Biedronka zamieni się w restaurację z daniami na wynos?!

Prezes Grupy Jeronimo Martins poinformował o bardzo ważnych zmianach, które zajdą w sieci sklepów Biedronka.
Biedronka zamieni się w restaurację z daniami na wynos?!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/biedronka_sklep/)
03.01.2019

Jeszcze kilka lat temu Biedronkę postrzegano jako miejsce, w którym zaopatrują się najubożsi. Z czasem, dzięki różnym akcjom i poszerzaniu oferty, ten pogląd się zmienił. Obecnie wszystko wskazuje na to, że Grupa Jeronimo Martins ma zamiar „odczarować” wizerunek znanego dyskontu. I to diametralnie!

Na serwisie portalspozywczy.pl czytamy, że na ten temat wypowiedział się prezes zarządu spółki, Pedro Soares Dos Santos. Główna zmiana dotyczy wprowadzenia oferty z daniami na wynos. Za jakiś czas Biedronka będzie bardziej przypominać restaurację, chociaż jednocześnie pozostanie sklepem z świeżymi produktami. Prezes Jeronimo Martins zapowiada, że firma zamierza podnieść wskaźnik sprzedaży tych ostatnich z 40 proc. do 70 proc. oraz stać się liderem w sprzedaży ryb. Stawia na rozwój organiczny, a nie miszmasz.

Czy chcemy sprzedawać polskiemu konsumentowi wszystko, czego potrzebują do życia? Nie, chcemy zaspokajać 60-70 procent ich potrzeb. Polska ma dziś najnowocześniejsze dyskonty w Europie, a my jesteśmy najlepiej przygotowani na spełnianie potrzeb polskich konsumentów – czytamy komentarz prezesa na portalspozywczy.pl.

W związku z tym sieć dyskontów czeka także metamorfoza wizerunkowa. Wystrój stanie się elegancki, a nie typowo sklepowy.

Co myślicie o tej zmianie?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwester Golebiewski (@sylewster.golebiewski)

Polecane wideo

Kupiły w Internecie wymarzone kreacje. W katalogu wyglądały trochę inaczej
Kupiły w Internecie wymarzone kreacje. W katalogu wyglądały trochę inaczej - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 4.36 / 5
gość (Ocena: 5) 03.01.2019 19:29
Jak dla mnie bomba. Zawsze to dodatkowe miejsca pracy dla bezrobotnych.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.01.2019 06:06
Dla mnie to był Target w Usa 10 lat temu gdy w markecie były osobne pomieszczenia z odppwiednią temp. na warzywa, na wędliny, produkty mleczne itp. Przymierzalnie na ubrania, nie wspominając o płatności kartą nawet w kiblach. Więc nie rozpędzajcie się, bo jesteśmy 20lat za mufzynami
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 03.01.2019 06:01
Kombinują, bo niedziele zamknięte. Gdy zrobią bar będą w lażdą niedzielę handować
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 03.01.2019 01:23
Polska ma najnowoczesniejsze dyskonty w Europie? Co za perfidne klamstwo! Pojedzcie chociaz do Niemiec i odwiedzcie niemieckiego lidla i porownajcie z naszym.
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie