Wypełniły się 3 biblijne przepowiednie. Konsekwencje mają być dramatyczne

Kolejne znaki świadczące o bliskim końcu świata.
Wypełniły się 3 biblijne przepowiednie. Konsekwencje mają być dramatyczne
Fot. Unsplash
08.11.2018

Coraz więcej ludzi jest przekonanych, że żyjemy w czasach ostatecznych. Co to oznacza? Koniec świata, jaki znamy, ma nastąpić jeszcze za naszego pokolenia. O przerażających wizjach słyszymy od dawna, ale w tym momencie mamy do czynienia z wyjątkową zgodnością. Twierdzą tak chrześcijańscy mistycy, niektórzy naukowcy, a także konserwatywni Żydzi.

Zobacz również: Szokująca przepowiednia niemieckiej mistyczki. Chodzi o losy Polski

Najnowsze interpretacje zjawisk przyrodniczych i świętych ksiąg podobno nie pozostawiają wątpliwości, że Armagedon (jakkolwiek miałby wyglądać) jest blisko. Ten pogląd szczególnie popularny jest ostatnio wśród osób wyznania mojżeszowego - informuje mirror.co.uk.

W okresie zaledwie kilku miesięcy miały się wypełnić trzy biblijne przepowiednie.

#1 Czerwona jałówka

Chodzi o czerwoną jałówkę, która przyszła na świat w Izraelu 28 sierpnia br. Pierwsza taka od 2 tysięcy lat, o której wprost mówi Tora (pięć pierwszych ksiąg Starego Testamentu). Możemy o niej przeczytać w Księdze Liczb. Jest niezbędna do wypełnienia się proroctwa o odbudowie Świątyni Jerozolimskiej i powtórnego przyjścia mesjasza.

Z 19. rozdziału księgi wynika, że kiedy urodzi się czerwona jałówka bez żadnej skazy - należy ją spalić, a popiół rozsypać w miejscu zniszczonej świątyni. Wtedy możliwa będzie jej odbudowa. Kiedy to już się stanie - na Ziemię ma zstąpić mesjasz, a świat jaki znamy przestanie istnieć.

#2 Ryby w Morzu Martwym

To słone jezioro na pograniczu Izraela, Palestyny i Jordanii nie ma sprzyjających warunków do życia. Fauna i flora mogą rozwijać się wyłącznie na terenach przyległych, gdzie występuje słodka woda. Ryby dostające się do zbiornika z prądem rzeki niemal natychmiast giną.

Zobacz również: Dramatyczne przepowiednie polskiej wizjonerki. Spełniają się na naszych oczach

Przynajmniej tak się do tej pory wydawało, bo niedawno w Morzu Martwym naukowcy mieli zaobserwować ławicę. Są na to nawet fotograficzne dowody. To wypełnienie kolejnej przepowiedni biblijnej, która ma zwiastować powtórne przyjście mesjasza.

„A On rzekł do mnie: Woda ta płynie na obszar wschodni, wzdłuż stepów, i rozlewa się w wodach słonych, i wtedy wody jego stają się zdrowe.Wszystkie też istoty żyjące, od których tam się roi, dokądkolwiek potok wpłynie, pozostają przy życiu: będą tam też niezliczone ryby, bo dokądkolwiek dotrą te wody, wszystko będzie uzdrowione” (Księga Ezechiela 47: 8-9).

#3 Wąż na Ścianie Płaczu

Kilka dni temu na pozostałości Świątyni Jerozolimskiej wierni i turyści zauważyli pełzającego węża, który miał przestraszyć gołębia. Niektórzy interpretują to jako kolejny symbol końca naszych czasów.

Wąż bezpośrednio nawiązuje do raju, a uciekający przed nim gołąb ma zwiastować niebezpieczeństwo. Coraz głośniej mówi się o tym, że ta niepozorna scena symbolicznie zapowiada powrót mesjasza na Ziemię.

Ile w tym prawdy? Przekonamy się o tym na własne oczy. Albo i nie.

Zobacz również: Przepowiednia z Tęgoborza. Fascynująca wizja, która mówi o tym, co nas wkrótce czeka

Czego najbardziej boją się znaki zodiaku?
Czego najbardziej boją się znaki zodiaku? - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 4.63 / 5
Tigressa (Ocena: 2) 14.12.2018 14:52
Tak, tak za chwilę będzie koniec świata , a ja jestem Jan Paweł II
odpowiedz
teresa (Ocena: 5) 07.12.2018 14:44
W komentarzach obrażanie i krytyka Poczekajmy zobaczymy nie dowiarkow nie brakuje wszystko może się zdarzyć Modlic się tylko trzeba
odpowiedz
KH (Ocena: 5) 26.11.2018 00:39
Bóg daje światu znaki tylko głupcy ich nie pojmują i nie rozumieją , giną w otchłaniach swej pychy i zaślepienia pewni siebie i swoich bzdurnych możliwości
odpowiedz
prostaczek (Ocena: 5) 09.11.2018 06:14
Jackowskiego zapytac
odpowiedz
medrzec (Ocena: 5) 09.11.2018 06:06
O wy durne paly tych ludzi macie za glupich a te zwierzeta cierpia przez debili zgroza kataklizm z natury za kataklizmem
odpowiedz

Polecane dla Ciebie