Reakcje fanów po ostatnim odcinku „Rolnika”: „Patola jak u Chłopaków do wzięcia”

Zasłużył sobie?
Reakcje fanów po ostatnim odcinku „Rolnika”: „Patola jak u Chłopaków do wzięcia”
Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/rolnikszukazony/)
08.10.2018

„Rolnik szuka żony” to program, który cieszy się niesłabnącą popularnością. Widzowie pokochali miłosne perypetie samotnych mężczyzn zajmujących się uprawą roli. Najlepiej świadczą o tym wzburzone reakcje fanów na informację o odwołaniu piątego odcinka z powodu emisji MŚ w piłce siatkowej, które odbyły się w poprzednim tygodniu.

Widzowie są wściekli, że TVP1 wyemitowała mecz zamiast „Rolnik szuka żony”!

Trudno jednak nie zauważyć, że w każdej serii pojawia się rolnik wzbudzający kontrowersje swoim zachowaniem bądź nieciekawą przeszłością. W pierwszej był nim słynny Adam Kraśko, w drugiej rolniczka Ania, w trzeciej Zbyszek, w czwartej Mikołaj, a w piątej Jan. Trzech z tych mężczyzn zasłynęło z aluzji o erotycznym podtekście. To Zbyszek, Mikołaj i Jan. Ten ostatni posunął się jednak o wiele dalej. Jedną ze swoich kandydatek klepnął po pupie.

Ostatni odcinek Rolnika ogólnie wzbudził duży niesmak. Niektórzy internauci pokusili się nawet o twierdzenie, że z programu obyczajowego zamienił się w rozrywkowy. Pojawił się też komentarz, że rolnicy to bardziej „Chłopaki do wzięcia”. Biorąc pod uwagę zachowanie Jana oraz dwóch innych uczestników, które można było zaobserwować w ostatnim odcinku, nie da się nie przyznać im racji.
Nie tylko klepnięcie w pupę Marii sprawiło, że Jan został oskarżony o molestowanie. Dał się też zapamiętać jako ten, który zaproponował jej pójście „na siano”. Z kolei do Małgosi powiedział że, „mógł ją rozgrzać i nauczyć jeździć na koniu”. Jan zdecydowanie był bohaterem ostatniego odcinka, ale w negatywnym znaczeniu.

Również Grzegorz się nie popisał. Rolnik przyglądał się dziewczynom, które dopiero co się obudziły, i powiedział potem, że „było na czym zawiesić oko”. Łukasz to ostatni z członków niechlubnej trójki. Zawinił tym, że gładził dwie dziewczyny po udach. Pocieszał je w ten sposób, gdy zareagowały zazdrością na duże zainteresowanie Agatą.

Jeszcze żaden z odcinków Rolnika nie wzbudził tak dużego wzburzenia wśród internautów. Oto niektóre z komentarzy, które można przeczytać w Sieci.

- Widać, że facet zboczeniec. Na wsi takich od groma. Niedokształceni są ludzie starej daty. Nawet nie zdają sobie sprawy, że to jest molestowanie

- Oto Polska właśnie. Tu molestowanie jest czymś zupełnie normalnym. Klepanie po tyłku czy strzelanie ze stanika to norma, a jak jakaś dziewczyna powie "nie" to mówią że nie ma do siebie dystansu, że nie jest cool itd. Polska to jeden z najbardziej szowinistycznych krajów świata, tu mizoginia sięga poziomu szczytowania, mam znajome latynoski które jakby facet ją tak potraktował to by już był w szpitalu

- Obleściuch

- Patola jak u chlopakow do wziecia

- Ten chłop to tragedia. Bałabym się zostać z nim w domu

Rolnik szuka żony: Oto pary, które wzięły ślub po udziale w programie! (Mamy wszystkie zdjęcia)

A co wy myślicie o zachowaniu Jana? 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Najprzystojniejsi pasażerowie metra
Najprzystojniejsi pasażerowie metra - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.10.2018 14:03
Tragedia, podobnie jak taplanie się w kałuży i oblewanie wodą. Poziom się obniża.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie