Krzysztof Jackowski ujawnił przepowiednię na 2019 rok. „Koniec spokoju”

Jasnowidz widzi przyszłość w wyjątkowo ciemnych barwach.
Krzysztof Jackowski ujawnił przepowiednię na 2019 rok. „Koniec spokoju”
30.11.2018

Koniec starego, a początek nowego roku to czas podsumowań, ale też spoglądania w przyszłość. Z nadzieją liczymy na to, że kolejny będzie spokojniejszy i zwyczajnie lepszy od mijającego. To może się jednak nie udać - przekonuje najsłynniejszy polski jasnowidz z Człuchowa.

Zobacz również: Jackowski przewiduje bardzo mroźną i śnieżną zimę. Ma nadejść wyjątkowo wcześnie

Krzysztof Jackowski ponownie zabrał głos, by wypowiedzieć się na temat tego, co nas czeka. Pretekstem kolejnego nagrania opublikowanego na Facebooku jest odradzający się konflikt na linii Rosja - Ukraina. Dziś wydaje się, że to sprawa bardzo lokalna i raczej niegroźna, ale według niego - część większego planu.

55-latek przestrzega, że może dojść do najgorszego. Czasy pokoju właśnie się kończą.

fot. AKPA

Patrzmy na to jako na całość. Cały czas ja mam takie wrażenie, że to, co się dzieje na Bliskim Wschodzie, z uchodźcami i na Ukrainie to jest bardzo niebezpieczna całość. Punktów zapalnych jest wiele i nagle to się może zapalić. Cały czas mowie, że ten 2018 rok kojarzy mi się, że jest ostatnim rokiem spokoju

- twierdzi jasnowidz. To nie pierwszy raz, kiedy w swoich wizjach dostrzegł konflikt zbrojny.

2019 rok może być bardzo niebezpiecznym dla naszego rejonu świata i przed tym przestrzegam. Nie straszę państwa wojną – ona po prostu już jest. Musimy być bardzo ostrożni, bo sposób, żeby wywołać konflikt zbrojny używając Ukrainy, jest bardzo prosty

- wieszczy Jackowski. Według niego, to co dzieje się aktualnie na Morzu Azowskim jest jedynie przygrywką do większej operacji.

Zobacz również: Dramatyczne przepowiednie polskiej wizjonerki. Spełniają się na naszych oczach

Obawiam się, że próby destabilizacji względnego spokoju na Ukrainie mogą następować, żeby Rosja dokonywała jakichś ruchów militarnych. Politycy w USA i UE wiedzą, że w Rosji nie ma dyskusji, nie ma przepychanek i są konkretne reakcje na konkretne rzeczy. Można bardzo łatwo wywołać jakieś starcie zbrojne. Jest to bardzo niebezpieczna sytuacja. Cały czas mam wrażenie, że komuś chodzi o to, żeby wywołać destabilizację na Bliskim Wschodzie jako podstawie, ale też w Europie

- a z tego jasno wynika, że rozlewający się po świecie konflikt może nie ominąć także naszego kraju.

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Krzysztof Jackowski wieszczył, że w Polsce wybuchnie wojna domowa. Dziś mówi raczej o III wojnie światowej.

źródło: pikio.pl

Zobacz również: Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Wkrótce w Polsce ma wybuchnąć wojna

Duchy naprawdę istnieją. Udało się je uwiecznić na tych przerażających zdjęciach
Duchy naprawdę istnieją. Udało się je uwiecznić na tych przerażających zdjęciach - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (49)

Ocena: 3.61 / 5
arek (Ocena: 5) 03.12.2018 19:52
ludzie robią się coraz głupsi Zachwycamy się kurestwem i chorymi zachowaniami zamiast piętnować dewiacje i uzależnienia wspieramy to uważając za normalne Co do Ukrainy Media podają jedną wersję ale w dużej części to ukraińcy skaczą do rosjan licząc na pomoc z zewnątrz teraz Ukraina kraj łapówkarzy bo ci roboczy przyjechali do Polski Zamiast walczyć niby o swoje tereny na wschodzie to jakoś nie robią mobilizacji ludności także jaka wojna ?? Konflikt na który ukraina się zgodziła Wyobraźcie sobie taką sytuację w Polsce Jak by ktoś odebrał nam kawałek ojczyzny Czekalibyście na rozwój wydarzeń czy może zaczęli coś robić A co robią banderowcy ? Nic czekają aż ktoś za nich rozwiąże problem Za ropę nie chcą płacić a potem płacz do UE żeby pomogła
zobacz odpowiedzi (2)
Jok.l. (Ocena: 5) 03.12.2018 18:46
Strzeżmy się fałszywych proroków :)) Ten facet to żart. Żart z Człuchowa ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.12.2018 17:39
Jackowski bredzi a jak coś dostaje to od złych duchów o ile w ogóle coś dostaje reszta to kompletna paplanina. Sprawdzałem jego przepowiednie i powiem tak żadna się nie spełniła poza tymi które mógł naciągnąć a to nie jest spełnienie. Jak tylko coś Odgadnie przez przypadek najczęściej 50/50 jak jest to zaraz obtrąbi to na cały świat. a 99,9% pudeł ukrywa. Pamiętam jak mówił że 3 wojna światowa już się zaczęła było to 5 lat temu i co p. Jackowski? zawsze można będzie naciągnąć. Jeśli ktokolwiek zna przyszłość to Bóg. Ten człowiek z Bogiem i Duchem Świętym nie ma nic wspólnego. Ludzie fo zwykły kuglarz w najlepszym razie zaatakowany przez demony!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 03.12.2018 09:17
Niestety. Proroctwa i przepowiednie Jackowskiego... no sorry. A że córce kazał powrót do kraju, że Polska podzielona, że kryzys. Tyle to i ja wiem. Każdy widzi co się szykuje. Przygrywamy też drobne wojenki z politykami i w domach. Niestety rozkradziony kraj, ma słabe strony.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 03.12.2018 05:23
Tyle, że dzieje się źle, to każdy widzi... a wojnę przepowiadali już na rok 2017 i 2018. Co ma być to będzie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie