Twierdzi, że wrócił z 2030 roku. Podróżnik w czasie ujawnił, co nas czeka

To nie przepowiednia, ale fakt” - ujawnia.
Twierdzi, że wrócił z 2030 roku. Podróżnik w czasie ujawnił, co nas czeka
źródło: YouTube / Apex TV
23.12.2018

W ostatnim czasie mamy do czynienia z prawdziwym zatrzęsieniem podróżników w czasie. Wszyscy oni twierdzą, że brali udział w tajnych eksperymentach agencji rządowych i udało im się na własne oczy zobaczyć przyszłość. Czasami bardzo odległą, bo w niektórych przypadkach chodzi nawet o kilka tysięcy lat do przodu.

Zobacz również: Podróżniczka w czasie wróciła z 6000 roku. Zdradziła, jak będzie wyglądał świat

Zwolennicy tego typu teorii spiskowych uważają, że nic w tym dziwnego - wystarczyła jedna taka osoba, by inne też odważyły się mówić. Krytycy przekonują, że to raczej kwestia fatalnego stanu opieki psychiatrycznej… Bez względu na to, ich relacje fascynują tysiące ludzi.

Ostatnia z nich jest autorstwa niejakiego Noah, który twierdzi, że dotarł do 2030 roku.

źródło: YouTube / Apex TV

Serwis Apex TV dotarł do mężczyzny, który już teraz wie, co czeka nas w kolejnych dziesięcioleciach. Przynajmniej sam tak twierdzi. W rozmowie z dziennikarzem Noah skupił się jednak na najbliższej przyszłości - 2019 i 2020 roku. „To nie przepowiednia, ale fakt” - ujawnia.

Już w styczniu nowego roku ludzkość ma nawiązać kontakt z nieznaną cywilizacją. Znaki wysyłane przez UFO mają być widoczne gołym okiem na całym świecie. Władzom nie uda się już zamieść sprawy pod dywan.

Zobacz również: Podróżnik w czasie wrócił z 3700 roku. Ujawnił, że nie będziemy sami na Ziemi

Podróżnik ma też fatalne wieści dla swojej ojczyzny. W lutym Stany Zjednoczone mają nawiedzić potężne burze śnieżne. Kataklizm ma doszczętnie zniszczyć wiele amerykańskich miast.

źródło: YouTube / Apex TV

To nie koniec ujawnionych przez niego informacji. W kwietniu 2019 roku naukowcy mają zaprezentować sztuczne oko. Elektroniczny narząd wzroku będzie działał dokładnie tak, jak prawdziwy. Kolejny przełom w medycynie to specjalny chip wszczepiany sparaliżowanym pacjentom. Dzięki nowej technologii będą w stanie znowu samodzielnie się poruszać.

Noah poznał również wyniki kolejnych wyborów prezydenckich w USA. Jego zdaniem w listopadzie 2020 roku na następną kadencję zostanie wybrany Donald Trump. „To nie opinia, ale nieuchronny fakt” - przekonuje.

Ujawniając te informacje mężczyzna boi się o swoje życie. Nie wyklucza, że w ramach zemsty władze zdecydują się go zlikwidować.

Zobacz również: Tak będzie wyglądał świat w 8973 roku. Zdradził to podróżnik w czasie

Polecane wideo

Znaki zodiaku, które odnajdą miłość w 2019 roku
Znaki zodiaku, które odnajdą miłość w 2019 roku - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 3.22 / 5
Anonymous (Ocena: 1) 22.02.2019 14:34
Zabawne że w USA do końca tygodnia pogoda nawet znośna, bo na plusie. Ciekawe z jakiego zakładu uciekł owy podróżnik.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.02.2019 17:27
Z zimą prawie mu wyszło. Pożyjemy zobaczymy
odpowiedz
Geronimo68 (Ocena: 5) 25.12.2018 18:06
Najpierw Cię ignorują, poźniej się z Ciebie śmieją, później z Tobą walczą...Wygrywasz. Pożyjemy, zobaczymy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.12.2018 21:44
CZyli on teraz cofnął się w czasie i jednocześnie żyje mając 11 lat mniej? W sensie ich dwóch aktualnie żyje w tym samym czasie tylko różni ich 11 lat, można to wiec szybko udowodnić robiąc testu DNA ;-)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.12.2018 08:18
Coś mu się z głową porobiło bidny chlopak
odpowiedz

Polecane dla Ciebie