Jackowski zapowiada szybkie nadejście zimy. To kwestia dni

Jasnowidz wieszczy nagłe załamanie pogody. Będzie zimno i śnieżnie.
Jackowski zapowiada szybkie nadejście zimy. To kwestia dni
Fot. Unsplash
12.10.2018

Październik to chyba najlepszy moment, żeby zastanowić się nad tym, jaka będzie tegoroczna zima. Czy znowu ciepła i niemal bezśnieżna? A może zaskoczy nas srogim mrozem i ogromną ilością białego puchu? Pojawiły się już pierwsze prognozy pogody, ale te zdają się nawzajem siebie wykluczać. Na szczęście meteorologią zajmują się też jasnowidze.

Zobacz również: Jackowski przewiduje bardzo mroźną i śnieżną zimę. Ma nadejść wyjątkowo wcześnie

Krzysztof Jackowski, słynny „wizjoner z Człuchowa”, już miesiąc temu pozwolił sobie na pierwsze przewidywania w tym temacie. Dziś powraca z prognozą pogody i ma dla nas zdecydowanie bardziej szczegółowe informacje. Zdradził je w rozmowie z portalem SE.pl i raczej nie ma dobrych wieści.

Jeśli nie masz jeszcze ciepłej kurtki i zimowych butów - to naprawdę ostatni moment, aby przygotować się na załamanie klimatu.

Zima w tym roku będzie anomalią. W moim odczuciu najzimniejsza pora roku zmiesza się z jesienią. Czeka nas bardzo chłodna i śnieżna zima. Pierwsze symptomy możemy odczuwać już w październiku. Ten miesiąc będzie bardzo nietypowy. Z kolei w listopadzie aż takich anomalii nie będzie. Moim zdaniem w grudniu i w styczniu może być bardzo śnieżnie. Temperatury nie będą zbyt niskie, raczej typowe jak na tę porę roku

- mogliśmy usłyszeć kilka tygodni temu. Rzeczywistość wydaje się zupełnie inna, bo październik jest w tym roku wyjątkowo ciepły i słoneczny. Jackowski mimo to podtrzymuje swoje zdanie. Jeszcze w tym miesiącu może zrobić się biało.

Zobacz również: Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Wkrótce w Polsce ma wybuchnąć wojna

Ja uważam, że październik do połowy, a nawet może do 22 dnia miesiąca, będzie jak na tę porę roku, ciepły. Tuż po tym nastąpi załamanie pogody i co najdziwniejsze - mogą się pojawiać epizody ze śniegiem. To nie będzie jeszcze zima, ale spore ochłodzenie

- przekonuje w nowej wizji na łamach portalu dziennika „Super Express”.

Co dalej? Listopad ma być zdecydowanie bardziej typowy. Pogoda nie będzie nas rozpieszczać, zrobi się chłodniej i nie obędzie się bez deszczu. Zdarzą się jednak pojedyncze dni ze słońcem.

Początek grudnia też zapowiada się spokojnie, a wręcz ciepło. Pierwszy poważny atak zimy ma nastąpić między 15 a 24 grudnia, więc białe święta mogą stać się faktem. Później zima odpuści, ale nie na długo. Pierwsze dwa miesiące 2019 roku mają być wyjątkowo mroźne i śnieżne. Zdecydowanie bardziej, niż w kilku ostatnich latach.

Zobacz również: Przepowiednie na 2019 rok. Ujawniamy najbardziej przerażające wizje

Dla tych znaków zodiaku jesień będzie BARDZO udana! Ale dla innych… niekoniecznie
Dla tych znaków zodiaku jesień będzie BARDZO udana! Ale dla innych… niekoniecznie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 4.2 / 5
XqX (Ocena: 1) 14.10.2018 00:09
Ale żeś mądry
odpowiedz
Trelik (Ocena: 5) 12.10.2018 20:09
Szanowny panie Jackowski weź pan się za przepowiadanie przyszłości bo pogodę to już w tym kraju ma kto przepowiadac nie odbieraj pan ludziom chleba.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.10.2018 18:00
A ze mnie jest lepszy wizjoner. Przepowiem wam pogodę na lato 2019r. Lato będzie ciepłe i słoneczne, w niektóre dni może popadać, ale pomimo tego i tak będzie ciepło. Na okres lata zimowe kurtki i buty możemy schować głęboko do szafy i o nich zapomnieć. Przydadzą się letnie koszulki i spodnie, a na chłodniejsze wieczory bluzy lub cienkie kurtki. Gwarantuje wam, że moja wróżba sie spełni. :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.10.2018 17:44
Ciekawe czemu pan Jackowski jako "świetny" wizjoner nie wywróży sobie numerów w lotto? wie jaka będzie pogoda za 2 miechy, a nie wie jakie numerki padną na dniach przy kolejnym losowaniu. ?
odpowiedz
kociara (Ocena: 5) 12.10.2018 07:00
Ja tam nie wierzę w takie prognozy kilka tygodni czy miesięcy naprzód nieważne czy to od meteorologa czy jasnowidza. Pogoda to zjawisko nieprzewidywalne i tak na prawdę nikt nie wie co się wydarzy. Jedynie kilkudniowe prognozy mogą mniej więcej coś powiedzieć choć i one często się mylą
odpowiedz

Polecane dla Ciebie