Tak widzą nas obcokrajowcy. 13 cech, z którymi kojarzą im się Polki

Stereotypy czy sama prawda?
Tak widzą nas obcokrajowcy. 13 cech, z którymi kojarzą im się Polki
Fot. Unsplash.com
27.12.2018

Chociaż nasz kraj nie ma w ostatnim czasie zbyt dobrej prasy za granicą - jego obywatelki nadal uważane są za wyjątkowe w skali całego świata. Polki uchodzą za kobiety urodziwe, wierne i poukładane, dla których bardzo ważne są wartości rodzinne. Ale nie tylko.

Zobacz również: Obcokrajowiec radzi, jak „spotkać, uwieść i zaliczyć Polkę”. Ma nas za wyjątkowo łatwe

Amerykański pisarz i bloger znany jako Roosh V poświęcił nam ciekawą analizę. To portret obywatelek kraju nad Wisłą oczami obcokrajowca. Autor przypisuje Polkom 13 cech charakteru i osobowości, z których większość ma bardzo pozytywny wydźwięk. To jednak nie jest laurka na nasz temat, bo zauważa też drobne słabości.

I trudno się z nim nie zgodzić, o czym przekonasz się w czasie lektury każdego kolejnego punktu.

#1 Taktowne

Mężczyzna przekonuje, że Polki są bardzo dobrze wychowane. Traktują z szacunkiem każdego - nawet wulgarnego prostaka, który próbuje je poderwać. Kultura osobista zawsze wygrywa z negatywnymi emocjami.

#2 Troskliwe

Dbamy o siebie, partnera i najbliższe otoczenie. Nasze domy zawsze lśnią czystością, chętnie gotujemy dla ukochanego i jesteśmy bardzo pomocne. Zwłaszcza dla tych, którzy wymagają wsparcia.

#3 Kobiece

W naszym kraju podobno nie ma aż tylu „męskich kobiet”, co na Zachodzie. Chcemy wyglądać dziewczęco, a to przejawia się poprzez długie włosy, dopasowane stroje czy staranny makijaż.

#4 Inteligentne

Edukacja jest dla nas bardzo ważna. Kobiety zdominowały uczelnie wyższe, bo chcą się rozwijać i osiągać sukces. Górujemy wiedzą ogólną nad przedstawicielkami innych narodowości.

#5 Zabawne

Autor docenił nasze poczucie humoru. Nie śmiejemy się z byle czego - bywamy ironiczne, w zabawny sposób złośliwe, a kiedy żartujemy, to w inteligentnie. Trudno się z nami nudzić.

#6 Wyluzowane

Mężczyźni często narzekają na płeć przeciwną, bo jej przedstawicielki uwielbiają wszelkiego rodzaju „dramy”. Polki są inne. Nie szukamy dziury w całym, trudno nas obrazić i nie przejmujemy się głupotami.

#7 Bezpośrednie

Polka zawsze powie to, co myśli. Nie owijamy w bawełnę, bawiąc się w różnego rodzaju „gierki”. Otwarcie okazujemy wszelkie emocje i jesteśmy bardzo prostolinijne. To dla faceta ogromna wartość.

Zobacz również: Obcokrajowcy naśmiewają się ze stylu Polek. Wymienili ciuchy, po których zawsze nas rozpoznają

#8 Monogamiczne

Raczej nie zdradzamy. Statystyczna Polka marzy o tym jedynym, z którym chce spędzić resztę życia. Robimy wszystko, by zachować wierność mężowi. Przed ślubem też nie skaczemy z kwiatka na kwiatek.

#9 Napalone

Równocześnie, jak zauważa Roosh V, potrafimy zaszaleć. Oczywiście ze stałym partnerem. Według niego Polki są otwarte na wszelkiego rodzaju igraszki i potrafią zaszaleć w łóżku.

#10 Zakompleksione

Tego nie dało się nie zauważyć. Autor twierdzi, że mamy bardzo niskie poczucie własnej wartości i bywamy strasznie zakompleksione. Zazwyczaj zupełnie bez powodu, bo przecież jesteśmy idealne.

#11 Rodzinne

To dla nas największa wartość. Przez całe życie mamy bardzo silną więź z rodzicami i rodzeństwem. Niemal każda z nas marzy o założeniu własnej rodziny - z kochającym mężem i gromadką dzieci.

#12 Nieczułe

Spokojnie, to nie oznacza, że nie potrafimy kochać i nie okazywać emocji. Według niego mamy jednak problem z publicznymi czułościami. Bardzo krępuje nas całowanie czy obejmowanie partnera przy innych ludziach.

#13 Pruderyjne

Trudno stwierdzić, czy to dla niego zaleta, a może jednak wada. Autor zauważa, że Polki nie lubią eksponować swojej cielesności. Unikamy głębokich dekoltów i krótkich spódniczek. Swoje wdzięki pokazujemy tylko wybranym.

Myślicie, że coś w tym jest?

Zobacz również: To dlatego obcokrajowcy żenią się z Polkami. Wyznali szokującą prawdę

Te Polki uważane są przez obcokrajowców za najpiękniejsze. Kontrowersyjny ranking
Te Polki uważane są przez obcokrajowców za najpiękniejsze. Kontrowersyjny ranking - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (22)

Ocena: 4.14 / 5
Butek na Fejsie (Ocena: 5) 21.04.2019 23:37
w Anglii jest takie powiedzenie : "Lidl jest tani a Polka jeszcze tańsza" :(
odpowiedz
Rob (Ocena: 5) 08.01.2019 09:01
Przemieszkałem poza krajem już 38 lat i nasłuchałem się o Polkach. Chwalą je za urodę ale też uważają za prostytutki albo głupie gęsi które idą do łóżka z każdym, kto nie jest Polakiem. Według obcych są wyjątkowo łatwe i same uwodzą facetów. Faworyzują murzynów i Arabów podczas gdy inne narodowości nimi się brzydzą. Wychwalają je także za pracowitość tak jak Polaków mężczyzn ale dodają, że nadają się jedynie do prostych, nieskomplikowanych fizycznych prac.
odpowiedz
Janek (Ocena: 5) 27.12.2018 14:29
Dzisiaj będę murzynem krulem cweli
zobacz odpowiedzi (2)
Mokebe Mol (Ocena: 1) 27.12.2018 14:11
Ja też chcieć się wypowiedzieć na temat polka. Ja lubić Polki mimo że śmierdzieć im z ust i one nie myć się. Ale one być bardzo łatwe dla murzyn. Ja przyjechać z Afryka, ojciec mówić że ja najgłupszy z braci, ja tam nie móc znaleźć sobie murzynka, i ojciec wysłać mnie do Europa. Jak ja tu przyjechać to ja nie móc odpędzić się od polska kobieta, ja nie musieć pracować one mnie utrzymywać, ja tylko ruch.ać bez guma. Mój szaman w Afryka mówić że ja zdrowy dlatego nie lubić guma, a jak jaka chce w guma to mówić że rasistka i ona musieć bez. Ja mieć dużo Polek, ja robić dziecko i jechać inne miasto. I tak żyć tutaj jak w raju, bracia w Afryka mi zazdrościć i też chcieć tu przyjechać. Ale Polacy nie chcieć tu moi bracia, Polacy rasiści każdy to powie nikt tu nie lubić czarny człowiek.
zobacz odpowiedzi (6)
Samiec Afa (Ocena: 1) 27.12.2018 14:05
A tak oto na prawdę widzą obcokrajowcy polskie kobiety. -łatwe -łatwe -łatwe -zakompleksione -głupie A no i zapomniałem dodać że łatwe.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie