Cejrowski znowu rozpętał burzę: „Kto w kategorii „pedofile” jest największym zagrożeniem? Kler? No nie. Homoseksualiści”

Wojciech Cejrowski ostro wypowiedział się o homoseksualistach, porównując ich do pedofili. Znalazły się osoby, które poparły zdanie podróżnika.
Cejrowski znowu rozpętał burzę: „Kto w kategorii „pedofile” jest największym zagrożeniem? Kler? No nie. Homoseksualiści”
Fot. AKPA
11.10.2018

Najnowszy film Smarzowskiego„Kler” dał pretekst do rozmów na temat pedofilii w Kościele. Co jakiś czas słyszymy bulwersujące opowieści o księżach dopuszczających się wobec dzieci najokrutniejszych czynów, ale tym razem zapewne dyskusja potrwa dłużej. O filmie wypowiedziało się wiele znanych osób. Głos zabrał także Wojciech Cejrowski, który odniósł się do pedofilii w szerszym kontekście. Znany podróżnik pokusił się o odważną wypowiedź, która wywołała lawinę komentarzy. Powiedział, że jeżeli chodzi o pedofilię, największym zagrożeniem są homoseksualiści. Powołał się przy tym na statystyki podawane przez amerykańskie stacje: CNN i Fox News.

O filmie „Kler” piszą nawet zagraniczne media! Jak oceniły dzieło Smarzowskiego?

Kto więc w kategorii "pedofile" jest największym zagrożeniem społecznym? Kler? No nie. Homoseksualiści. A jest ich znacznie więcej w stanie świeckim niż wśród księży. Tylko że jedynie ci w sutannach brani są pod lupę. Ale tej debaty u nas nigdy nie było. Ile razy próbowano ją zapoczątkować, obrońcy zboczeń reagowali przemocą, nagonką, kneblem i pozywaniem do sądu. Chcą, żebyśmy bezmyślnie powtarzali: "ksiądz-pedofil", ale jednocześnie "gej jest dobry". Za (udowodnioną) pedofilię powinna być najwyższa kara. Tak samo dla księdza-pedofila jak i dla nauczyciela-pedofila, polityka-pedofila czy pedofila z organizacji LGBT. W poszukiwaniu pedofilów trzeba prześwietlić w pierwszej kolejności środowiska homoseksualistów. Ale nie tylko w Kościele Katolickim. Wszystkie. A na to lewica się nie godzi. Ochrona uczuć i reputacji pederastów jest dla nich większym interesem niż ochrona dzieci przed pedofilami – brzmi jego pełna wypowiedź.

Niektórzy z wypowiadających się zarzucili Cejrowskiemu, że bredzi.

Głupoty Pan bredzisz. Proszę sięgnąć do Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego po dane, które jasno mówią co innego. Mielenie takich głupot przez osoby publiczne powinno być karane. Wodę z mózgu bydlętom Pan robi", "Boże człowieku, jaki Ty masz głupi umysł!

Znalazły się też osoby, które go poparły.

Bo lewica nie chce walczyć z pedofilią, tylko z Kościołem. Pedofilia jest tylko pretekstem","Nagonka na chrześcijan jest nie bez powodu, zobaczcie, co się dzieje w Europie, kościół to fundament historii Europy, który trzeba zaorac w ich mniemaniu, a media są najlepszym środkiem, by manipulować ludźmi!

Wywieszanie dziecięcych bucików na płotach kościołów to marna prowokacja. Gosia, 28 l.

Co sądzicie o poglądach Cejrowskiego?

Atlas urody. 14 najpiękniejszych kobiet na świecie
Atlas urody. 14 najpiękniejszych kobiet na świecie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (51)

Ocena: 4.47 / 5
gość (Ocena: 5) 17.10.2018 13:08
Ah ten Janek...
odpowiedz
Anka (Ocena: 5) 14.10.2018 20:00
Jedyny chodzący przykład zaprzeczenia dla stwierdzenia, że podróże kształcą.
odpowiedz
Alfaman (Ocena: 1) 12.10.2018 14:11
Szewcze! Pilnuj kopyta! Że widział nagusów na antypodach, to już uważa się za seksuologa???!!!
zobacz odpowiedzi (12)
gość (Ocena: 5) 11.10.2018 23:55
Co to w ogóle za argumentacja? Jedyne co powiedział mądrego to to, że pedofil to chory człowiek - z jakiegokolwiek środowiska by nie pochodził. Co za różnica, gdzie jest ich najwięcej - czy w kościele, czy wśród gejów - problemem jest to, że w ogóle istnieją, a nie powinni. / Mądrości takie jak wygłasza pan Cejrowski są bardzo krzywdzące dla homoseksualistów, którzy dla niektórych osób już z uwagi na orientację są zboczeńcami. Niektórym wystarczy tylko orientacja, żeby piętnować kogoś kto robi coś złego, dlatego tyle osob oburza się, że wywleka się zjawisko pedofilii w tym środowiskku bo brzmi to trochę jak gej = pedofil, czyz nie? Ponad to, ludzie których wkur...ia pedofilia wśród księży są podwujnie zdruzgotani; raz, że człowiek krzywdzi dziecko, dwa że jest postacją, która reprezentuje insytucję, która słynie z obrony moralności i praw człowieka. U księży razi to dużo bardziej.
zobacz odpowiedzi (15)
gość (Ocena: 5) 11.10.2018 13:44
No coz na jedno wychodzi bo najwiecej ich jest wlasnie w kosciele
odpowiedz

Polecane dla Ciebie