Na polskich polityków padł blady strach. Tarocistka zdradziła, co ich czeka

W 2019 roku na szczytach władzy ma się sporo wydarzyć.
Na polskich polityków padł blady strach. Tarocistka zdradziła, co ich czeka
Fot. Unsplash
03.01.2019

Dla większości ludzi nowy rok to kolejny, niezapisany jeszcze rozdział. Wierzymy w to, że może być lepszy od poprzedniego i tylko od nas zależy, co przyniesie 12 następnych miesięcy. Czy na pewno? Lektura kolejnych przepowiedni każe nam się zastanowić, jaki faktycznie mamy wpływ na własne życie. Ich autorzy nie mają wątpliwości, że wszystko zostało już zapisane w gwiazdach.

Zobacz również: Wszyscy mają nadzieję, że ta przepowiednia się nie spełni. Nostradamus o 2019 roku

Jedną z takich osób jest Anna Kempisty. Znana tarocistka na łamach „Faktu” podzieliła się swoimi spostrzeżeniami. Karty miały jej zdradzić dalsze losy najważniejszych osób w państwie. Wizjonerka ma lepsze i gorsze wiadomości dla pierwszoligowych polskich polityków. Dla niektórych ma to być przełomowy, ale i bardzo trudny rok.

Co będzie działo się w 2019 roku na szczytach władzy?

Andrzej Duda

Prezydent zacznie tracić na popularności, a jego poparcie będzie dramatycznie topniało. Nie oznacza to jednak, że nie ma szans na kolejną kadencję. Głowa państwa w pewnym momencie skupi się na bardzo ważnej społecznie kwestii i odzyska zaufanie wyborców.

Jarosław Kaczyński

Prezes Prawa i Sprawiedliwości nie jest w najlepszej kondycji, a problemy natury zdrowotnej mają się jeszcze pogłębić. Według tarocistki lider partii rządzącej będzie bohaterem głośnego skandalu, po którym jego przywództwo zawiśnie na włosku. Ostatecznie jednak władzy nie straci.

Mateusz Morawiecki

W 2019 roku premier ma stracić wiernego sojusznika, ale znajdzie polityczne wsparcie u kogoś innego. Z miesiąca na miesiąc jego pozycja będzie jednak coraz bardziej zagrożona. Zacznie „szukać dla siebie nowych rozwiązań”, co może oznaczać wycofanie się z polityki.

Beata Szydło

Była premier ma zostać zdradzona przez dotychczasowych zwolenników. Personalny atak w połączeniu z brakiem sukcesów prawdopodobnie zakończy jej karierę polityczną. Aktualna wicepremier ma mieć jednak nowy pomysł na siebie, który przyniesie wymierne zyski.

Zobacz również: Dramatyczna przepowiednia Benedykta XVI. Miał wizję na temat Kościoła

Donald Tusk

Przewodniczący Rady Europejskiej według wielu ma wkrótce wrócić do polskiej polityki i zawalczyć o prezydenturę. Tarocistka twierdzi, że to mało realne. Były premier będzie chciał nadal robić karierę za granicą, ale okaże się, że „nie ma wystarczającej siły przebicia”.

Grzegorz Schetyna

Dla przewodniczącego Platformy Obywatelskiej to ma być ciekawy rok pełen wzlotów i upadków. Politycznie jednak się obroni, a „upór przyniesie rezultaty”. Zwłaszcza natury finansowej. Najpoważniejsze zmiany czekają go w życiu prywatnym. Ma zakończyć pewną znajomość.

Robert Biedroń

Były prezydent Słupska ma być nadal bardzo aktywny. Może nawet bardziej, niż do tej pory, bo tylko to zapewni mu społeczne poparcie. Tarocistka widzi jego ogromną determinację. W 2019 roku może liczyć na przychylność, nawet pomimo kłopotów „prawno-formalnych”.

Paweł Kukiz

Na początku roku może stracić zapał i myśleć o wycofaniu się z polityki. Zwolennicy przekonają go jednak, że wciąż może sporo zdziałać. I osiągnie swój cel. Tarocistka przypomina liderowi Kukiz’15, że powinien przy okazji zadbać o zdrowie.

Zobacz również: Kolejne dramatyczne wizje Krzysztofa Jackowskiego. Taki ma być 2019 rok

Wielki horoskop na 2019 rok
Wielki horoskop na 2019 rok - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie