Duchy naprawdę istnieją. Udało się je uwiecznić na tych przerażających zdjęciach

Te fotografie mają być dowodem na istnienie życia po śmierci.
Duchy naprawdę istnieją. Udało się je uwiecznić na tych przerażających zdjęciach
źródło: thoughtcatalog.com
28.10.2018

Teoretycznie nie mają prawa istnieć i są jedynie wytworami ludzkiej wyobraźni. Mimo to wciąż wzbudzają ogromne emocje, a wielu twierdzi, że przeżyło bliskie spotkanie z duchem. Pozostaje nam uwierzyć im na słowo albo… spojrzeć na te szokujące fotografie.

Zobacz również: Historia Natalii: „Rok temu wywoływałam duchy. Od tamtego czasu w moim życiu dzieją się przerażające rzeczy!”

Serwis thoughtcatalog.com przekonuje, że te zdjęcia nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Każde z nich jest ewidentnym dowodem na istnienie świata równoległego, do którego trafiają osoby zmarłe. Czasami przedostają się do naszego i można je zobaczyć.

Oto szczególnie przerażające kadry, które przez ekspertów zostały uznane za najbardziej wiarygodne. Ponad wszelką wątpliwość wykluczono, że ktokolwiek przy nich ingerował. Ta galeria nie pozwoli ci dziś spokojnie zasnąć.

Zobacz również: LIST: „Wywoływałam duchy w Halloween. To nie zabawa, bo stało się coś strasznego!”

Polecane wideo

Oto wszystkie ukryte duchy w "Nawiedzonym domu na wzgórzu". Zauważyliście je?
Oto wszystkie ukryte duchy w "Nawiedzonym domu na wzgórzu". Zauważyliście je? - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 3.4 / 5
Manunu (Ocena: 1) 29.10.2018 09:37
Po tak niezbitych dowodach nie pozostaje mi nic innego jak.... wyśmiać ten tekst: Buahahah
odpowiedz
Lekarz (Ocena: 1) 29.10.2018 07:49
Kolejny tekst dla kretynow .NIE ma zadnych duchow i juz dawno udowodniono,ze dziwne rzeczy moga widziec ludzie wrazliwi na silniejsze zmiany pola magnetycznego ziemi i ogolnioe wrazliwi.Widza ale w swoim mozgu to,co ich zawsze interesowalo.Jesli ktos pokazuje wam zdjecia duchow,to sa to zazwyczaj stare fotografie ,ktore wykorzystanio dwa razy,nakladajac obraz na poprzedni.Lub zwykle manipulacje chcacych zaistniec idiotow.Istnieja specjalne komory ,w ktorych z aneiwielka oplata mozesz doswiadczyc obcowania z duchami,obcymi,silami neiczystymi,doswiadczyc obwecnosci czegos niewidzialnego ale przerazajacego a nwet unoszenia sie poza wlasnym cialem.To wszystko sa efekty silnych zmian pola magnetycznego; Ziemi lub sztucznego.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 28.10.2018 13:08
boję się takich rzeczy
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie