Przewidziała zamachy z 11 września i Brexit. Co Baba Wanga przepowiedziała na 2019 rok?

Jej wizje są naprawdę szokujące, a wiele z nich już się sprawdziło!
Przewidziała zamachy z 11 września i Brexit. Co Baba Wanga przepowiedziała na 2019 rok?
Fot. Unsplash
18.12.2018

Co jakiś czas pojawiają się doniesienia o tym, co ludzkość czeka w przyszłości. Różni samozwańczy jasnowidzowie przekonują, że poznali prawdę o losie, jaki wkrótce spotka Ziemię. Wielu z nich wieszczy nieubłaganą zagładę - w końcu nic nie wzbudza takiej sensacji w mediach jak doniesienia o rychłym końcu świata.

Zobacz również: Tak będzie wyglądał koniec świata. Apokalipsa potrwa tylko 12 minut

Rok 2018 powoli dobiega końca. Za kilkanaście dni będziemy witać nowy, 2019 rok. Co nam przyniesie? Zdaniem jednej z najsłynniejszych mistyczek w historii wydarzy się naprawdę sporo. Swoimi wizjami dotyczącymi 2019 roku przed śmiercią podzieliła się Baba Wanga, jasnowidząca z Bułgarii, która wcześniej zasłynęła z szeregu spełnionych przepowiedni. Najsłynniejszymi z nich były te dotyczące ataku terrorystycznego z 11 września 2001 roku, zatonięcie rosyjskiego okrętu podwodnego Kursk w 2000 roku oraz niedawny Brexit, czyli wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

Fot. Unsplash.com

Co, zdaniem Baby Wangi, czeka ludzkość w 2019 roku? Mistyczka przepowiedziała, że Europę czeka kryzys ekonomiczny. Ma też dojść do zamachu na prezydenta Rosji, Władimira Putina, a zamachowcem ma być… ktoś z jego własnej jednostki ochronnej. Wanga nie zdradziła jednak, czy Putin przetrwa próbę zgładzenia. W dalszych wizjach dotyczących 2019 roku mistyczka przepowiedziała, że Azję nawiedzi ogromne i niszczycielskie tsunami, porównywalne do tego, które miało miejsce w Tajlandii w 2004 roku. Życie straciło wówczas przynajmniej 294 tys. ludzi. Zdaniem Wangi to nie koniec katastrofalnych wydarzeń, ponieważ w Rosji ma spaść meteoryt. Ostatnia ważna przepowiednia bułgarskiej jasnowidzącej na 2019 rok dotyczy prezydenta Stanów Zjednoczonych, czyli Donalda Trumpa. Baba Wanga zapowiedziała, że dopadnie go tajemnicza choroba, wskutek której Trump straci słuch i dozna uszkodzenia mózgu.

Fot. Unsplash.com

Warto dodać, że specjaliści wyliczyli, iż 68 proc. przepowiedni Baby Wangi rzeczywiście się sprawdza. Czy w związku z tym te dotyczące 2019 roku również się ziszczą?

Zobacz również: Przepowiednie na 2019 rok. Ujawniamy najbardziej przerażające wizje

Polecane wideo

Lepiej unikaj kłótni z tymi znakami zodiaku - potrafią być naprawdę agresywne
Lepiej unikaj kłótni z tymi znakami zodiaku - potrafią być naprawdę agresywne - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 4.63 / 5
gość (Ocena: 5) 18.12.2018 12:04
Jestem przekonana, że Baba Wanga nie istnieje, a jej "przepowiednie" to jakaś wiadomość od tzw. Wielkiego Brata. :p Tak jak Simpsonowie.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 18.12.2018 09:40
Conajmniej, nie przynajmniej. Czas podszkolić definicje niektórych polskich słów ;)
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 18.12.2018 08:31
Super nich ten świat sie juz skończy
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie