Tak wygląda dzień „kobiety sukcesu” godzina po godzinie. Można wpaść w kompleksy

Internauci twierdzą, że żaden normalny człowiek nie wytrzyma takiego tempa.
Tak wygląda dzień „kobiety sukcesu” godzina po godzinie. Można wpaść w kompleksy
Fot. Unsplash
27.10.2018

Wiemy jak się nazywa i jak wygląda, ale nikt nie ma pewności, czy rzeczywiście istnieje. Melania Edwards to Brytyjka pracująca w amerykańskim oddziale jednego z największych banków na świecie. Jest niezwykle ambitna i aktywna. Tak bardzo, że to nie może być prawda - twierdzą internauci.

Zobacz również: Polski student potrzebuje 1900 zł miesięcznie, żeby przeżyć. Oto jego wydatki

Zrobiło się o niej głośno za sprawą artykułu, jaki opublikowano kilka dni temu na łamach „Business Insider”. Z tekstu dowiadujemy się, jak wygląda zwyczajny dzień z życia młodej kobiety sukcesu. Wstaje bardzo wcześnie, kładzie się późno, ciągle jest czymś zajęta, ale znajduje też czas na drobne przyjemności.

Komentatorzy zgodnie twierdzą, że tak nie da się żyć. Melania nie jest realnym człowiekiem, ale cyborgiem. Ewentualnie wymysłem redakcji. Rzeczywiście brzmi tak bardzo nierealnie?

fot. Melania Edwards / businessinsider.com.au

5:30

O tej godzinie wstaje każdego dnia. I nic w tym dziwnego, bo ma aż tyle do zrobienia, że mogłoby zabraknąć jej czasu. Rano zawsze medytuje.

6:30

To pora jej największej aktywności towarzyskiej. Melania odbywa rozmowy wideo z rodziną i przyjaciółmi rozsianymi po całym świecie.

7:00

Jej śniadanie nie jest zbyt urozmaicone. Codziennie zjada miskę świeżych owoców albo wypija butelkę zielonego soku.

7:30

Jeszcze przed pracą nasza bohaterka odwiedza kort tenisowy. Godzinny wysiłek fizyczny dodaje jej energii, która będzie niezbędna w późniejszych godzinach.

8:30

Melania rusza do pracy. Oczywiście pieszo i w sportowych butach, które w biurze zmienia na bardziej eleganckie.

Zobacz również: Lista najgorszych zawodów. Trudno wyobrazić sobie gorszą pracę

9:00

Od tej godziny zaczyna realizować swoje zawodowe obowiązki - w ciągu dnia ma mnóstwo ważnych spotkań.

12:00

W samo południe kobieta sukcesu udaje się na lunch, aby odetchnąć po ciężkim poranku. Jej ulubiona przekąska to sałatka ze świeżych warzyw.

13:30

Wraca do biura, gdzie czekają na nią kolejne wyzwania. W ciągu dnia zazwyczaj przemieszcza się pomiędzy dwoma oddziałami.

18:00

Melania wcale nie jest zmęczona pracą i tym, że wstała niemal 13 godzin wcześniej. To czas na kolejny kurs, który ma zwiększyć jej kwalifikację, a także działalność dobroczynną.

19:30

Nareszcie czas na odpoczynek. Nasza bohaterka o tej porze zazwyczaj uprawia jogę. Po chwili relaksu przygotowuje kolację ze swoim chłopakiem, codziennie eksperymentując z nowymi przepisami.

Po kolacji para każdego dnia wybiera się na spacer po okolicy. To ich tradycja.

Komentatorzy twierdzą, że Melania albo w ogóle nie istnieje, albo próbuje idealizować swoje życie. Żaden normalny człowiek nie wytrzymałby takiego tempa. Ty też tak myślisz?

Zobacz również: Po tym poznaje się nowoczesną kobietę. Musisz zgodzić się z tymi 30 zdaniami

21-latka twierdzi, że jest ZBYT PIĘKNA. Uroda rujnuje jej życie
21-latka twierdzi, że jest ZBYT PIĘKNA. Uroda rujnuje jej życie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (21)

Ocena: 4.19 / 5
Almira (Ocena: 5) 28.10.2018 19:08
Okej, może nie jestem wielką kobietą sukcesu, ale powoli rozkręcam swoją małą firmę. Po pomoc w jej rozreklamowaniu odezwałam się do krakowskiej firmy MtWeb i póki co jestem bardzo zadowolona z działań, jakie zaproponowali:)
odpowiedz
Stara baba (Ocena: 1) 28.10.2018 18:34
Mam tylko dwa pytania: po co? Dlaczego przyjęło się, że typowa kobieta sukcesu musi robić wszystko, biegać z dynamitem w pupie przez całą dobę i mieć rzeczy, których nie potrzebuje? (Moim zdaniem osoba, która osiągnęła sukces to taka, która jest szczęśliwa i/ lub specjalizuje się w konkretnej dziedzinie i ma wiedzę na wysokim poziomie, a nie ktoś, kto robi wszystko, a tak naprawdę każda z tych czynności wychodzi mu przeciętnie.)
odpowiedz
kałożerca (Ocena: 5) 27.10.2018 16:26
to kobieta sukcesu kupy nie robi i nie sika? nie pieprzy się, nie obciąga kûtasôw, ani się nie maturbuje? ?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.10.2018 11:29
7:30 tenis a 8:30 już do pracy? To albo ćwiczy mniej niż godzinę, albo idzie do pracy spocona bez prysznica i bez makijażu...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.10.2018 10:41
"6:30 To pora jej największej aktywności towarzyskiej. Melania odbywa rozmowy wideo z rodziną i przyjaciółmi rozsianymi po całym świecie." qrwa serio ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie