Noworoczne postanowienie, o którym być może nie pomyślałaś

Może czas na nową, piękną bieliznę na noc?
Noworoczne postanowienie, o którym być może nie pomyślałaś
fot. Tracey Hocking / Unsplash
07.01.2019

Codzienna bielizna nocna wcale nie musi być powodem do wstydu. Dla podkręcenia temperatury w waszym łóżku oczywiście warto mieć w swojej garderobie kilka kompletów seksownej koronkowej bielizny, ale przecież nikt nie każe ci nakładać ją każdej nocy, aby czuć się pięknie. W końcu ty masz na sobie to, w czym śpisz! Czy istnieje kompromis między stylową a wygodną bielizną? Oczywiście, że tak, i nie jest to takie trudne do osiągnięcia.

Zdrowy sen to nie tylko kwestia poduszki

Sen zajmuje mniej więcej jedną trzecią naszego życia. Zaspokajanie potrzeby snu to jedna z najważniejszych kwestii, o jaką dopomina się organizm. Wystarczy kilka zarwanych nocy, żebyśmy odczuli wyraźnie zmęczenie i spadek energii. W związku z tym, tak jak wiele czasu spędzamy w łóżku, regenerując się, coraz większą wagę zaczynamy przykładać do komfortu oraz jakości przedmiotów, jakimi się wtedy otaczamy. Poduszki przeciwdziałające wykrzywianiu kręgosłupa i miękkie kołdry to produkty bardzo pożądane. Ale nie tylko one. Najbliższy kontakt z powierzchnią naszego ciała ma bielizna nocna. Dlatego tak istotne jest, z jakich materiałów została wykonana. 

Jaką bieliznę wybrać?

Wśród szerokiej oferty bielizny nocnej,warto zwrócić uwagę na produkty Vanilla Night & Day. Wiskoza używana do produkcji tej bielizny nie pilinguje się, włókna nie rozciągają się w praniu, dzięki czemu bielizna nie wygląda na zużytą po kilku praniach. Produkty firmy obecne są w ponad 20 krajach - za taką marką stoją lata doświadczenia. Co więcej, wybierając markę Vanilla, stawiamy na polskie produkty, powstające w polskich szwalniach. Warto wejść na stronę firmy i zobaczyć koszule nocne satynowe Vanilla Night & Day. Wygodna, a zarazem atrakcyjna bielizna nocna pozwoli nam o każdej porze czuć się komfortowo i elegancko w domowym zaciszu. Marka oferuje również ubrania typu homewear - teraz już nie musimy chować „podomek” w najdalszy kąt szafy, bo nie wyglądają najlepiej. Vanilla działa w duchu slow fashion. Moda ma być elementem naszego życia, ale nie dominować go. Nie chodzi bowiem o to, aby wciąż kupować więcej i więcej. Wręcz przeciwnie, lepiej jest ograniczyć zawartość swojej szafy, ale stawiać na odzież lepszej jakości. Wykonaną z porządnych tkanin, dobrze odszytą, ponadczasową. Skoro w łóżku spędzamy przynajmniej kilka godzin dziennie, dlaczego zasad slow fashion nie mielibyśmy stosować i w czasie snu lub odpoczynku? Dajmy sobie więcej komfortu i zadbajmy o siebie. Efektywny wypoczynek ma bowiem bezpośrednie przełożenie na jakość naszego życia.

 

Materiał promocyjny

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie