Twierdzi, że podróżował w czasie. Zdradził, co czeka nas od 2019 do 2045 roku

Wielu z nas będzie miało okazję tego doświadczyć. Jest się czego bać?
Twierdzi, że podróżował w czasie. Zdradził, co czeka nas od 2019 do 2045 roku
źródło: YouTube / ApexTV
24.01.2019

W ostatnich miesiącach mamy do czynienia z istnym wysypem przepowiedni, teorii spiskowych i wizjonerów. Większość z nich dotyczy nieuchronnego końca świata. Ewentualnie wybuchu III wojny światowej, która także ma doprowadzić nas do ostatecznej zagłady. Ile w tym prawdy? Poznajcie mężczyznę, który miał szansę to sprawdzić.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski miał wizję na temat końca świata. Wie, co wydarzy się 1 lutego

Niejaki Adam Archon podaje się za podróżnika w czasie. Podobnie jak wszyscy poprzedni (a było ich już wielu), uczestniczył w tajnym projekcie rządowym. Eksperyment pozwolił mu dotrzeć do czasów, które dopiero nadejdą. A konkretnie - do 2045 roku. Dzięki swoim niezwykłym doświadczeniom Amerykanin z dużą dokładnością jest w stanie opisać najważniejsze wydarzenia kolejnych dekad.

Jednych jego opowieść fascynuje, ale częściej przeraża. W końcu to dość krótka perspektywa i wielu z nas będzie miało okazję tego wszystkiego doświadczyć. Pod warunkiem, że mężczyzna nie jest zwykłym szaleńcem.

Adam przekonuje, że technologia podróżowania w czasie używana jest potajemnie od 1981 roku. Dlaczego zdecydował się opisać to, co widział? Mężczyzna chce w ten sposób „ujawnić prawdę o przyszłości”. Nie dla poklasku, ale by ostrzec ludzkość. Pierwszy ujawniony fakt dotyczy USA.

Ostatnim prezydentem Stanów Zjednoczonych będzie Yolanda King. To najlepszy przywódca w historii tego kraju

- zdradza podróżnik. Nie chodzi oczywiście o zmarłą córkę Martina Luthera Kinga, ale wnuczkę słynnego pastora i działacza na rzecz równouprawnienia.

Zobacz również: Wszyscy czytają ten rozdział Apokalipsy św. Jana. „Przepowiednia właśnie się wypełnia”

W nieco bliższej przyszłości, która dotyczy nas wszystkich, mężczyzna wspomina o wzmożonej aktywności istot pozaziemskich. Niezidentyfikowane obiekty latające już w tym roku będą widoczne na całym świecie. To zapowiedź bliższego kontaktu między naszymi cywilizacjami.

Już za rok opinia publiczna ma zobaczyć robota, który „wzbudzi ogromne kontrowersje”. Prawdopodobnie chodzi o maszynę z wyjątkowo rozwiniętą sztuczną inteligencją. Ludzkość zacznie się poważnie obawiać o swój los. Z kolei w sierpniu 2028 roku istnienie kosmitów ma zostać oficjalnie potwierdzone.

Nie mogę powiedzieć, skąd przybędą, ale wcale nie chodzi o kosmos

- przekonuje.

W lutym 2029 roku pojawią się implanty, które będą wszczepiane ludziom. Konkretnie w prawą rękę. Urządzenie pozwoli nie tylko dokonywać płatności, ale też poprawi funkcjonowanie mózgu i zwiększy naszą odporność na choroby

- ujawnia. Według niego w przyszłości ludzie całkowicie zrezygnują z gotówki. Na świecie będzie istniała tylko jedna wirtualna waluta.

Brzmi całkiem logicznie, zwłaszcza biorąc pod uwagę ostatnią ujawnioną przez niego informację. Adam twierdzi, że około roku 2030 wszystkie kraje świata połączą się w jedno globalne państwo.

Zobacz również: Kolejne dramatyczne wizje Krzysztofa Jackowskiego. Taki ma być 2019 rok

Horoskop miłosny na 2019 rok
Horoskop miłosny na 2019 rok - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 1) 03.02.2019 10:50
Kosmici, którzy nie są z kosmosu... błagam!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.01.2019 23:51
Jakoś temu misiu nie wierzę. Jakbym ja miał możliwość podróży w czasie to w pierwszej kolejności interesowałyby mnie notowania giełdowe, kursy walut, kruszców i kumulacje w totka. Jedna taka podróż i za parę lat byłbym najbogatszym kolesiem na tej planecie. I o tym że podróżowałem w czasie nie powiedziałbym nawet swojej babie. A tu kolejny podróżnik jakieś farmazony głosi i myśli że świat zbawi.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.01.2019 00:59
szczerze ? ziemia ma dosyc problemów co mnie obchodzi zycie pozaziemskie? jak niszczymy sami siebie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.01.2019 00:14
Pewnie jedno globalne Państwo Islamskie lol
odpowiedz

Polecane dla Ciebie