Podróżniczka w czasie wróciła z 6000 roku. Zdradziła, jak będzie wyglądał świat

Pokazała dowód na swoją prawdomówność.
Podróżniczka w czasie wróciła z 6000 roku. Zdradziła, jak będzie wyglądał świat
źródło: YouTube / ApexTV
06.11.2018

Wszyscy zastanawiamy się nad tym, co wydarzy się w przyszłości. Zazwyczaj jednak interesuje nas perspektywa najbliższych lat, czyli to, czego sami będziemy mogli doświadczyć. Kolejne wieki i tysiąclecia są zbyt odległe, by zaprzątały nasze myśli. Ale nie tym razem. Poznajcie kobietę, która wie, jak będzie wyglądał świat za 4 tysiące lat.

Zobacz również: Przepowiednia z Tęgoborza. Fascynująca wizja, która mówi o tym, co nas wkrótce czeka...

Obywatelka Finlandii, przedstawiająca się jako Chloe, twierdzi że wróciła z dalekiej podróży, którą rozpoczęła kilka dekad temu. Dokładnie 3 sierpnia 1966 roku miała zostać wysłana w przyszłość. Dziś powraca do nas z roku 6000, by opowiedzieć, jak zmieni się nasza planeta.

Z wywiadu opublikowanego na YouTube dowiadujemy się, w jaki sposób do tego doszło i co dane było jej zobaczyć.

źródło: YouTube / ApexTV

Kobieta przekonuje, że w 1966 roku usiadła na specjalnym krześle. Kiedy tylko to zrobiła, jej kończyny zostały unieruchomione, a nad jej głową pojawiła się metaliczna tuba. Chwilę później straciła przytomność. Odzyskała ją na środku dziwnie wyglądającej ulicy w 6000 roku.

Podłoże było porośnięte zieloną trawą i kwiatami. Z wieżowców wyrastały drzewa. Najciekawsze jest jednak to, że widziane przeze mnie rośliny nie przypominają tych, które znamy. Były efektem inżynierii genetycznej. Spotkałam wiele zwierząt. Wszędzie chodziły koty i lisy. Widziałam węże i owady

- opisuje. Wtedy też udało jej się zerwać jedną z roślin, którą pokazała w czasie wywiadu jako dowód na prawdziwość jej słów. Ma to być ulubiona przekąska… dinozaurów.

Zobacz również: Ten mężczyzna twierdzi, że podróżuje w czasie i ma na to dowód!

źródło: YouTube / ApexTV

Według Chloe w 4529 roku dzięki naukowcom dinozaury powrócą na Ziemię. Będą mieszkać w ogrodach zoologicznych, aby pokazać ludziom, że wcale nie są takie niebezpieczne.

Wieżowce powstaną z nietypowego metalu, którego w XXI wieku jeszcze nie znamy. Wszystko będzie na prąd. Gaz i inne paliwa przestaną być wykorzystywane, aby nie zanieczyszczać planety. W 2300 roku nie będzie takiego zawodu jak policjant. W momencie narodzin każdemu człowiekowi zostanie wszczepiony chip. Każde przestępstwo zostanie ujawnione w zaledwie kilka sekund

- twierdzi. Podróżując w czasie miała też widzieć przypominające ludzi istoty żyjące w jeziorach.

Ile w tym prawdy? Nie uda nam się tego w najbliższym czasie zweryfikować. Chyba, że podróże w czasie staną się czymś powszechnym.

Zobacz również: Tak będzie wyglądał świat w 8973 roku. Zdradził to podróżnik w czasie

Najstraszniejsze zdjęcia wykonane na cmentarzach
Najstraszniejsze zdjęcia wykonane na cmentarzach - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (15)

Ocena: 4.73 / 5
gość (Ocena: 5) 08.11.2018 03:12
Nagle wszyscy w czasie podróżują XD co chwile są tu artykuły o nowych "podróżnikach". Niech podzielą się towarem to ja też się poprzenosze w czasie. :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.11.2018 19:09
Nie zle ziolo😆
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.11.2018 17:49
Co to za bredie?! 😂
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.11.2018 16:14
Przedawkowala?? Siadla na klop i num rok 60000 brawo a znacie misje na marsa ?? Mowili o tym w Tv kolesie robili impreze wiadomo palili maryske wsadzili 1 ziomka do kartonu z napisem misja na marsa i wyzucili go z 6 pietra przyjechala policja pogotowie sluzby a w. Mieszkaniu biba na calego w kartonie siedzial juz 2 ziom z napisem misja ratunkowa . szkoda ze tak sie bawi teraz mlodziez.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 07.11.2018 13:00
Ma kobieta wyobraźnię
odpowiedz

Polecane dla Ciebie