019 20:48
8 - cos sp*las, niemadra autorko. Byc moze w innych punktach takze - nie sprawdzalem.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 24.01.2019 10:44
7. Ciągle wyróżniam się w tłumie, bo nie mam już takich oporów przed okazywaniem swojej odmienności i wygłaszaniem własnej opinii.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie