Wszyscy mają nadzieję, że ta przepowiednia się nie spełni. Nostradamus o 2019 roku

Żył kilkaset lat temu, ale jego wizje okazują się wyjątkowo aktualne.
Wszyscy mają nadzieję, że ta przepowiednia się nie spełni. Nostradamus o 2019 roku
Fot. Unsplash
26.12.2018

Przyszedł na świat w XVI-wiecznej Francji jako Michel de Nostredame, ale wszyscy znamy go po prostu jako Nostradamusa. Był lekarzem, astrologiem i matematykiem, choć największą sławę przyniosły mu proroctwa, których jest autorem. Te zapisane były w strofach składających się zawsze z czterech wersów.

Zobacz również: Nie planuj niczego na 2019 rok. Według przepowiedni w styczniu stanie się coś strasznego

Osoby zafascynowane przewidywaniem przyszłości wyjątkowo często do nich wracają. Zwłaszcza pod koniec roku, aby dowiedzieć się, co przyniesie kolejny. Nie inaczej jest dziś, kiedy 2019 wciąż pozostaje zagadką.

Czy autor przepowiedni o śmieci króla Henryka II i wielkim pożarze Londynu w 1666 roku miał wizję na temat XXI wieku? Okazuje się, że tak.

Według zwolenników francuskiego wizjonera, wiele z jego przepowiedni ma szansę spełnić się właśnie w 2019 roku - informuje express.co.uk. Cztery z nich uznają za szczególnie przełomowe i prawdopodobne.

#1 III wojna światowa

Nostradamus nie jest jedynym prorokiem, który widzi zagrożenie kolejnym globalnym konfliktem. Według niego „Wschód osłabi Zachód”. Wojna ma rozpocząć się na morzu, a zdaniem współczesnych interpretatorów może się to odnosić do napiętych relacji między Stanami Zjednoczonymi i Koreą Północną oraz Rosją.

#2 Katastrofa kosmiczna

Wojna, która ogarnie cały świat to dopiero początek problemów. W konflikcie zginą miliony ludzi, a ci, którzy przeżyli - będą narażeni na kolejne niebezpieczeństwo. Najprawdopodobniej chodzi o uderzenie wielkiej komety. Niszczycielskie działanie tego żywiołu porównuje się do wojny atomowej.

Zobacz również: Dla właścicieli tych imion 2019 rok będzie wyjątkowo szczęśliwy

#3 Zmiany klimatyczne

Podobnie jak współcześni ekolodzy, Nostradamus także widział zagrożenie związane z dramatycznymi zmianami klimatu. Według jego przepowiedni temperatura na Ziemi będzie nadal rosnąć, co doprowadzi do topnienia lodowców i potężnych huraganów. Ludzie zaczną walczyć o surowce i migrować, a to doprowadzi do kolejnego konfliktu.

#4 Kontakt ze zwierzętami

W jednej z wizji Nostradamus stwierdził, że „świnia stanie się dla człowieka bratem”. Należy to rozumieć jak najbardziej dosłownie - według niego ludzie zaczną się komunikować ze zwierzętami. Znajdziemy wspólny język i zaczniemy się ze sobą komunikować.

Zobacz również: Przewidziała zamachy z 11 września i Brexit. Co Baba Wanga przepowiedziała na 2019 rok?

Dla właścicieli tych imion 2019 rok będzie wyjątkowo szczęśliwy
Dla właścicieli tych imion 2019 rok będzie wyjątkowo szczęśliwy - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 1) 16.04.2019 05:05
B8 mógłby być lepszy . Odkrywacie się w 4tym punkcie xD
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.03.2019 21:16
Dzisiaj tego typu objawienia , leczone są jako schizofrenia paranoidalna
odpowiedz
J23 (Ocena: 5) 25.01.2019 20:31
W 2019 roku trzeba będzie dalej pracować na darmozjadów dalej będą nas ogłupiać będą opowiadać jaki to PIS jest zły aby dorwać się do koryta a oni europejscy demokraci zaprowadzą nam Franusko-Niemiecki porządek znów policja będzie mogła strzelać do rodaków z broni gładkolufowej i z armatek wodnych sprowadzą nan naszych braci w wierzę muzułmańskiej żeby mieczem nawracali nas na jedyną słuszną wiarę islam
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.12.2018 16:50
Ta czwarta wizja mogłaby się spełnić nawet dziś
odpowiedz

Polecane dla Ciebie