Tak będzie wyglądał koniec świata. Apokalipsa potrwa tylko 12 minut

Armagedon może się rozpocząć w każdej chwili - przekonuje rabin.
Tak będzie wyglądał koniec świata. Apokalipsa potrwa tylko 12 minut
Fot. Unsplash
18.11.2018

W 2017 roku świat miał się skończyć przynajmniej kilka, jeśli nie kilkanaście razy. Fakt, że czytasz ten tekst jest najlepszym komentarzem odnośnie prawdziwości tych wizji. Wszyscy straszący Apokalipsą wizjonerzy i mistycy bardzo się pomylili. Ale czy to oznacza, że możemy spać spokojnie? Serwis dailystar.co.uk twierdzi, że nie.

Zobacz również: Przepowiednia z Tęgoborza. Fascynująca wizja, która mówi o tym, co nas wkrótce czeka...

Przewidywaniem Armagedonu zajmują się przede wszyscym chrześcijanie. Zwłaszcza ci, którzy próbują interpretować Biblię pod z góry ustaloną tezę. W ostatnich tygodniach coraz głośniej jest jednak o żydowskich przepowiedniach, które mają się spełniać na naszych oczach i zapowiadać najgorsze. Mówiąc wprost: koniec świata.

Zdaniem pewnego rabina, którego cytuje portal, wszystko ma rozpocząć się na Bliskim Wschodzie.

Rabin Pinchas Winston to znany fatalista i czarnowidz, który napisał już 50 książek poświęconych czasom ostatecznym. Jeśli wierzyć jego przepowiedni - kolejnego dzieła nie zdąży już wydać, bo za chwilę będzie już po wszystkim. Koniec świata mają zapoczątkować dramatyczne wydarzenia w Ziemi Świętej.

Według niego „w każdej chwili” może wybuchnąć kolejny krwawy, choć bardzo krótki, konflikt w Strefie Gazy. W walkach mają uczestniczyć siły izraelskie i palestyńskie, a jeśli wierzyć wizji innego XVIII-wiecznego rabina - potrwa to dokładnie 12 minut. Później przemoc rozleje się na cały świat.

To ma być zapowiedź powrotu żydowskiego mesjasza na Ziemię i końca naszych czasów.

Zobacz również: Podróżniczka w czasie wróciła z 6000 roku. Zdradziła, jak będzie wyglądał świat

Wizja w bezpośredni sposób nawiązuje do biblijnej postaci Goga i krainy Megog. „Przy końcu świata mają one najechać i spustoszyć Izrael. Gog w Księdze Ezechiela jest apokaliptyczną postacią przybywającą z północy, władcą krainy Meszek i Tubal, która niszczy Izraela, ale potem zostaje sam pokonany przez Boga - czytamy na Wikipedii.

Niektórym sceptykom zjawiska opisane w przepowiedni wydają się niemożliwe, ale to część większego planu. Możemy nadal udawać, że nie widzimy znaków, jednak wojna nadejdzie i będzie straszna

- zapowiada rabin, który zdążył już ostrzec Siły Obrony Izreala.

To nie pierwszy tego typu sygnał. W ostatnich tygodniach, według konserwatywnych Żydów, miały się wypełnić 3 inne biblijne przepowiednie.

1. Narodziny czerwonej jałówki w Izraelu, która ma zapowiadać odbudowę Świątyni Jerozolimskiej i powtórne przyjście mesjasza.

2. Pojawienie się ryb w Morzu Martwym, co według Księgi Ezechiela także ma wskazywać na bliski koniec świata.

3. Wąż na Ścianie Płaczu, który miał przestraszyć gołębia. Ta niepozorna scena także symbolicznie zapowiada powrót mesjasza na Ziemię.

Zobacz również: Wypełniły się 3 biblijne przepowiednie. Konsekwencje mają być dramatyczne

Znaki zodiaku, które łatwo się wściekają. Tak wyprowadzisz je z równowagi
Znaki zodiaku, które łatwo się wściekają. Tak wyprowadzisz je z równowagi - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.12.2018 22:26
ta ta w fortnite sie chyba bawimy
odpowiedz
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska (Ocena: 5) 20.11.2018 12:47
Jako lekarz pracujący w https://www.panorama-morska.pl/ zapewniam, że koniec świata nie grozi nam pod żadnym względem w najbliższym czasie:)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.11.2018 14:00
Ciekawe ,że Rabin przepowiada koniec świata jak sam Chrystus nie zna godziny ani dnia .
odpowiedz
Kiki (Ocena: 5) 18.11.2018 10:31
Koniec świata w pewnym sensie juz trwa. Zanieczyszczona planeta, Smog, wojny religijne, hejt. To nie są łatwe ani dobre czasy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie