Podróżniczka w czasie wróciła z 6000 roku. Zdradziła, jak będzie wyglądał świat

Pokazała dowód na swoją prawdomówność.
Podróżniczka w czasie wróciła z 6000 roku. Zdradziła, jak będzie wyglądał świat
źródło: YouTube / ApexTV
06.11.2018

Wszyscy zastanawiamy się nad tym, co wydarzy się w przyszłości. Zazwyczaj jednak interesuje nas perspektywa najbliższych lat, czyli to, czego sami będziemy mogli doświadczyć. Kolejne wieki i tysiąclecia są zbyt odległe, by zaprzątały nasze myśli. Ale nie tym razem. Poznajcie kobietę, która wie, jak będzie wyglądał świat za 4 tysiące lat.

Zobacz również: Przepowiednia z Tęgoborza. Fascynująca wizja, która mówi o tym, co nas wkrótce czeka...

Obywatelka Finlandii, przedstawiająca się jako Chloe, twierdzi że wróciła z dalekiej podróży, którą rozpoczęła kilka dekad temu. Dokładnie 3 sierpnia 1966 roku miała zostać wysłana w przyszłość. Dziś powraca do nas z roku 6000, by opowiedzieć, jak zmieni się nasza planeta.

Z wywiadu opublikowanego na YouTube dowiadujemy się, w jaki sposób do tego doszło i co dane było jej zobaczyć.

źródło: YouTube / ApexTV

Kobieta przekonuje, że w 1966 roku usiadła na specjalnym krześle. Kiedy tylko to zrobiła, jej kończyny zostały unieruchomione, a nad jej głową pojawiła się metaliczna tuba. Chwilę później straciła przytomność. Odzyskała ją na środku dziwnie wyglądającej ulicy w 6000 roku.

Podłoże było porośnięte zieloną trawą i kwiatami. Z wieżowców wyrastały drzewa. Najciekawsze jest jednak to, że widziane przeze mnie rośliny nie przypominają tych, które znamy. Były efektem inżynierii genetycznej. Spotkałam wiele zwierząt. Wszędzie chodziły koty i lisy. Widziałam węże i owady

- opisuje. Wtedy też udało jej się zerwać jedną z roślin, którą pokazała w czasie wywiadu jako dowód na prawdziwość jej słów. Ma to być ulubiona przekąska… dinozaurów.

Zobacz również: Ten mężczyzna twierdzi, że podróżuje w czasie i ma na to dowód!

źródło: YouTube / ApexTV

Według Chloe w 4529 roku dzięki naukowcom dinozaury powrócą na Ziemię. Będą mieszkać w ogrodach zoologicznych, aby pokazać ludziom, że wcale nie są takie niebezpieczne.

Wieżowce powstaną z nietypowego metalu, którego w XXI wieku jeszcze nie znamy. Wszystko będzie na prąd. Gaz i inne paliwa przestaną być wykorzystywane, aby nie zanieczyszczać planety. W 2300 roku nie będzie takiego zawodu jak policjant. W momencie narodzin każdemu człowiekowi zostanie wszczepiony chip. Każde przestępstwo zostanie ujawnione w zaledwie kilka sekund

- twierdzi. Podróżując w czasie miała też widzieć przypominające ludzi istoty żyjące w jeziorach.

Ile w tym prawdy? Nie uda nam się tego w najbliższym czasie zweryfikować. Chyba, że podróże w czasie staną się czymś powszechnym.

Zobacz również: Tak będzie wyglądał świat w 8973 roku. Zdradził to podróżnik w czasie

Najstraszniejsze zdjęcia wykonane na cmentarzach
Najstraszniejsze zdjęcia wykonane na cmentarzach - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (18)

Ocena: 4.78 / 5
tigressa (Ocena: 5) 20.11.2018 15:58
w jednym artykule piszą jak świat będzie wyglądał za 4000 lat a w drugim że za kilka lat nadejdzie koniec świata.W co wierzyć?
odpowiedz
Diablica ok (Ocena: 5) 14.11.2018 15:50
To prawda on wie gdzie kobiety w jakich miejscach mogq sie znajdowac .nie czujesz sie o pani najlepiej sepy niemiecie tez cie szukaja o pani
odpowiedz
Diablica (Ocena: 5) 14.11.2018 15:48
Pani inwestycyjna jesli pokaxesz sie w miescie maliczak cie dorwie wiesz o pani ze on mysli gdzie cie dorwac wiem
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.11.2018 03:12
Nagle wszyscy w czasie podróżują XD co chwile są tu artykuły o nowych "podróżnikach". Niech podzielą się towarem to ja też się poprzenosze w czasie. :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.11.2018 19:09
Nie zle ziolo?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie