Pogoda w Święta zaskoczy wszystkich. Krzysztof Jackowski miał wizję

Jasnowidz z Człuchowa podzielił się najnowszą prognozą.
Pogoda w Święta zaskoczy wszystkich. Krzysztof Jackowski miał wizję
Fot. Unsplash
22.12.2018

W Polsce przyzwyczailiśmy się do kapryśnej pogody, co szczególnie widoczne jest w ostatnich latach. Zimy bywają ciepłe i niemal bezśnieżne, latem temperatury dochodzą nawet do 40 stopni, a wczesną jesienią zdarzają się przymrozki. Można odnieść wrażenie, że wszystko stanęło na głowie i już nic nie można przewidzieć.

Zobacz również: Przepowiednie dla Polski i świata na 2019 rok. „Będzie tylko gorzej”

Istnieją jednak specjaliści, dla których aura to żadna tajemnica. I nie mówimy w tym momencie o meteorologach. Na jednego z nich wyrasta słynny wizjoner z Człuchowa. Krzysztof Jackowski już od wielu miesięcy przewidywał srogie mrozy i potężne opady śniegu. Chociaż nie wszystkie te przepowiednie się sprawdzają - nadal trzyma się swojego zdania.

W ostatniej rozmowie z portalem dziennika „Fakt” stwierdził nawet, że atak zimy to kwestia dni.

Ja nie wiem czy to będzie trwało dłuższy czas, czy krótszy, ale przejdzie taka fala, o której będzie się mówiło. Przełom grudnia i stycznia to może być krótkotrwały, ale bardzo poważny atak zimy. Potężna fala mrozów nad Europą. Co ciekawe, ta fala nie będzie aż tak dotkliwa w Polsce, jak będzie dotkliwa w Europie Środkowej, czyli na zachód od Polski. (…) Ta zima da się nam we znaki, będziemy mieli jej dosyć z powodu jej kapryśności, ale też z powodu jednego lub dwóch napływów bardzo poważnych chłodów, a też śniegów. Przynajmniej tu u nas w Polsce przejdzie masywna fala śnieżyc, krótki okres, ale poczujemy dużo śniegu

- wieszczy.

Brzmi mało optymistycznie, ale inni mają mieć jeszcze gorzej. Zwłaszcza Niemcy, Holandia, być może także Francja i Włochy. Tam zimowa aura okaże się wręcz katastrofą.

Gdybym miał mieć taką kapryśną żonę, jaką będzie tegoroczna zima, to chyba bym uciekł od takiej żony

- żartuje wizjoner.

Zobacz również: Przewidziała zamachy z 11 września i Brexit. Co Baba Wanga przepowiedziała na 2019 rok?

fot. AKPA

Czy można mu w tej kwestii bezkrytycznie zaufać? Najlepiej sprawdzić, co Krzysztof Jackowski mówił na temat pogody wcześniej. I zastanowić się, ile z tego się sprawdziło. Przypomnijmy jego ostrzeżenie z września br.

Zima w tym roku będzie anomalią. W moim odczuciu najzimniejsza pora roku zmiesza się z jesienią. Czeka nas bardzo chłodna i śnieżna zima. Pierwsze symptomy możemy odczuwać już w październiku. Ten miesiąc będzie bardzo nietypowy. Z kolei w listopadzie aż takich anomalii nie będzie. Moim zdaniem w grudniu i w styczniu może być bardzo śnieżnie. Temperatury nie będą zbyt niskie, raczej typowe jak na tę porę roku

- przekonywał.

Pogoda to oczywiście nie jedyna kwestia, którą się zajmuje. Regularnie wspomina również o ryzyku wybuchu wojny domowej w naszym kraju oraz większym, globalnym konflikcie zbrojnym.

Zobacz również: Nie planuj niczego na 2019 rok. Według przepowiedni w styczniu stanie się coś strasznego

Dla właścicieli tych imion 2019 rok będzie wyjątkowo szczęśliwy
Dla właścicieli tych imion 2019 rok będzie wyjątkowo szczęśliwy - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 23.12.2018 13:37
Musi palić coś mocnego
odpowiedz
Marlena (Ocena: 1) 23.12.2018 11:50
Brak slow na wasze draństwo.Ile jeszcz ebedziecie rekalmwoac te starszna ,zapita morde ?Czy nei rozumiecie,jaka krzywdę robicie biednym,oszukiwanym ludziom,ktorzy wierza w to co czytają ?Jak można być tak cynicznym i takpodlym .NIE ma jasnowidzenia,od dawna to wiadomo ,wszędzie zakazano sluzbom publicznym korzystania z rad tych cwaniakow.Od lat czeka ogromna nagroda na "jasnowidza'" ,który przejdzie prosty test,ulozony przez ludzi z amerykanskeigo uniwersytetu.NIgdy nie zglosil się NIKT.Zastanowcie się ,co wyrobicie.Podsumowanio tego drania:jego trafność to neicale 20 % !!!! A wiec o wiele gorzej niż srednia statystyczna.To wy,zaklamani,pozbawieni skrupolow ludzie mediów wychodowaliscie tego oszusta.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie