7 imion, które noszą zmysłowe dziewczyny

Twoje imię znalazło się na liście? Sprawdź.
7 imion, które noszą zmysłowe dziewczyny
Fot. Unsplash
18.01.2019

Imię i nazwisko identyfikuje każdego z nas. Jednak to imiona odgrywają najbardziej znaczącą rolę w naszym życiu – kształtują cechy naszej osobowości. O tym fakcie wiedziano już przed wiekami. Z tego też powodu nasi przodkowie nadawali swym dzieciom imiona, których znaczenie zawierało pożądane przez nich cechy charakteru” – czytamy na ksiegaimion.com.

Zobacz także: Czarna lista imion. Polki zdradziły, jak nigdy nie nazwałyby swoich dzieci

To bardzo trafne stwierdzenie, które w dzisiejszych czasach nie ma już aż takiego wpływu na decyzję rodziców. Ci kierują się raczej modą, zmieniającymi się trendami, opinią rodziny lub… sympatią do danego celebryty czy serialowego aktora. Mimo to wpływ imienia na charakter jego właściciela nadal jest odczuwalny.

Jakie imiona noszą zatem najbardziej zmysłowe kobiety? Sprawdź!

Marta

Imię Marta ma pochodzenie aramejskie, od słowa marta - pani, władczyni. W codziennych kontaktach kobieta o tym imieniu faktycznie ma w sobie coś z szefa. Nie lubi sprzeciwu i zawsze ma odwagę wyrazić własne zdanie. Trudno ją zdobyć. Wielu adoratorom złamała serce.

Kiedy już jakiś mężczyzna zdoła się do niej zbliżyć, nie chce wypuszczać takiego skarbu z rąk. Zwłaszcza że Marta to kobieta niesamowicie pociągająca, głównie w alkowie. W sprawach łóżkowych potrafi być równie zdecydowana, co w życiu codziennym.

Monika

Imię to pochodzi z języka greckiego (monos) i oznacza „jedną, jedyną, samotną”. Wbrew temu znaczeniu Monika uwielbia towarzystwo i z każdym szybko znajduje wspólny język. Przyciąga płeć przeciwną jak magnes, ponieważ nie oczekuje opieki. Chce być traktowana na równi, jak jej partner. Mężczyźni do niej lgną, ponieważ często wydaje im się nieosiągalna. Zdobycie kogoś takiego uważają za nobilitację.

Monika jest niesamowicie zmysłową kobietą. W sypialni nie zachowuje się pruderyjnie. Potrafi powiedzieć, czego chce, a przy tym skupić swoją uwagę równie mocno na partnerze.

Joanna

Jej energiczna natura sprawia, że szybko zjednuje sobie ludzi. Uwielbia chodzić własnymi ścieżkami i dobrze wie, czego chce od życia. Płeć przeciwna docenia w niej przebojowość. W sprawach intymnych Joanna rozkręca się powoli, ale kiedy już odrzuci wszelkie hamulce, zamienia się w prawdziwą uwodzicielkę.

Ta kobieta to połączenie dwóch najważniejszych z męskiego punktu widzenia cech. Z jednej strony jest wierna i lojalna, a z drugiej potrafi zaszaleć.

Julia

Imię Julia ma pochodzenie rzymskie i oznacza „promienistą, młodą”. Kobieta o tym imieniu jest niezwykle uwodzicielska. Każdą, nawet najbardziej niewinną rozmowę potrafi przemienić we flirt, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Jej niewymuszony wdzięk i słodkie spojrzenia rzucane zza długich rzęs niejednemu mężczyźnie zawróciły w głowie. Od partnera oczekuje przede wszystkim lojalności. Gdy tylko wyczuje u niego nieszczerość, nie waha się odejść i szukać dalej swojego księcia z bajki. Wie, że zasługuje na wszystko, co najlepsze.

Kinga

Ta kobieta to wulkan energii. Ma zapał do wszystkiego: do pracy, obowiązków domowych i życia prywatnego. Jej partner powinien być równie zdecydowany i pewny siebie, jak ona. Tylko wtedy będą stanowić zgrany duet w życiu i w sypialni.

Kinga jest porywcza i przebojowa. Gdy tylko pojawia się wśród ludzi, natychmiast przykuwa spojrzenia innych. Mężczyźni ją podziwiają i… trochę się jej boją. Tylko ci najbardziej pewni swoich atutów będą w stanie ją zdobyć i przekonać się na własnej skórze, jaką jest kusicielką i uwodzicielką.

Agnieszka

Imię Agnieszka pochodzi od greckiego słowa hagneia i oznacza: czystość, bez skazy, świętość. Agnieszka wcale jednak taka święta nie jest… To kobieta z charakterem. Gdy ktoś jej podpadnie, biada mu! Agnieszka potrafi pokazać pazurki.

Mężczyźni jej pragną, ponieważ potrafi być bardzo uwodzicielska. Gdy tylko przekona się, że może swojemu partnerowi zaufać, oddaje mu w pełni swoje serce i zmienia się nie do poznania w łagodną, słodką istotkę, która energię i zapał wykazuje… tylko w sypialni.

Magdalena

Magdalena jest bardzo zmysłową kobietą. Flirtuje i uwodzi mężczyzn po mistrzowsku. Ma w sobie ogromne pokłady seksapilu. Faceci nie są w stanie oprzeć się jej urokowi i przejść koło niej obojętnie. Skrycie marzą o tym, by zagrzać miejsce w jej sercu na dłużej.

W sypialni Magdalena jest równie przebojowa, co w życiu codziennym. Nie boi się eksperymentów i najlepiej czuje się wtedy, gdy kocha się z partnerem przy zapalonym świetle. Wtedy ten może podziwiać jej wdzięki do woli…

Zobacz także: Ciężarna kobieta chce się rozwieść z mężem. Poszło o imię, jakie mężczyzna chce dać ich dziecku

„Nie zawsze byłam idealna”. Ślicznotka pokazała zdjęcia sprzed 10 lat
„Nie zawsze byłam idealna”. Ślicznotka pokazała zdjęcia sprzed 10 lat - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 4.5 / 5
Gacha Julie (Ocena: 5) 21.01.2019 22:40
Jam Jula hehe
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 19.01.2019 09:20
Artykuł napisany przez Magdalenę Michałowicz, a na liście znajduje sie imie Magdalena. Samozachwyt lvl 100000000000 XDDD
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.01.2019 21:50
Agnieszka ?????
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.01.2019 17:37
Monika zgadza się ?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.01.2019 11:56
mam na imię Marta i wszystko się całkowicie zgadza :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie